Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2.3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

έχω την GTX 285 με 2GB RAM...αξίζει να πάω σε μία GTX570 με 1280RAM?...εντάξει η 570 έχει DirectX 11 και είναι καινούρια, αλλά κάτι συγκριτικά που έβλεπα έβγαζαν την 285 αν όχι καλύτερη, έστω στα ίδια επίπεδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω την GTX 285 με 2GB RAM...αξίζει να πάω σε μία GTX570 με 1280RAM?...εντάξει η 570 έχει DirectX 11 και είναι καινούρια, αλλά κάτι συγκριτικά που έβλεπα έβγαζαν την 285 αν όχι καλύτερη, έστω στα ίδια επίπεδα

Όχι δεν ισχύει αυτό που λες. Η 570 είναι πολύ ανώτερη. Δες σ'αυτό το review π.χ. την διαφορά της με την δικιά σου σε DX9/DX10 τίτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν ισχύει αυτό που λες. Η 570 είναι πολύ ανώτερη. Δες σ'αυτό το review π.χ. την διαφορά της με την δικιά σου σε DX9/DX10 τίτλους

 

thx...πολύ καλό το link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ερωτησουλα.Ποια καρτα[μονη]θα ηταν καλυτερη απο 2χ5850 και να ειναι σε καλα χρηματα[σκεφτομαι να αγορασω μιαςκ αι δεν βρισκω δευτερη 5850 γαι crossfire].

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται πολύ βαριά κ λέω να την αποφύγω,αν και εγώ πιστεύω ότι είναι η καλύτερη στο θέμα ψύξης!

Υπάρχει και το πρόβλημα να κρύψει 2pci slot αντις 1.

Φυσικά είμαι σε σκέψεις ακόμη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω διαβάσει κάποια "μπιχτά" και υπονοούμενα σχόλια για τις MSI Σε αυτό το forum και για να μην κάνω άλλο thread ρωτάω εδώ, σαν μελλοντικός κάτοχος υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...