Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19.2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Link.png Site: Gold

 

 

Eντυπωσιακα πλανα  απο την απεραντη ζουγκλα της Ινδονησιας στην οποια εχω περασει 4 μερες .

Σε σημεια  ερμηνευτικο κρεσεντο απο τον ΜcConaughey o οποιος  παγιωνεται πλεον στην ομολογουμενως μικρη  λιστα με τους πανεμορφους και ταλαντουχους ηθοποιους .

 

Οι αλλαγες που επιφερει στο σωμα του για τις αναγκες του ρολου και ειδικα τα  στοχευμενα παραπανισια  κιλα δειχνουν την ισχυρη θεληση του  να   διευρυνει την γκαμα των χαρακτηρων  που μπορει να υποδυθει , σπαζοντας το "φραγμα" του παρουσιαστικου του .

 

Η ταινια ειναι αρκετα καλη βασιζεται σε αληθινα γεγονοτα εχει σωστο και κλιμακουμενο ρυθμο με εξαιρεση λιγο πριν το τελος .

 

7,3/10

Και πολυ καλο μαλιστα!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: ACure for Wellness

 

 

Δεν ειναι τοσο γνωστη ,τουλαχιστον δεν διαφημιστηκε πολυ .

Εχει ενδιαφερον σεναριακα   ειναι ακρως στυλιζαρισμενη αλλα   καταληγει σε ενα συμφερτο  αλληγοριων ,κοινωνικοπολιτικων νυξεων  και κινηματογραφικων αναφορων που τελικα  δημιουργει ενα  αλλοπροσαλλο μειγμα  ανευ ουσιας .

Καλη προσπαθεια ,μετριο εως κακο  τελικο  αποτελεσμα .

Παραδοξως βλεπεται παντως ευχαριστα   εως οτου  αρχισει τις γραφικοτητες στο τελος .

 

 

6.3/10

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antitrust (2001) 9/10 απο εμένα 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EMHF5LjY9EI

 

Υπόθεση
Ο Μάιλο Χόφμαν (Ryan Phillippe) είναι ένας ευφυής προγραμματιστής, ιδρυτικό στέλεχος των "Σκάλμποκς" μαζί με τους φίλους του Τέντι Τσιν (Yee Jee Tso), Λάρι Μπανκς (Tygh Runyan) και Μπέρνι Μπίσελ (Nate Dushku). Το σλόγκαν τους είναι "η γνώση ανήκει στους ανθρώπους", έδρα τους ένα γκαράζ και μεγάλη τους φιλοδοξία η πραγματοποίηση της ψηφιακής σύγκλισης, που συνδέει όλες τις μορφές επικοινωνίας. Τον ίδιο στόχο έχει και ο μεγιστάνας της πληροφορικής Γκάρι Γουίνστον (Tim Robbins), πρόεδρος της πολυεθνικής εταιρείας NURV. Ο Γουίνστον έχει δεσμευτεί να θέσει σε λειτουργία ένα αντίστοιχο και πολυδιαφημισμένο πρόγραμμα με την επωνυμία SYNAPSE μέσα σε 42 ημέρες.
Καθώς όμως τα χρονικά περιθώρια στενεύουν και οι δυσκολίες εξακολουθούν, προτείνει στον Μάιλο και τον Τέντι να εργαστούν για αυτόν. Ο Τέντι, μένοντας πιστός στις αρχές του, αρνείται, αλλά ο Μάιλο δεν μπορεί να αντισταθεί στην προτεινόμενη υψηλή αμοιβή και στην ευκαιρία να βρίσκεται δίπλα στο πλέον επιτυχημένο επιχειρηματία του κόσμου των υπολογιστών. Με τη βοήθεια της συναδέλφου του Λίζας (Rachael Leigh Cook) και της φίλης του Αλις (Claire Forlani) δουλεύει φιλότιμα, προκειμένου να υλοποιήσει το όραμα του εργοδότη του. Όταν όμως φτάνουν στα χέρια του προγράμματα άγνωστης προέλευσης, αρχίζει να υποπτεύεται πως οι μέθοδοι του κυρίου Γουίνστον δεν είναι τόσο νόμιμες. Στην προσπάθειά του να εξιχνιάσει τι συμβαίνει, θα καταλάβει γρήγορα ότι δεν υπάρχουν πολλοί που μπορεί να εμπιστευτεί.

