Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Σωστός! Αν και έχω ξαναγοράσει παλιότερα με την ίδια κάρτα (από τους ίδιους).

Μηπως προσθεσες νεα διευθυνση; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Καλησπέρα,

 

Εγώ έκανα την παραγγελία 9 Δεκ. και αυτόματα με χρέωσε 1 € (μάλλον για να γίνει έλεγχος της κάρτας). Μετά από 1-2 μέρες μου έβγαλε delivery estimate για 19 Δεκ., το οποίο ήταν λανθασμένο γιατί τελικά έφτασε 16 Δεκ. :-D Τώρα όσον αφορά την εγγύηση ελπίζω να μην χρειαστεί. Επίσης, η τελική χρέωση στην κάρτα είναι 249,43 €

 

το amazon έχει άψογο customer support και το RMA τους είναι απίστευτα καλό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι σιγουρα...για το δικό μου προβλημα βέβαια δε ξέρω ποιοϛ φταει πάντωϛ ακόμα κινιτο δεν έχουν στειλει. ισωϛ φταίει η LG αλλα και πάλι δεν θα έπρεπε να γράφουν ότι το έχουν σε stock από τη στιγμή που δεν το εχουν. δε ξέρω αν πρέπει να το ακυρωσω περιμένω 10 μέρεϛ να γίνει dispatch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον συμφορουμιτες εγω εκανα το εξης μετα το ακυρο του public και την μη διαθεσημοτητα του multirama πηγα μια βολτα απο τον κοτσο εκει ομως ειχε 479 αλλα τρεχει μια προσφορα λεει εγγυηση τιμης επεστρεψα λοιπον στα μουλτιραμα και πηρα ενα χαρτι το οποιο ελεγε οτι το τηλ εχει 249€ γυρισα στον κοτσο και τους το εδωσα εστειλαν μαιλ στα κεντρικα και μετα απο δυο μερες ολα κομπλε. Σημερα παραλαβα το πρωτο και περιμενω αλλα 2 οπιος ενδιαφερεται εχει αλλα 18 κομματια...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον συμφορουμιτες εγω εκανα το εξης μετα το ακυρο του public και την μη διαθεσημοτητα του multirama πηγα μια βολτα απο τον κοτσο εκει ομως ειχε 479 αλλα τρεχει μια προσφορα λεει εγγυηση τιμης επεστρεψα λοιπον στα μουλτιραμα και πηρα ενα χαρτι το οποιο ελεγε οτι το τηλ εχει 249€ γυρισα στον κοτσο και τους το εδωσα εστειλαν μαιλ στα κεντρικα και μετα απο δυο μερες ολα κομπλε. Σημερα παραλαβα το πρωτο και περιμενω αλλα 2 οπιος ενδιαφερεται εχει αλλα 18 κομματια...!

 

Έχει και ο κώτσος εγγύηση τιμής ? (έχει και το get it).

 

18 όλη η αλυσίδα ή το κατάστμα που πήγες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα συγνωμη για να καταλαβω...πηγες στα μουλτιραμα και τους ειπες δωστε μου ενα χαρτι να λεει οτι το εχετε 249??Και τι σου εδωσαν?Αρα και τα μουλτιραμα το εχουν στα 249?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα συγνωμη για να καταλαβω...πηγες στα μουλτιραμα και τους ειπες δωστε μου ενα χαρτι να λεει οτι το εχετε 249??Και τι σου εδωσαν?Αρα και τα μουλτιραμα το εχουν στα 249?

 

απο τα μουλτιραμα στα μουλωχτα ξεκινησε το 249, μετα πηγε πλαισιο-Public. και εκει ειχε και μεχρι τελος στοκ. παλευαμε ολοι με τα 12τμχ του Public, ενω ειχε σφραγισμενα στα Multi.

 

αστο touristas, δε σου καθεται φετος κινητο... next year :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον στο καταστημα ροδου πηγα.Και ναι πηγα χυμα στην πωλητρια στα μουλτι και της ειπα δωσε μου σε χαρτι ποσο εχει το τηλ για να παω στον κοτσο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τα μαγαζιά που το χουν κοντα στα 300+ http://www.skroutz.gr/s/322625/LG-Optimus-2X-P990.html πιο θεωρείτε πιο αξιόπιστο;

 

το ψιλοβιάζομαι να το πάρω τώρα, οπότε δεν θα περιμένω να ξαναπέσει κι άλλο, αλλά δεν μου γεμίζει και το μάτι κανένα απο τα παραπάνω μαγαζιά. Μην καταλήξουμε δηλαδή και με κανα παραεισαγωγης ή refurbished

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από τα μαγαζιά που το χουν κοντα στα 300+ http://www.skroutz.gr/s/322625/LG-Optimus-2X-P990.html πιο θεωρείτε πιο αξιόπιστο;

 

το ψιλοβιάζομαι να το πάρω τώρα, οπότε δεν θα περιμένω να ξαναπέσει κι άλλο, αλλά δεν μου γεμίζει και το μάτι κανένα απο τα παραπάνω μαγαζιά. Μην καταλήξουμε δηλαδή και με κανα παραεισαγωγης ή refurbished

 

Κινητομανια πηρα χθες 2 galaxy s2 και ενα tab 7 για φιλους.Ολα οκ απλως ειναι εισαγωγης.Δεν ξερω για το lg αλλα μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...