Προς το περιεχόμενο

Ψησταρια Υγραεριου


DAVE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Αν θες καμια μικρη παιζει αυτη σε προσφορα £300 +μεταφορικα+τελωνειο

Σε ευχαριστώ. Μπα ψιλόκατέληξα στο συνδυασμό 3 καυστήρες + Weber (εκτός αν προκύψει κάτι άλλο σε φοβερή προσφορά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 20,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • SagoniasSlutRos

    2125

  • ilpapacha

    1958

  • sndev

    1092

  • ηνίοχος

    566

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σήμερα έγινε της πίτσας το κάγκελο…

9CA0F50D-1286-4B85-90A3-C1C63ED6F035.jpeg.3fbf2a57069a0ff1d026ea5abdc119ca.jpeg
4B54D831-3C61-42D0-87F7-F44315E52ED8.jpeg.7d19934a2eb22f36cf1be7b28b91c5df.jpeg
28C8CA15-ED2E-4484-8225-2841259C8B78.jpeg.a4fbf3c1b1bee54aa7483a14ca4ae29c.jpeg
Ψήσαμε συνολικά 10 πίτσες σε 85 λεπτά (μικτός χρόνος).

Επεξ/σία από ilpapacha
  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, giorgos_76 είπε

για αγορά weber από εξωτερικό, υπάρχει κανένα καλό site που να στέλνει Ελλάδα ;;;

Nα στελνει απ ευθειας και να εχει και καλες τιμες δυσκολο. Κοιτα αν θες απο Γερμανια και χρησιμοποιησε το eshopwedrop.gr να τη φερεις Ελλαδα με κοστος κανενα 100€.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, giorgos_76 είπε

για αγορά weber από εξωτερικό, υπάρχει κανένα καλό site που να στέλνει Ελλάδα ;;;

Εδώ είναι το αντίστοιχο σκρουτζ της Γερμανίας

https://www.idealo.de/preisvergleich/MainSearchProductCategory.html?q=weber

Έχε υπόψη σου ότι από θέμα εγγύησης, εφόσον την χρειαστείς, θα πρέπει να επικοινωνήσεις με το κατάστημα ή την αντίστοιχη αντιπροσωπεία της χώρας απ´ όπου την αγόρασες.

Επεξ/σία από ilpapacha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφαγα σε ενα σουβλατζιδικο στη Ναξο παρα πολυ νοστιμα και ζουμερα σουβλακια/καλαμακια και ειδα οτι πανω στο καλαμακι εγραφαν mega souvlaki. Το εψαξα λοιπον και ειναι απο τη συγκεκριμενη εταιρια που φτιαχνει και πουλαει γυρο σε ολο τον κοσμο (ναι ειχα μιλησει μαζι τους οταν ψαχνομουν γενικα για καμια μπιζνα στη Σκωτια!!).

https://www.megasyeeros.gr/retail/soyvlaki/

Εχει το my market στα κατεψυγμενα κατι κεμπαπ γεμιστα με κρεμα τυρι, αλλα δεν βρισκω τα σουβλακια. Τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι σε my market μπορω να τα βρω στα νωπα κρεατα, αλλα σε Γαλατσι και Μαρουσι που ειδα δεν τα ειχαν. Τα εχει δει κανεις πουθενα;

Με ενδιαφερουν χοιρινα και κοτοπουλο στηθος ή μπουτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SagoniasSlutRos είπε

Εφαγα σε ενα σουβλατζιδικο στη Ναξο παρα πολυ νοστιμα και ζουμερα σουβλακια/καλαμακια και ειδα οτι πανω στο καλαμακι εγραφαν mega souvlaki. Το εψαξα λοιπον και ειναι απο τη συγκεκριμενη εταιρια που φτιαχνει και πουλαει γυρο σε ολο τον κοσμο (ναι ειχα μιλησει μαζι τους οταν ψαχνομουν γενικα για καμια μπιζνα στη Σκωτια!!).

https://www.megasyeeros.gr/retail/soyvlaki/

Εχει το my market στα κατεψυγμενα κατι κεμπαπ γεμιστα με κρεμα τυρι, αλλα δεν βρισκω τα σουβλακια. Τους πηρα τηλ και μου ειπαν οτι σε my market μπορω να τα βρω στα νωπα κρεατα, αλλα σε Γαλατσι και Μαρουσι που ειδα δεν τα ειχαν. Τα εχει δει κανεις πουθενα;

Με ενδιαφερουν χοιρινα και κοτοπουλο στηθος ή μπουτι.