 

Αρκετά καλή ταινία με ωραίες ερμηνείες και καλό σενάριο, η σκηνοθεσία μέτρια. Όσες φορές και να τη δω δεν τη βαριέμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκδίκηση με Στυλ 2017


Φοβερό cast, με πολυ γελιο και παράλληλα εξίσου συναισθηματική, αναφέρεται στην


αληθινή φιλία και τις θυσίες που πρέπει να κάνουμε κατά την διάρκεια της ζωής μας για


να διατηρήσουμε επ' άξια αυτόν τον τίτλο..


 


http://www.imdb.com/title/tt2568862/


 


Οι Γουίλι, Τζο και Αλ αποφασίζουν να πάνε κόντρα στα στερεότυπα της συνταξιοδότησης και να ξεστρατίσουν για πρώτη φορά στη ζωή τους, όταν τα χρήματα των συντάξεων τους θα χαθούν, απόρροια εταιρικής κακοδιαχείρισης. Απελπισμένοι να ανταπεξέλθουν στις οικονομικές και οικογενειακές τους υποχρεώσεις, οι τρεις φίλοι θα ριψοκινδυνέψουν τα πάντα, προκειμένου να απαντήσουν µε το ίδιο νόμισμα στην τράπεζα που έφαγε τα χρήματα τους


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Beguiled (2017)

 

Βρε καλό μου Σοφάκι....τί ήταν τούτο το πράμα;!

 

Ας πω τα λίγα θετικά πρώτα: μερικά όμορφα πλάνα του ήρεμου τοπίου [στο φόντο όμως ακούγαμε πυροβολισμούς να πέφτουν], πολύ προσεγμένα κοστούμια και σκηνικά, πολύ καλή επιλογή ηθοποιών [η Kidman στην ερμηνεία της θυμίζει το The Others].

 

Στα αρνητικά τώρα...

Μετά από καιρό ένιωθα ότι έβλεπα ταινία και δεν γινόταν τίποτα. Μιλάμε για βαρεμάρα. Ευτυχώς πού και πού είχαμε καμιά καλή ατάκα και μας ξύπναγε. Διάβασα και σε άλλες κριτικές για το ίδιο πρόβλημα, και ότι πετσόκοψαν την πλοκή απ'το βιβλίο που βασιζόταν και πέταξαν έξω πράγματα που αφορούσαν τα κίνητρα των πρωταγωνιστών. Να γιατί λοιπόν ώρες ώρες ένιωθα το απόλυτο κενό!

Επίσης, μην κάνω σπόιλερ αλλά ήταν 2-3 αντιδράσεις τόσο πολύ τραβηγμένες απ'τα μαλλιά που καταντούσε εκνευριστικό. Ή το γεγονός ότι ο πρωταγωνιστής ώρες ώρες παραήταν αφελής. Ε δεν γίνεται να ήταν τόσο πολύ πια! Και φυσικά αντίστοιχα είχαμε και αφελή γυναίκα. Είδα μπόλικο κόσμο γύρω μου σε στάση facepalm μ'αυτά που βλέπαμε. Με το που τελείωσε η ταινία σηκώθηκε ένας και είπε δυνατά 'Αυτό ήταν δηλαδή;!'

Το 7 στο imdb αρκετά παραπλανητικό imo.

 

4/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: Gold

 

 

Eντυπωσιακα πλανα  απο την απεραντη ζουγκλα της Ινδονησιας στην οποια εχω περασει 4 μερες .

Σε σημεια  ερμηνευτικο κρεσεντο απο τον ΜcConaughey o οποιος  παγιωνεται πλεον στην ομολογουμενως μικρη  λιστα με τους πανεμορφους και ταλαντουχους ηθοποιους .

 

Οι αλλαγες που επιφερει στο σωμα του για τις αναγκες του ρολου και ειδικα τα  στοχευμενα παραπανισια  κιλα δειχνουν την ισχυρη θεληση του  να   διευρυνει την γκαμα των χαρακτηρων  που μπορει να υποδυθει , σπαζοντας το "φραγμα" του παρουσιαστικου του .

