Προς το περιεχόμενο

Mac OS X on x86 / Εγκατάσταση Mac OS X σε PC


tmavr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω μια απορια οταν ανοιξη το ιβοοτ και βαλω το δισκακι των Μακ και παταω Φ5 και εμφανιστη ο δισκος των Μακ τι παταω Enter ή Boot Verbose ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 4,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καλημερα! αυτος ο οδηγος για dual boot με windows 7 λειτουργει; ευχαριστω!

σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι ειμαι ετοιμος να πατησω το create για το partition απλα θελω να σιγουρευτώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το boot verbose απλα ελεγχει για τυχων προβληματα οποτε ειναι λιγο καλυτερα να επιλεξεις αυτο...

 

Ok ευχαριστω

 

-----edit-------

και τα αλλα τι ειναι το boot single π.χ. ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Ok ευχαριστω

2. και τα αλλα τι ειναι το boot single π.χ. ;

1. δουλεψε;

2. dual boot ειναι οταν θες να σε ρωταει στην αρχη αν θες να μπεις στα windows 7 ή στα mac! δηλαδη να εχεις και τα 2 λειτουργικα!

 

καλημερα! αυτος ο οδηγος για dual boot με windows 7 λειτουργει; ευχαριστω!

σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι ειμαι ετοιμος να πατησω το create για το partition απλα θελω να σιγουρευτώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. δουλεψε;

2. dual boot ειναι οταν θες να σε ρωταει στην αρχη αν θες να μπεις στα windows 7 ή στα mac! δηλαδη να εχεις και τα 2 λειτουργικα!

 

 

σας παρακαλω απαντηστε μου γιατι ειμαι ετοιμος να πατησω το create για το partition απλα θελω να σιγουρευτώ...

 

οχι το ξανα εκανα αλλα τιποτα μετα απο την επαννακινηση και βαζω το σδ του ιβοοτ μου δειχνη το ιβοοτ τα windows 7 για να μπω και τον αλλο σκληρο που εχω δεν μου δειχνη των Snow Leopard μηπως εκει ειναι το προβλημα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι το ξανα εκανα αλλα τιποτα μετα απο την επαννακινηση και βαζω το σδ του ιβοοτ μου δειχνη το ιβοοτ τα windows 7 για να μπω και τον αλλο σκληρο που εχω δεν μου δειχνη των Snow Leopard μηπως εκει ειναι το προβλημα ;

να σου πω... δε δοκιμαζεις και μια με κανα iAtkos;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ειναι αυτο σαν το ιβοοτ ;

οχι αυτο ειναι για να σου δωσω να καταλαβεις το snow leopard μονο που δεν χρειαζεται iboot! μια πειραγμενη snow leopard εκδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αυτο ειναι για να σου δωσω να καταλαβεις το snow leopard μονο που δεν χρειαζεται iboot! μια πειραγμενη snow leopard εκδοση...

 

που θα την βρω για στειλε μου μυνημα σε παρακαλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοεις οτι εχεις 2 partition και το καθε ενα εχει ηδη μεσα λειτουργικο?

αν ναι πιο περασες τελευταιο?

δες το easybcd @ win αφου εχεις φτιαξει το mbr των windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...