Προς το περιεχόμενο

Ποιά κάρτα γραφικών είναι καλύτερη;


Narayan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε ευχαριστω και εγω αυτο νομιζω! 

Το οτι τρολλαρεις ναι νομιζω το καταλαβαμε. Το σταματαω εδω και δεν δινω συνεχεια γιατι θα βγουμε off topic  ;) .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση για το αν μια καρτα των 400ευρο ειναι αρκετα καλυτερη απο μια των 100-110ευρο....Παλι καλα που υπαρχει και το google για να ψαχνουμε οτι δεν ξερουμε ;) ... Καλο βραδυ απο μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας! Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια κάρτα γραφικών με. Budget περίπου 220 ευρώ... Έχω παραγγείλει από e-shop thn r9 270x sapphire toxic στα 220.. Η χρήση της θα ειναι κυρίως για ταινίες σε 3d tv 1080p.. Αλλά που κ που παίζω κανένα παιχνιδάκι..δν με καίει τόσο πολύ το gaming. Αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι αν αξίζει τα λεφτά της η συγκεκριμένη η να πάω σε μια άλλη επιλογή.

Το.hardware ειναι i5 3570k με h100. 16 g ram 1600 ssd samsung 250g psu 700w thermeltAke mn :gigabyte z77x d3h.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας! Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια κάρτα γραφικών με. Budget περίπου 220 ευρώ... Έχω παραγγείλει από e-shop thn r9 270x sapphire toxic στα 220.. Η χρήση της θα ειναι κυρίως για ταινίες σε 3d tv 1080p.. Αλλά που κ που παίζω κανένα παιχνιδάκι..δν με καίει τόσο πολύ το gaming. Αυτό που θέλω να ρωτήσω ειναι αν αξίζει τα λεφτά της η συγκεκριμένη η να πάω σε μια άλλη επιλογή.

Το.hardware ειναι i5 3570k με h100. 16 g ram 1600 ssd samsung 250g psu 700w thermeltAke mn :gigabyte z77x d3h.

Παρε την Nvidia Gtx 760 αν μπορεις στα λεφτα αυτα.http://www.e-shop.gr/product?id=PER.513627

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλά κάτι άκουσα για την νέα σειρά της amd Radeon r9 ότι θα έχει κάποια θέματακια μιας και ειναι εντελώς καινουρια... Με το ρεύμα πως θα πήγενει? τώρα έχω μια gtx 260 216cores... Θα ειναι πιο οικονομική?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...