Προς το περιεχόμενο

Ανακοινώθηκε το iPhone 4S, στην Ελλάδα μέχρι τέλος του χρόνου


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια απορία. Γι αυτό το πράγμα έχουν μηνύσει τη Samsung και λένε ότι το S2 έμοιαζε με το iphone 5 και τα λοιπά; Προς τι ο ντόρος, αφου ακριβώς ίδιο με το 4 είναι τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 443
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Η πρώτη δημοσίευση με ξεγέλασε για λιγο μέχρι να τη διαβάσω πιο προσεκτικά: Άλλαξαν soc, camera και διόρθωσαν το πρόβλημα στην κεραία και αν δεν κάνουν κουβέντα για ram σημαίνει πως την άφησαν στα 512 MB. Το καινουριο soc βέβαια είναι περσινά νέα οπότε αυτή η παρουσίαση έχει μέχρι στιγμής περιορισμένο ενδιαφέρον, και αν δεν "πετάξουν" ένα iPhone 5 σαν έκπληξη ή έστω το φημολογούμενο φθηνό iPhone θα χασμουρηθούν όλοι οι γκατζετάκηδες ανά τον κόσμο για τα καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σύντομα θα βγουν quad core με HD ανάλυση, κλάιν :P

 

Ναι αλλά με οθόνη 80", πάλι θα pixelιάζουν τα πούστικα. Δυστυχώς δεν έχει βάλει κανείς οθόνη με ανάλυση αντίστοιχη του iPhone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητευση.

Που ειναι η μεγαλυτερη οθονη ? Που ειναι ο λεπτοτερος σχεδιασμος ?

Το siri δε μου λεει κατι.Ακομα και ελληνικο να βγει ποιος θα κατσει 3 ωρες να προσπαθει να μιλαει στο κινητο και αυτο 1 στις 2 να του λεει δεν αναγνωριζω τι λες ? Γιατι αυτο θα γινεται.

Καλα τα νεα χαρακτηριστικα αλλα δεν ειναι λογος για ανανεωση και ξοδεμα χρηματων σε αυτες τις εποχες.

 

Οποιος εχει το 4αρι καλα ειναι εκει που καθεται.

Εγω και με το 3gs μου μια χαρα ειμαι..:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω/νομίζω αλλά πως αλλιώς θα πουλούσαν το iphone 4 & 1/4 aka 4s;

 

εποχες 3g κ wallpaper/multitasking παλι...

τεσπα, πουλημα λοιπον στο 3gs σιγα σιγα, κ παμε σε 4αρι με <300€ απο ebay, we stick to the plan...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, αυτό είναι τρολάρισμα. Αν κατάλαβες τι ακριβώς κάνει δεν έπρεπε να το γράψεις.

Αυτο ηταν χιουμορ,κρυο αλλα χιουμορ!

Οτι δε σας αρεσει,δεν ειναι τρολλ!

Και στο θεμα μας!Εγω περιμενα να κανει την υπερβαση στο desing περισσοτερο,απ'οτι στο hardware,γιατι ειναι ενα απο τα δυνατα της χαρτια,για να κτυπησει τον ανταγωνισμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Facelift = Απογοητευση

 

Κρίμα για αυτούς που πούλησαν το 4 για να πάρουν το νέο

για καλύτερη κάμερα και Α5 επεξεργαστή

 

Οπου ακούς πολλά κεράσια τελικά...

¨Αλλος για Samsung κι άλλος για HTC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απογοητευση.

Που ειναι η μεγαλυτερη οθονη ? Που ειναι ο λεπτοτερος σχεδιασμος ?

Το siri δε μου λεει κατι.Ακομα και ελληνικο να βγει ποιος θα κατσει 3 ωρες να προσπαθει να μιλαει στο κινητο και αυτο 1 στις 2 να του λεει δεν αναγνωριζω τι λες ? Γιατι αυτο θα γινεται.

Καλα τα νεα χαρακτηριστικα αλλα δεν ειναι λογος για ανανεωση και ξοδεμα χρηματων σε αυτες τις εποχες.

 

Οποιος εχει το 4αρι καλα ειναι εκει που καθεται.

Εγω και με το 3gs μου μια χαρα ειμαι..:-D

 

δεν νομιζω οτι θα το ενσωματωνε η apple αν το ποσοστο επιτυχιας του ηταν 50%...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά με οθόνη 80", πάλι θα pixelιάζουν τα πούστικα. Δυστυχώς δεν έχει βάλει κανείς οθόνη με ανάλυση αντίστοιχη του iPhone.

Ποιος το ειπε αυτο εχουν βγαλει καλυτερη και η Fujitsu με τη Toshiba και η LG !!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εποχες 3g κ wallpaper/multitasking παλι...

τεσπα, πουλημα λοιπον στο 3gs σιγα σιγα, κ παμε σε 4αρι με <300€ απο ebay, we stick to the plan...

 

Μια ερωτηση.

Το νεο iphone θα μπορεις νατ το αγορασεις απο ebay και να το χρησιμοποιεις στην Ελλαδα κανονικα με sim ???

Αλλιως δε βλεπω το λογο να το παρεις απο ebay και να το χεις για ipod...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση.

Το νεο iphone θα μπορεις νατ το αγορασεις απο ebay και να το χρησιμοποιεις στην Ελλαδα κανονικα με sim ???

Αλλιως δε βλεπω το λογο να το παρεις απο ebay και να το χεις για ipod...

 

πωλούνται και carrier unlocked iphones στο ebay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 14-15 μήνες απο το iphone 4 μια εταιρία με τόσες πολλές πωλήσεις και έσοδα το μόνο που κατάφερε ήταν να βελτιώσει την κάμερα και να αλλάξει CPU? Ά ξέχασα, μάλλον θα πιάνει και σήμα αυτό.

Και στην τελική γιατι τέτοια μυστικοπάθεια τόσο καιρό? Γιατί δεν μας ενημέρωσε ότι απλά θα κάνει μία ανανέωση? Είναι να πάρω εδώ και 2 εβδομάδες το SGS 2 και περίμενα να δω αυτή την "τρομερή" παρουσίαση μήπως κατέληγα σε iphone αλλα.... Μάπα το καρπούζι!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος το ειπε αυτο εχουν βγαλει καλυτερη και η Fujitsu με τη Toshiba και η LG !!!!

 

Η Fujitsu και η Toshiba δε βγάζουν κινητά. Της LG ποιο μοντέλο είναι και δε το 'χω πετύχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...