 

Η ταινια ειναι αρκετα καλη βασιζεται σε αληθινα γεγονοτα εχει σωστο και κλιμακουμενο ρυθμο με εξαιρεση λιγο πριν το τελος .

 

7,3/10

respect για την ταινια!Την ειδα προσφατα και δεν το περιμενα οτι θα ηταν τοσο καλη!φοβερη ερμηνεια απο τον ΜcConaughey!πολυ καλη ιστορια...ηθελα να την δω καιρο αλλα δεν εβρισκα υποτίτλους 

7,5/10 απο εμενα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκδίκηση με Στυλ 2017

Φοβερό cast, με πολυ γελιο και παράλληλα εξίσου συναισθηματική, αναφέρεται στην

αληθινή φιλία και τις θυσίες που πρέπει να κάνουμε κατά την διάρκεια της ζωής μας για

να διατηρήσουμε επ' άξια αυτόν τον τίτλο..

http://www.imdb.com/title/tt2568862/

 

...άπαπα. Την πάτησα και την είδα. Κι αναρωτιέμαι για το φοβερό καστ : πέρα από τον Νο 1 κράχτη = Φρήμαν και τον σαϊντκικικό Κέην, τί άλλο δικαιολογεί τον φοβερό χαρακτηρισμό "φοβερό"; Ο δευτεράντζας Άρκιν; Ο πάλαι-ποτέ πολλά υποσχόμενος Ντίλον που έπεσε εδώ και δεκαετίες στην ανυπαρξία; Ο τέως λατρεμένος (μεν) Λόιντ που η παρουσία του στην ταινία ήταν σχεδόν προσβλητική (δε) για το παρελθόν του; Ή η Μάργκρετ που κάποτε ήταν απλά γυναικάρα ενώ εν έτει 2017 είναι απλά γριάρα;

 

...για το δε γέλιο, όσο και να (ήλπιζα και να) έψαξα στην ταινία, αγνοείται. Όπως αγνοείται και η δράση, οι σεναριακές μαγκιές, οι σκηνοθετικές τσαχπινιές, οι ηθοποιικές υπερβάσεις. Γενικά μιλάμε για απάτη αυτό 6.7 του ΑΪΕΜΝΤΙΜΠΙ. Πιο κοντά στην πραγματικότητα, το 40-κάτι του Ρότεν. Η δε ταινία, θα μπορούσε να ήταν ντισνεϊκής παραγωγής, απευθυνόμενη σε παπούδες (Αμερικάνους) που θα ήθελαν να κάτσουν να δούνε ένα εργάκι παρεΐτσα με το 13χρονο εγγονάκι τους, έτσι για να πούνε ότι κάτι κάνανε και δεν χαλαστήκανε κι όλας. 2-3 "φακ" που πέφτουν όμως από 'δω κι από 'κει (μαζί με κάτι γεροντοκρεββατώματα), καθιστούν απαγορευτική την περίπτωση.

 

Αν έχετε γουστάρει στη ζωή σας Φρήμαν και Κέιν, αποφύγετέ την. Δεν έχει να σας δώσει τίποτε. Εκτός κι αν θέλετε να παίζει κάτι στο μπακράουντ για ν' ακούτε και να περνάει η ώρα όταν περίπου στη μέση θα σηκωθείτε όπως εγώ και θα πατήσετε ένα σκούπισμα στο σπίτι που έχει γίνει μπουρδέλο αυτές τις μέρες που είχε ζέστες και δεν κάνατε τίποτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Antitrust (2001) 9/10 απο εμένα 

 

https://www.youtube.com/watch?v=EMHF5LjY9EI

 

