Προς το περιεχόμενο

Τα αποκαλυπτήρια του Android 4.0 Ice Cream Sandwich


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και που θες να ξερω, μαντης δεν ειμαι. Οποιος κανει τετοια πειραγματα τα κανει με δικια του ευθυνη.

Εγω αμα ειναι να σκασω τοσα πολλα λεφτα για κινητο μονο Apple, και εχω το κεφαλι μου υσηχο, και υποστιριξη συσκευης για 3 χρονια official.

 

Γνωμη μου, πανω απο 350 ευρω για android δεν αξιζει, γιατι βαζεις αλλα λιγα και περνεις iphone, και εισαι αρχοντας

Και να ψάχνω να κάνω jb,σε κάθε αναβάθμιση,το ίδιο μου κάθεται!

Και όσοι δεν ενδιαφέρονται για jb,στα αντίστοιχα android/wp,δεν θα τους νοιαξει αν θα αναβαθμίσουν το λογισμικό ή όχι! Απλά κ στις 2 περιπτώσεις, είναι βολεμένοι μ'αυτο που έχουν!

Άσε που κ τα official,πάλι έχουν πιθανότητες να σου βγάλουν τα bug τους!

 

Συμπέρασμα,ούτε τα 700+ευρο για apple, αξίζουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 79
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ απορώ τι ανχωνεστε για τις custom.. Αμα στο κινητό κουβαλατε τους κωδικούς απο το πυρηνικο οπλοστάσιό των ΗΠΑ, καλως, διαφορετικά ηλικρινα δεν το καταλαβαίνω. Και μη νομίζετε ότι δεν κουβαλαω σημαντικα πράγματά πχ κωδικούς τραπεζών κλπ. Βασικα δεν έχετε κατανοήσει τι κάνουν αυτοι που φτιάχνουν τις custom. Σε απλα Ελληνικά, όταν μια rom την έχουν κατεβάσεις 1000αδες, είσαι 100% βέβαιος. Το οποίο σημαίνει αγοράστε δημοφηλη κινητά και όχι ότι ναναι. Δημοφηλη δεν σημαίνει απαραιτητα ακριβό όπως έχουν δειξει blade, ideos κλπ, και το αντίστροφο. Υπάρχουν και ακριβά που δεν υποστηρίζονται. Αν και συνυθως ότι πληρώνεις παίρνεις. Με την ιδία λογική και στο iPhone μη κάνετε jb. Το φτιαχνει κάποιος που δεν ξέρεις και εκτός απο το jb, μπορεί να σου έχει κανει ότι θες. IPhone χωρίς jb= άχρηστο για οποίον ασχοληται λίγο περισσότερο απο την εντελώς απλοϊκή χρηση.

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Στο πρόβλημα κατά την παρουσίαση αναφέρεσαι; Και εμένα μου έκανε εντύπωση, ίσως έφταιγε ο φωτισμός αλλά και πάλι μία δοκιμή πιο μπροστά δεν μπορούσαν να κάνουν;;;

 

Ευτυχώς που υπάρχουν και χειρότερα πάντως (πχ βλέπε BSoD σε φάση παρουσίασης windows με τον Gates να ψιλοσφίγγεται... :lol:)

 

 

1998 vs 2011 (bad comparison :rolleyes: )

 

δε χρειαζεται να τρολλαρουμε κιολας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1998 vs 2011 (bad comparison :rolleyes: )

 

δε χρειαζεται να τρολλαρουμε κιολας

 

Δεν είναι trollάρισμα η σύγκριση ενός προβλήματος που δημιουργήθηκε πρόσφατα με ένα all time classic failure!!! B)

 

Κριτική είναι και καλό είναι να αναγνωρίζονται τα λάθη και οι ελλείψεις όπου και αν αυτά παρουσιάζονται, όπως καλή ώρα που βγαίνουμε χωρίς λόγο σε off-topic. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ρε παιδια ποσο ακομα θελει το android sandwich να βγει για το galaxy s2??

Ελεος πια!

 

Ρε παιδια ποσο ακομα θελει το android sandwich να βγει για το galaxy s2??

Ελεος πια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...