Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το iPhone 4S, στην Ελλάδα μέχρι τέλος του χρόνου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Όπως τα περιμέναμε, αλλαγές ίσα-ίσα για να έρθει στα ίδια επίπεδα με τον ανταγωνισμό. :)

 

Του χρόνου να περιμένετε το καινούριο iPhone, το ουσιαστικά ανανεωμένο.

 

Τι να κάνει; O ανταγωνισμός έρχεται αγριεμένος θα έλεγα εγώ... ΚΡΊΜΑ Αpple !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του χρόνου θα έχουν βγει της παναγιάς τα μάτια (σορρυ για την έκφραση) από τις υπόλοιπες εταιρίες. Πιστεύω ότι η Apple με σταθερά βήματα οδηγείται στην ίδια κατάσταση που βρίσκετε αυτή τη στιγμή με τα Mac. Πολύ μικρό ποσοστό της αγοράς, με λίγους και φανατικούς αγοραστές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, αυτό είναι τρολάρισμα. Αν κατάλαβες τι ακριβώς κάνει δεν έπρεπε να το γράψεις.

 

Όχι... Τρολάρισμα ήταν που έλαβα email από FUNboy που έλεγε "Πάρτη μαλάκα, θα μιλάει!" πριν καλά καλά τελειώσει η παρουσίαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω την εντύπωση, ότι αύριο θα παρουσιάσουν το iphone5 με ένα καινούριο design και μάλιστα θα είναι κουκλί,με πιο μεγάλη οθόνη και διπύρηνο επεξεργαστή!

 

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αίσθηση που αποκόμισα είναι ότι η πλειοψηφία της αγοράς περίμενε (ή ήλπιζε) για κάτι πολύ πιο διαφορετικό από το 4S, το οποίο τελικά δεν "ήρθε". Τούτο δεν σημαίνει ότι το 4S δεν θα πουλήσει αλλά σίγουρα, σήμερα, αρκετός κόσμος απογοητεύθηκε.

 

Αυτό ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει καλό θα είναι αλλά πλέον νομίζω είναι φανερό ότι η απλ δεν δίνει ότι μπορεί στον κόσμο αλλά ίσα ανανεώνει το κινητό να είναι ισάξιο του ανταγωνισμού. Με μόνο πραγματικά νέο χαρακτηριστικό το assistant και αυτό να το δούμε πως δουλεύει γιατί πολύ προσπάθησαν κάτι παρόμοιο αλλά η υλοποίηση ήταν κακή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...