Υπόθεση

Ο Μάιλο Χόφμαν (Ryan Phillippe) είναι ένας ευφυής προγραμματιστής, ιδρυτικό στέλεχος των "Σκάλμποκς" μαζί με τους φίλους του Τέντι Τσιν (Yee Jee Tso), Λάρι Μπανκς (Tygh Runyan) και Μπέρνι Μπίσελ (Nate Dushku). Το σλόγκαν τους είναι "η γνώση ανήκει στους ανθρώπους", έδρα τους ένα γκαράζ και μεγάλη τους φιλοδοξία η πραγματοποίηση της ψηφιακής σύγκλισης, που συνδέει όλες τις μορφές επικοινωνίας. Τον ίδιο στόχο έχει και ο μεγιστάνας της πληροφορικής Γκάρι Γουίνστον (Tim Robbins), πρόεδρος της πολυεθνικής εταιρείας NURV. Ο Γουίνστον έχει δεσμευτεί να θέσει σε λειτουργία ένα αντίστοιχο και πολυδιαφημισμένο πρόγραμμα με την επωνυμία SYNAPSE μέσα σε 42 ημέρες.

Καθώς όμως τα χρονικά περιθώρια στενεύουν και οι δυσκολίες εξακολουθούν, προτείνει στον Μάιλο και τον Τέντι να εργαστούν για αυτόν. Ο Τέντι, μένοντας πιστός στις αρχές του, αρνείται, αλλά ο Μάιλο δεν μπορεί να αντισταθεί στην προτεινόμενη υψηλή αμοιβή και στην ευκαιρία να βρίσκεται δίπλα στο πλέον επιτυχημένο επιχειρηματία του κόσμου των υπολογιστών. Με τη βοήθεια της συναδέλφου του Λίζας (Rachael Leigh Cook) και της φίλης του Αλις (Claire Forlani) δουλεύει φιλότιμα, προκειμένου να υλοποιήσει το όραμα του εργοδότη του. Όταν όμως φτάνουν στα χέρια του προγράμματα άγνωστης προέλευσης, αρχίζει να υποπτεύεται πως οι μέθοδοι του κυρίου Γουίνστον δεν είναι τόσο νόμιμες. Στην προσπάθειά του να εξιχνιάσει τι συμβαίνει, θα καταλάβει γρήγορα ότι δεν υπάρχουν πολλοί που μπορεί να εμπιστευτεί.

 

Αρκετά καλή ταινία με ωραίες ερμηνείες και καλό σενάριο, η σκηνοθεσία μέτρια. Όσες φορές και να τη δω δεν τη βαριέμαι.

Ρε θηριο ειδες ταινια 16 χρονια πισω?

Να φανταστεις την εχω σε dvd και δεν εχω μπει καν στον κοπο να την δω :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Link.png Site: LaLa Land

 

 

 

H ταινια των 6  Oscars .

 

Aν και νιωθω μια απεχθεια  στα musicals  δεν μπορω να τα δω καν ,το συγκεκριμενο κραταει μια ισορροπια  μεταξυ ιστοριας -διαλογων και τραγουδιων που το κανει ανεκτο στα ματια μου .

Σεναριακα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο τα εχουμε ξαναδει ολα πολλες φορες ,σκηνοθετικα εχει ενδιαφερον  και σε μερικα σημεια ειναι και ευρηματικο .

 

Το δυνατο του σημειο ειναι το το συνολικο αποτελεσμα  που δεν κουραζει ,χαρακτηριστικο αυτης της ιδιαιτερης και σπανιας κατηγοριας για τον κινηματογραφο ειδικα τα τελευταια χρονια .

Ο Gosling  υπνωτιζει με την ερμηνεια του  με την κακη εννοια  δλδ παιζει σαν κοιμισμενος μαλλον εχει κουρασει η  μανιερα του, ειναι "ακαδημαικα" καλος υποκριτικα αλλα δεν κορυφωνει . Στεκετε αξιοπρεπως στην χορογραφια -αν και  χωρις να εχω ιδιαιτερες γνωσεις  στο θεμα . 

 

Η Emma Stone  ειναι φωνητικα  πολυ καλη  "ανεραστη ¨ ομως για τον ρολο ,θηλυκοτητα μηδεν καλυτερα να εβαζαν μια απο τις συγκατοικους της που  ηταν ο ορισμος της χορευτριας -τραγουδιστριας.

