Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν μπορεις θα μου εκανες τεραστια χαρη.Ελπιζω να ξερουν

 

Απο οτι διαβαζω παντως αν ειναι απο ευρωπαικη ενωση εχουν εγγυηση απλα με το IMEI

εγω λεω να το παρεις,

1ον) αν τυχει κατι μιλας με την εταιρια στην αγγλια και τους το στελνεις για επιστροφη και σου στελνουν αλλο

(εφ'οσον εχει DOA, αυτο πρεπει να μαθεις)

2ον) η πιθανοτητα να εχει καποιο προβλημα ειναι κατω απο 4% οποτε αξιζει το "ρισκο"

3ον) αν ισχυει αυτο με το ΙΜΕΙ εισαι κομπλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εαν εχει προβλημα απο την αρχη εχει DOA το αμαζον αν το βγαλει στη πορεια ειναι το θεμα. Θα το παρω μωρε η LG γενικα ειναι πολυ καλη στις εγγυησεις.Το πολυ πολυ αν τυχει στραβη να το στειλω στην αγγλια.Ετσι και αλλιως καπου θα πρεπει να το στειλω σπανια ειμαι στην Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν εχει προβλημα απο την αρχη εχει DOA το αμαζον αν το βγαλει στη πορεια ειναι το θεμα. Θα το παρω μωρε η LG γενικα ειναι πολυ καλη στις εγγυησεις.Το πολυ πολυ αν τυχει στραβη να το στειλω στην αγγλια.Ετσι και αλλιως καπου θα πρεπει να το στειλω σπανια ειμαι στην Ελλαδα

με γεια λοιπον! devil.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα που δεν εχω τηλεφωνοοο!χαχαχα...βρισκομαι στην Ιταλια δυστυχως. Να το παρω μωρε να τελειωνουμε???235 ευρω ειναι :P

 

To 235ε απο που βγηκε ? Εμενα βγαινει περιπου 250ε με τα μεταφορικα....Εκτος αν Για Ιταλια ειναι τοσο πιο φτηνα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η διαφορα αμαζον με αλλα καταστηματα...ελεγε ΑΚΡΙΒΩΣ ποσα κομματια ειχε...οταν τελειωσαν τα κομματια τελειωσε το προιον απλα!Ουτε ακυρωση παραγγελιων ουτε εχω ενα κομματι κτλ τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πανω που ελεγα καλα λογια...δεν πηρε την καρτα μου με την πρωτη και τελικα μου ακυρωσαν την παραγγελια :shock:

 

δεν μπορει.. το εχω κανει πολλες φορες..απλα αλλαζεις τον τρόπο πληρωμής ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξαναεβαλα τη καρτα δε ξερω τι αλλο να κανω!Αυτη τη καρτα εχω μονο ειναι ιταλικη. Μερικες φορες δεν την παιρνει που εχει ξανατυχει στο airtickets. Αλλα γενικα δεν εχω προβλημα. Το θεμα ειναι οτι το θελω πριν τα χριστουγεννα γιατι μετα θα ειμαι σε αλλη χωρα αλλα εστειλα μαιλ και μου ειπαν οτι πλεον ειναι out of stock και δεν ξερουν αν θα το εχουν και ποτε κτλ!!Και το ειχα παραγγελει απο τους πρωτους! Δε γινοταν να μου το κρατησουν μεχρι να αλλαξω τροπο πληρωμης???Να το ακυρωσω λετε η να περιμενω να δω τι θα γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πανω που ελεγα καλα λογια...δεν πηρε την καρτα μου με την πρωτη και τελικα μου ακυρωσαν την παραγγελια :shock:

 

Σου ειπαν γιατι? ποσες μερες στο κρατησαν? γιατι εχω και εγω κατι στο περιμενε & μου ζηταει αλλη καρτα τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν την ακυρωσαν απλα δεν ξερουν καν αν θα γινει dispatch και βεβαιως ποτε θα ερθει γιατι δεν εχουν στοκ πλεον! Κανονικα επρεπε 15-20 Δεκεμβρη να ειχε ερθει. Μου εστειλαν μαιλ και αμεσως μετα ελεγε οτι δεν ξερει ποτε θα γινει dispatch grrrrr. Κανονικα δεν επρεπε να μου το κρατησουν μεχρι να βαλω αλλο τροπο πληρωμης?Αυτο δεν ηταν το σωστο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...