Προς το περιεχόμενο

Απεβίωσε ο Steve Jobs


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν καποιος θελει να γραψει τα συλυπητηρια του επειδη ο Steve ειναι ενας αλλος διασημος που πεθανε τοτε αν μην το κανει. Αν μεχρι χτες τον εβριζες να τον βριζεις και σημερα. Γιατι ενας ανθρωπος ποτε δεν πεθαινει αλλα ζει μεσα στις καρδιες αυτων που πραγματικα πιστευουν σε αυτον. Αντιο Steve. Τουλαχιστον τωρα δεν θα εχεις τον καρκινο να σε κυνηγα αλλα θα εισαι επιτελους ελευθερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 377
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τον ξερατε και προσωπικα και νιωθετε τοση θλιψη ? -.-

 

Δεν τον ήξερε κανένας. Αλλά πέθανε ένας άνθρωπος με σπουδαίες ικανότητες και σπουδαίο μυαλό. Δεν είναι κακό να συγκριθείς και εσύ προσωπικά μαζί του. Και ο Steve ένας τυπάκος που δεν τον ήξερε η μάνα του ήταν. Κατάφερε πολλά; Κατάφερε. Κάντο και εσύ. Εσύ και εγώ τί έχουμε καταφέρει στη ζωή μας ή τι ΘΑ καταφέρουμε;

 

Εγώ βγάζω το καπέλο και αποχαιρετώ κάθε μεγάλο μυαλό. Άλλοι γεννιούνται και είναι απλά παράσιτα στην κοινωνία, ξέρω 'γω συμμετέχουν απλά στον κύκλο του άνθρακα... Ε, για τον Steve Jobs έχω να πώ ένα αντίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εισαι πολυ κακος...

 

Εγώ είμαι κακός, ο άλλος γράφει κρίμα που χάνονται τόσο σημαντικοί άνθρωποι. Δηλαδή τι να κάνανε, να μην πέθαιναν ποτέ;

Νόμιζα ότι απ' το θάνατο κανείς δε γλυτώνει, μπορεί να έκανα λάθος.

 

Το σχόλιό μου δεν έχει σχέση με την είδηση, μόνο με το σχόλιο του φίλου πιο πάνω.

 

Απλά μην υπερβάλουμε και γράφουμε ό,τι να 'ναι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε κανει το thread σαν αναγνωση διαθηκης, τουλαχιστον..

 

android.png

Μα, ειναι μια διαθηκη. Μια διαθηκη απο σκεψεις για εναν ανθρωπο που εχει καταφερει μεγαλα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μεχρι χτες τον εβριζες να τον βριζεις και σημερα.

 

Για ποιον λες οτι τον έβριζε; Αν λες για μένα, κάνεις λάθος. Δεν διάβασες καν τι έγραψα. Εγώ προσπάθώ τόση ώρα να "βρίσω" όλους στους οποίους "άρεσε", like ελληνιστί, ο θάνατος του Jobs. Στις μέρες που διανύουμε λοιπόν, πεθαίνει ένας άνθρωπος και εμείς κανουμε λαικ να δείξουμε τι; Δεν μπορώ να το συλλάβω, συγνώμη. Καλημέρες και υγεία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...