 

Overall δεμενο συνολο ,σφιχτο και ευκολο στην θεαση αποτελεσμα  αλλα με χτυπητες αδυναμιες στις λεπτομερειες .

 

7.7/10 

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The beach   6/10

 

http://www.imdb.com/title/tt0163978/

 

 

 Φιλοσοφία του κώλου, μια υπέροχη παραλία με λίγη εσάνς από βυζόμπουτα της Βιρζινί Λε Ντουαγιέν κι ένας Λεονάρντο ντι Κάπριο πολλά υποσχόμενος στο ξεκίνημα του.

 

Η κεντρική ιδέα είναι η δημιουργία μιας ιδανικής κοινωνίας σε μια απομονωμένη γωνία της Ταϊλάνδης, οπου τρελαμένοι από την σύγχρονη ζωή πιτσιρικάδες από όλο τον κόσμο, το σκάνε για να ζήσουν διαφορετικά. 

 

Σαν ιδεα έχει όλα τα ατου για να κάνει το μεγάλο μπαμ και να σχολιάσει 1000 πράγματα... Δυστυχώς οι εμμονές του Ντάνι Μπόιλ με τα ναρκωτικά, κουτσουρεύον πολύ το συνολικό αποτέλεσμα, αφού η ευτυχία του ανθρώπου συνδέεται αποκλειστικά και μόνο με τη διαθεση απέραντων χωράφιων χασισοφυτειών free για το λαό... Αν υπήρχε κι η δεύτερη εμμονή του Ντάνι Μπόιλ με τά σκατά, τότε απλά θα μιλούσαμε για ενα δευτερο Trainspotting στην ταϊλάνδη....

 

Αν και σαν περιπέτεια βλέπεται ευχάριστα, εμενά μου την έσπασέ γιατί στάθηκε στο πρόβλημα πολύ επιδερμικά και  βίντεογκειμιστικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα σταματήσει να βλέπω ταινίες παρόλο που είχα μαζέψει ένα σωρό και άρχισα να βλέπω σιγά σιγά.

 

hercules είπα να το δω για τον the rock αλλά στο 20λεπτο βαρέθηκα και έφαγε del. 0/10

 

dracula untold ψιλοχαζομάρα ήταν, ξαναζεσταμένο φαγητό κιόλας με φουλ στα κλισέ κλπ αλλά μια χαρά περνάει η ώρα αμα δεν έχεις τι να κάνεις. 6/10 επειδή περνάει η ώρα

 

Passengers  δεν είναι τίποτα αουου αλλά μάρεσε σε 2 δώσεις που το είδα επειδή με πήρε ο ύπνος.και να μην το δει κανείς κλαιν.6/10

 

13 hours ένα από τα πολλά αμερικάνικα πολεμικά.μου άρεσε μόνο και μόνο που ήταν αληθινή ιστορία. 7/10

 

john wick 2  Πάρα πολύ καλό όπως και το 1ο.το έβαλα βράδυ που βαριόμουν και ήμουν σε φάση να κοιμηθώ η να δω ταινία αλλά παρόλα αυτά με κράτησε και πέρασε η ώρα στο μπαμ. 8/10

 

71 καλό ήταν, αμα δεν έχεις να δεις τίποτα άλλο περνά η ώρα ευχάριστα. 7/10

 

a most violent year δεν ξέρω γιατί αλλά δεν περίμενα να δω αυτό που είδα, περίμενα κάτι πιο γκανγκστερικό αλλά παρόλα αυτά με εξέπληξε ευχάριστα.Δεν ήταν κάτι που είπα ουαου όταν τελείωσε αλλά μου έμεινε σαν ταινία. 7/10

 

the hateful 8 3 φορές πήγα να την δω και τις 3 φορές με πήρε ο ύπνος.τελικά την είδα με την 4η προσπάθεια.Η ταινία γενικά ήταν πάρα πολύ δυνατή αλλά είναι τόσο αργή που το μάμησαν και ψόφησε.αν ήταν μια ώρα λιγότερο θα έλεγα πως είναι αριστούργημα αλλά το ότι την ξεχείλωσαν τόσο με ξενέρωσε. 5/10