Αν πας σε ένα από τα συνεργαζόμενα ψητοπολεία και τους πεις θέλω να τα αγοράσω άψητα λες δεν θα σου δώσουν?

Αλλιώς ένα τηλέφωνο στην εταιρεία για να δεις από που μπορείς να τα πάρεις λιανική.

 

Επίσης θα βάλω στην λίστα σου άλλες 3 εταιρείες σχετικές: ΚΑΣΣΙΔΗΣ - ΦΑΡΜΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ- PFS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Αλλιώς ένα τηλέφωνο στην εταιρεία για να δεις από που μπορείς να τα πάρεις λιανική.

Μου ειπαν στο my market στα νωπα κρεατα! Ή να παω απο εκει να παρω λιανικη, αλλα ειναι σε μεγαλες συσκευασιες, μου ειπα καμια 65αρια κομματια!! δεν εχω και χωρο στην καταψυξη να τα βαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, SagoniasSlutRos είπε

Μου ειπαν στο my market στα νωπα κρεατα! Ή να παω απο εκει να παρω λιανικη, αλλα ειναι σε μεγαλες συσκευασιες, μου ειπα καμια 65αρια κομματια!! δεν εχω και χωρο στην καταψυξη να τα βαλω.

Αγοράζεις καταψύκτη!!! Problem solved :) :) :) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, plasTOST είπε

Αγοράζεις καταψύκτη!!! Problem solved :) :) :) 

Ξερεις ποσες φορες το εχω σκεφτει; αλλα και παλι θα γεμισει.... I've been there ;)

Λοιπον μολις τους πηρα παλι για περισσοτερες πληροφοριες. Λιανικη τα συγκεκριμενα μονο απο αυτους.
Πακετο 64 τεμαχια 100γρ χοιρινα 48€ και κοτοπουλο μπουτι 44€. Ειναι σε συσκευασιες των 8 τεμαχιων ειπαν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, SagoniasSlutRos είπε

Ξερεις ποσες φορες το εχω σκεφτει; αλλα και παλι θα γεμισει.... I've been there ;)

Λοιπον μολις τους πηρα παλι για περισσοτερες πληροφοριες. Λιανικη τα συγκεκριμενα μονο απο αυτους.
Πακετο 64 τεμαχια 100γρ χοιρινα 48€ και κοτοπουλο μπουτι 44€. Ειναι σε συσκευασιες των 8 τεμαχιων ειπαν.

Δε τα λες και φθηνα 7,5/κιλο για χοιρινο λαιμο παντως... Με 8 παιρνω ψαρονεφρι ελληνικο απο ΒΑ αττικη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, paylidis είπε

Δε τα λες και φθηνα 7,5/κιλο για χοιρινο λαιμο παντως... Με 8 παιρνω ψαρονεφρι ελληνικο απο ΒΑ αττικη...

Οχι δεν ειναι φθηνα. Αλλα τουλαχιστον αυτα που εφαγα ηταν πολυ μαλακα και γευστικα για τα γουστα μου. Τα πουλανε μαριναρισμενα ετοιμα, οποτε απομενει το ψησιμο. Θα εχουν φαει βεβαια και επεξεργασια γι αυτο βγαινουν μαλακα.

Αν ηταν πιο φθηνα θα πηγαινα να παρω να στοκαρω...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην παρέα... είμαι νέος στην παρέα σας και ψαχνομαι για αγορά ψησταριά υγραερίου... βλέπω διάφορες μάρκες στο ίντερνετ κύριος στο (Σκρουτζ) και ενδιαφέρομαι να κάνω αγορά μέχρι τα 450ευρω περίπου...τι έχετε να προτείνετε και από θέμα αξιοπιστίας να μπορώ να βρω αξεσουάρ ανταλλακτικά αύριο μεθαύριο και φυσικά να ευχαριστηθω το ψήσιμο στο μπαλκόνι μου... κοιτάω για 3 εστίες με πλευρικό μάτι και πάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...