Προς το περιεχόμενο

Ποια Ταινία Μόλις Είδατε; (2)


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 19,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις έκανα κι εγώ like (δε την εχω δει)

Μόλις έκανα like γιατί μου αρέσουν οι ταινίες με μπαλέτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε με ανησυχεί οτι δεν είδες την ταινία-γιατί προφανώς δεν την είδες- και γράφεις την αποψή σου η οποία είναι κουκουρούκου τελείως μιας και ουδεμιά νύξη κάνει στο θέμα αφού είναι ξεκάθαρο τι θέλει να πεί ο "ποιητής" μ ανησυχεί περισσότερο αυτοί που σου έκαναν like....

Aνησυχείς ξε-ανησυχείς του το κάνες με αστεράκι το μήνυμα ρε μπαγάσα !!

και γω like

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It follows 7/10

 

 

Έχουν γίνει της μόδας τα θρίλερ που το τέρας της υπόθεσης ειναι μια ασθένεια. Στο Babadook ήταν ψυχικη ασθένεια, εδώ ήταν σεξουαλικά μεταδιδόμενο νόσημα. Καλή ιδέα οκ, αλλά μου φαίνεται ότι πλέον χρησιμοποιείται απο τους δημιουργούς σαν άλλοθι για να φτιαξουν ένα θρίλερ που θα το πάρει πιο σοβαρά ο κόσμος. Απο την άλλη, απο το να γεμίζουμε με θριλερ της κακιάς ώρας που σε 90 λεπτά το μόνο που έγινε είναι ότι κοψοχολιάστηκες 5 φορές απο 5 jump scares, καλύτερα αυτό.

 

Χαλι μαυρο...Μπορεις να μου εξηγησεις το τελος σε παρακαλω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιασα κλασσικές ταινίες να δω που είχα να δω χρόνια.

The Italian Job (2003) 8/10 .Πολύ καλή περιπέτεια με ληστείες και δράση.

 

και 

The Crimson Rivers (2000) 9.5/10

για μένα είναι ίσως η καλύτερη αστυνομική θρίλερ ταινία που υπάρχει. Κάθε φορά που την βλέπω ,δε θέλω να τελειώσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield Earth

Ανούσια π@π@ριά στην οποία έπαιζε ο Τραβολτα κ το μοντάζ ήταν βγαλμένο από windows movie maker. Μείνετε μακριά!!! 2/10 κ πολύ λέω.

 

 

Kingsman

Ωωω ναι! Διαμαντάκι βρετανικού στυλ. Γούσταρα τρελά. Γρήγοροι ρυθμοί, τέλειο χιούμορ, άψογοι ηθοποιοί κλπ.

 

8.5/10

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Lazarus Effect

 

Ξεκίνησα να το βλέπω για την Olivia Wilde, να πω την αμαρτία μου :P

Η ταινία ήταν ωραία. Λίγο έψαχνες να καταλάβεις τι φάση σε κάθε σκηνή αλλά τελικά εντάξει. Τελειώνει και όπως της αξίζει.

Ένα 7,5/10 από εμένα αν και 8, θα μπορούσα να έβαζα.

Αν θέλει κάποιος να περάσει χαλαρά και ταυτόχρονα ωραία την ώρα του, προτείνετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Battlefield Earth

Ανούσια π@π@ριά στην οποία έπαιζε ο Τραβολτα κ το μοντάζ ήταν βγαλμένο από windows movie maker. Μείνετε μακριά!!! 2/10 κ πολύ λέω.

 

...τι είναι αυτό που σας κάνει να αποφασίσετε να δείτε αυτές τις ...δημιουργίες; Διάθεση να δοκιμάσετε τις αντοχές σας; Βεβαιότητα ότι θα ζήσετε καμιά πεντακοσαριά χρόνια, οπότε δεν τρέχει τίποτα για κάμποσες χαμένες ώρες; Βοηθήστε με να καταλάβω, πλιιιιζ!!!

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα το μπατλφιλντ μου αρεσε. Δεν ξετρελάθηκα, ουτε θα πρότεινα ευκολα σε κάποιον αλλά θα το εβλεπα ευχαριστα αν το πετύχαινα στην τιβι. 4-5/10. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...τι είναι αυτό που σας κάνει να αποφασίσετε να δείτε αυτές τις ...δημιουργίες; Διάθεση να δοκιμάσετε τις αντοχές σας; Βεβαιότητα ότι θα ζήσετε καμιά πεντακοσαριά χρόνια, οπότε δεν τρέχει τίποτα για κάμποσες χαμένες ώρες; Βοηθήστε με να καταλάβω, πλιιιιζ!!!

Πρέπει να φιγουράρει σε όλες τις λίστες με τις χειρότερες ταινίες ever...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...