 

turist δεν ξέρω που την βρήκα και την είχα στον δίσκο, λογικά από εδώ την ψάρεψα.Δυσκολεύομαι να καταλήξω ακόμα αν είναι καλή ή όχι.Σίγουρα όμως με έβαλε σε σκέψεις με αυτά που είδα, με τα μηνύματα που πάει να περάσει.Δεν ήταν κακή αλλά εμένα κάτι με χάλασε. 6/10

 

doctor strange και xmen apocalypse Καλα ήταν για να περάσει η ώρα. 7/10

 

 

 

 

el cuerpo  και εκεί που έχω δει τα παραπάνω ψιλοαδιάφορα που τα δεις δεν τα δεις κλαιν, έρχεται αυτό εδώ και γουστάρεις.Δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός γιατί τέτοιου είδους ταινίες είναι για μένα. 9/10

 

the imitation game πάρα πολύ καλό.8/10

 

the fate of the furious  για να το δεις πρέπει να σου αρέσει και το είδος αυτό, δηλαδή σενάριο 0 και πάμε να κάνουμε όλα μπάχαλο, αλλά και η συγκεκριμένη σειρά.μου άρεσε όπως μου αρέσουν όλες αυτές με 0 σενάριο και φουλ δράση αλλά δεν είναι για όλους.Είναι σαν να πάω να δω γουντι άλεν εγώ που στο 10λεπτο θα ροχαλίζω, ε δεν γίνεται μετά να τον κρίνω αφού δεν κάνει για μένα. το ίδιο και εδώ, δεν κάνει για κάποιον που δεν είναι του είδους αυτού.Τον σκοπό της τον πετυχαίνει μια χαρά για αυτό και 8/10.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://www.imdb.com/title/tt3783958/?ref_=fn_al_tt_1">LaLa Land

 

 

 

H ταινια των 6 Oscars .

 

Aν και νιωθω μια απεχθεια στα musicals δεν μπορω να τα δω καν ,το συγκεκριμενο κραταει μια ισορροπια μεταξυ ιστοριας -διαλογων και τραγουδιων που το κανει ανεκτο στα ματια μου .

Σεναριακα δεν ειναι κατι ιδιαιτερο τα εχουμε ξαναδει ολα πολλες φορες ,σκηνοθετικα εχει ενδιαφερον και σε μερικα σημεια ειναι και ευρηματικο .

 

Το δυνατο του σημειο ειναι το το συνολικο αποτελεσμα που δεν κουραζει ,χαρακτηριστικο αυτης της ιδιαιτερης και σπανιας κατηγοριας για τον κινηματογραφο ειδικα τα τελευταια χρονια .

Ο Gosling υπνωτιζει με την ερμηνεια του με την κακη εννοια δλδ παιζει σαν κοιμισμενος μαλλον εχει κουρασει η μανιερα του, ειναι "ακαδημαικα" καλος υποκριτικα αλλα δεν κορυφωνει . Στεκετε αξιοπρεπως στην χορογραφια -αν και χωρις να εχω ιδιαιτερες γνωσεις στο θεμα .

 

Η Emma Stone ειναι φωνητικα πολυ καλη "ανεραστη ¨ ομως για τον ρολο ,θηλυκοτητα μηδεν καλυτερα να εβαζαν μια απο τις συγκατοικους της που ηταν ο ορισμος της χορευτριας -τραγουδιστριας.

 

Overall δεμενο συνολο ,σφιχτο και ευκολο στην θεαση αποτελεσμα αλλα με χτυπητες αδυναμιες στις λεπτομερειες .

 

7.7/10

Έπεισες ακόμα και μένα να το δω με την κριτική σου. Μία φορά προσπάθησα να δω musical, μου σηκώθηκε η τρίχα από ντροπή, έχω την εντύπωση ότι κοκκίνισα κιόλας και ήμουν και μόνος κατά την θέαση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεισες ακόμα και μένα να το δω με την κριτική σου. Μία φορά προσπάθησα να δω musical, μου σηκώθηκε η τρίχα από ντροπή, έχω την εντύπωση ότι κοκκίνισα κιόλας και ήμουν και μόνος κατά την θέαση.

αχχα αυτο ακριβως .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...