Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το iPhone 4S, στην Ελλάδα μέχρι τέλος του χρόνου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια μη το ψαχνετε εσεις που δε ξερετε τι να παρετε αναμεσα σε Android ή iPhone.

Η πιο σημαντικη διαφορα στις συσκευες ειναι το λειτουργικο ( αντε και η οθονη ) ...

Οποιος γουσταρει iOS παιρνει iPhone με αυτα τα χαρακτηριστικα.

Το iOS το θεωρω πιο προχωρημενο λειτουργικο αρα και αυτα με καλυπτουν αλλα ειναι απογοητευτικο να περιμενεις τοσο καιρο με τοση μυστικοπαθεια και να σου βγαζει το ιδιο πραγμα με καλυτερη καμερα και επεξεργαστη.

Ελεος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίδιες επισόσεις με τον (κύριο) ανταγωνισμό -αν όχι χειρότερες-. Υποθέτω πως το Galaxy S2 που είναι τώρα πόσων μηνών σε ηλικία, θα μπορεί ακόμη να το χτυπήσει. Μου φαίνεται σαν μια γρήγορη λύση της Apple να καλύψει το κενό επιδόσεων που δημιούργησε ο ανταγωνισμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Fujitsu και η Toshiba δε βγάζουν κινητά. Της LG ποιο μοντέλο είναι και δε το 'χω πετύχει;

 

http://techblog.gr/mobile/lg-optimus-lte-hd-5711/

 

http://techblog.gr/mobile/fujitsu-toshiba-arrows-z-7321/

 

happy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κλαίω ειλικρινά με μερικά πόστ..

3G-3GS , 4-4S , 5-5S και πάει λέγοντας!

αυτή είναι η τακτική της apple.

για μένα αξίζει να το πάρει ένας που έχει 3GS και κάτω!

Και thank god που δεν το κάνανε παντόφλα σαν το SGS 2!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν με εντυπωσίασαν οι αλλαγές η τιμή είναι πολύ καλή , αν ειχα money μπορει να αγόραζα... (δεν ξερω τι αντίστοιχα βγάζουν καλύτερο οι άλλες εταιρίας σε 300$)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ξενέρα είναι κατανοητή, ποιός δε θα ήθελε καινούριο design και 4 ίντσες οθόνη; Προφανώς οι κάτοχοι του iPhone 4 δεν αξίζει να το πουλήσουν ΤΩΡΑ, καλύτερα να το κρατήσουν και όχι γιατί οι διαφορές στο hardware είναι μικρές αλλά γιατί η τιμή του 4 έχει πέσει αρκετά. Όσοι πάλι αναζητούν καινούρια συσκευή, σίγουρα τους επόμενους μήνες θα δούμε αρκετές 4πύρηνες προτάσεις. Όσο αργούν τόσο το καλύτερο για την Apple και τόσο το χειρότερο για μας που ξεμείναμε από smartphone. Έχω, τέλος, την αίσθηση ότι το 5άρι θα έρθει νωρίτερα από ότι περιμένουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ειμαι ειμαι στους ξενερωμενους με την εμφανιση...ουσιαστικα η apple βγαζει καθε 2 χρονια ολοκληρωτικα νεο τηλεφωνο, κι αυτο προσωπικα μου σπαει τα νευρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν με εντυπωσίασαν οι αλλαγές η τιμή είναι πολύ καλή , αν ειχα money μπορει να αγόραζα... (δεν ξερω τι αντίστοιχα βγάζουν καλύτερο οι άλλες εταιρίας σε 300$)

 

Οι τιμές είναι με συμβόλαιο στην Αμερική. Εδώ θα κάνει πάλι 650+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν με εντυπωσίασαν οι αλλαγές η τιμή είναι πολύ καλή , αν ειχα money μπορει να αγόραζα... (δεν ξερω τι αντίστοιχα βγάζουν καλύτερο οι άλλες εταιρίας σε 300$)

 

Η τιμή των 300$ είναι με 2ετες συμβολαιο και στην Αμερικη! εδώ υπολόγιζε κανένα 600αρι ευρώ. Κατα την αποψή μου πολύ ακριβό ακόμα γι αυτά που προσφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ξενέρα είναι κατανοητή, ποιός δε θα ήθελε καινούριο design και 4 ίντσες οθόνη; Προφανώς οι κάτοχοι του iPhone 4 δεν αξίζει να το πουλήσουν ΤΩΡΑ, καλύτερα να το κρατήσουν και όχι γιατί οι διαφορές στο hardware είναι μικρές αλλά γιατί η τιμή του 4 έχει πέσει αρκετά. Όσοι πάλι αναζητούν καινούρια συσκευή, σίγουρα τους επόμενους μήνες θα δούμε αρκετές 4πύρηνες προτάσεις. Όσο αργούν τόσο το καλύτερο για την Apple και τόσο το χειρότερο για μας που ξεμείναμε από smartphone. Έχω, τέλος, την αίσθηση ότι το 5άρι θα έρθει νωρίτερα από ότι περιμένουμε.

 

Συμφωνώ σε όλα, Δημήτρη. Up to the point!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...