Προς το περιεχόμενο

λετε να γινε το "κακο" (εγγυμωσηνη)


karakalios7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 146
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

σοβαρα ρε παιδια? ουτε 5 δευτερολεπτα δεν μπηκα...ισα ισα!!!! ουτε 6 τι να πω δεν νομιζω ρε παιδια..φοβαμαι ητν μια ανεφθηνοτιτα αλλα αφουδ εν τελειωσα καννν

ισα ισα που μπηκα εδω την παιζουμε 3 λεπτα για να αρχιζει να παει πρως το χυσιμο τωρα με 5 δευτερα?

 

Σκέψου το σαν ένα τροχαίο, δεν θέλει πολύ να γίνει και το θυμάσαι σε όλη σου την ζωή, να σας ζήσει. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδια καλως σας βρηκα..ε με την κοπελα μου πρωτη φορα μπηκα για λιιιιγο ελαχιστα πανω κατω 6 δευτερολεπτα με 7 το πολυ να ητν ισα ισα εκατσε και σηκοθηκε για αυτα τα δευτερολεπτα ..λετε να εγινε καμια στραβη? χωρις προφυλακτικο..φοβαμαι λιγο ρε παιδια...δεν νομιζω να γινε ομως γιατι δεν βρηκα ουτε σταγωνα σπερματως μα ουτεε εχυσα και δεν ενιωσα οπως νιωθουμε οτν ειναι να χυσουμε...δεν ξερω αν εγινε κατι αλλα φοβαμαι πολυ ρε παιδια η ψυχη μου παει στην κουλουρη..δεν πιστευω να εγινε κατι...αλλα πρεπει να διαβεβαιωσω και την κοπελα μου γιατι φοβομαστε εγω την διαβεβεωσα οτι δεν τελειωσα με τοιποτα!!!!!! τωρα δεν ξερω τι να της πω ...σιγουρεψτε με λιγο ρε παιδια.....

 

γιατι τον εβαλες για 6 δευτερολεπτα

για να το χαρτογραφησεις...?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 εγω ανυπαντρη μητερα που με γκαστρωσε ο 16 γκομενος μου και μετα λακισε ο π&*^@ς^_^!

 

Μηπως τον γκομενο τον λενε karakalio?

 

γιατι τον εβαλες για 6 δευτερολεπτα

για να το χαρτογραφησεις...?

 

5 ειχε πει πριν. Δεν παρακολουθεις :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα ναι αμαρτία να γίνει lock το θέμα Lucifer..

Δεν ξέρω αν διαφωνεί κάποιος.

Δηλαδή και να σταματήσουμε την κουβέντα σε 9 μήνες μπορεί να την ξαναρχίσουμε, γι αυτό το λέω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα ναι αμαρτία να γίνει lock το θέμα Lucifer..

Δεν ξέρω αν διαφωνεί κάποιος.

Δηλαδή και να σταματήσουμε την κουβέντα σε 9 μήνες μπορεί να την ξαναρχίσουμε, γι αυτό το λέω..

 

Μπα, δεν θα χρειαστεί. Κάπου πρέπει να έχουμε ήδη ένα θέμα με φροντίδα νεογνών.

 

Αλλά κι εγώ ψηφίζω να μείνει ανοιχτό. Τόση δουλειά έχει πέσει εδώ, κρίμα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα ναι αμαρτία να γίνει lock το θέμα Lucifer..

Δεν ξέρω αν διαφωνεί κάποιος.

Δηλαδή και να σταματήσουμε την κουβέντα σε 9 μήνες μπορεί να την ξαναρχίσουμε, γι αυτό το λέω..

 

Quoted for truth.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...