Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο και το αμαζον.γκρρρρρρρρρ!Ειχαν κανει βλακεια αρχικα και μου παν οτι οταν γινει ξανα διαθεσιμο θα το στειλουν αμεσως με express delivery. Εγινε διαθεσιμο μου ειπαν να ακυρωσω και να το ξαναγορασω και θα με αποζημιωσουν τα μεταφορικα ωστε να πληρωσω οσο την πρωτη παραγγελια εκανα νεα παραγγελια και αντι για 15-20 Δεκεμβρη που ηταν να ερθει η πρωτη τελικα δεν ξεραν καν αν θα ερθει πριν τα χριστουγεννα!!!πφφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

καλά κάθε μέρα το βάζουν το θέμα είναι ότι δεν το στέλνουν από τις 9 Δεκέμβρη το έχω παραγγείλει και όλο βλακείες μου λένε...κάθε μέρα βγάζουν μερικά κομμάτια σ αυτή τη τιμή

 

πως δεν ισχύει η εγγύηση?Μια χαρά ισχύει ρώτησα την LG εγώ ποιο support το λέει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε αρχικά πως οι όροι τις εγγύησης που καλύπτει η αντιπροσωπείας διαφέρουν σύμφωνα με το νομικό πλαίσιο που διέπει την εκάστοτε χώρα. Η LG Hellas καλύπτει συσκευές που έχουν αγοραστεί από το εξωτερικό εφόσον αυτές εισάγονται και από την Ελληνική αντιπροσωπεία και δεν φέρουν διαφοροποιήσεις στο υλικολογισμικό τους εν σχέσει με αυτές που εισάγει η Ελληνική αντιπροσωπεία.

 

εμενα βασικά το θέμα μου δεν είναι αν έχει εγγύηση αλλα αν θα το στείλουν ποτε...έχω στείλει άπειρα email και από ότι κατάλαβα ίσως να μην τα στείλουν και ποτε αν δεν τους δώσει ο supplier(LG)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρήγγειλα και γω. 254 περίπου η τιμή του. Στο mail που στείλανε λέει :

 

Delivery estimate:We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item. It will ship separately. You can cancel at any time.

 

Θα δείξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Εγώ έκανα την παραγγελία 9 Δεκ. και αυτόματα με χρέωσε 1 € (μάλλον για να γίνει έλεγχος της κάρτας). Μετά από 1-2 μέρες μου έβγαλε delivery estimate για 19 Δεκ., το οποίο ήταν λανθασμένο γιατί τελικά έφτασε 16 Δεκ. :-D Τώρα όσον αφορά την εγγύηση ελπίζω να μην χρειαστεί. Επίσης, η τελική χρέωση στην κάρτα είναι 249,43 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

Εγώ έκανα την παραγγελία 9 Δεκ. και αυτόματα με χρέωσε 1 € (μάλλον για να γίνει έλεγχος της κάρτας). Μετά από 1-2 μέρες μου έβγαλε delivery estimate για 19 Δεκ., το οποίο ήταν λανθασμένο γιατί τελικά έφτασε 16 Δεκ. :-D Τώρα όσον αφορά την εγγύηση ελπίζω να μην χρειαστεί. Επίσης, η τελική χρέωση στην κάρτα είναι 249,43 €

νεος..εκανες παραγγελία και ουτε ενα thanks στον topic starter(εμενα).. xaxa.. πλακα κανω.. καλορίζικο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε topic starter παιζει να μη το παραλαβουμε ποτε το κινητο!χαχαχαχαχα κατσε αμα το παραλαβουμε θα σου στειλω εγω μια τουρτα!!! Σημερα με ενημερωσαν οτι ισως δεν το παραλαβουμε ποτε!Εντομεταξυ μ εχουν εκνευρισει παρα πολυ γιατι απο τοτε που το εχω παραγγειλει το εχουν βαλει σε στοκ και καλα πανω απο 5 φορες αλλα να το στειλουν δεν μπορουν ελεος!

 

Edit.Εγω εκανα στις 9 Δεκεμβρη ΑΛΛΑ λανθασμενα το παραδεχτηκαν κιολας ειπαν οτι ειχε προβλημα η καρτα ενω δεν υπηρχε κανενα απολυτως προβλημα. Απο τοτε ακομα περιμενω να γινει dispatch :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε topic starter παιζει να μη το παραλαβουμε ποτε το κινητο!χαχαχαχαχα κατσε αμα το παραλαβουμε θα σου στειλω εγω μια τουρτα!!! Σημερα με ενημερωσαν οτι ισως δεν το παραλαβουμε ποτε!Εντομεταξυ μ εχουν εκνευρισει παρα πολυ γιατι απο τοτε που το εχω παραγγειλει το εχουν βαλει σε στοκ και καλα πανω απο 5 φορες αλλα να το στειλουν δεν μπορουν ελεος!

 

Edit.Εγω εκανα στις 9 Δεκεμβρη ΑΛΛΑ λανθασμενα το παραδεχτηκαν κιολας ειπαν οτι ειχε προβλημα η καρτα ενω δεν υπηρχε κανενα απολυτως προβλημα. Απο τοτε ακομα περιμενω να γινει dispatch :fear:

 

πλακα εκανα στον νεο ρε συ.. χαχα.. εγω παντως εκανα οτι μπορουσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλησπέρα,

 

.... και αυτόματα με χρέωσε 1 € ...

 

Δεν σε χρεωσε, σου δεσμευσε 1 ευρω, σε καμια δεκαρια μερες (απο σημερα) θα "επιστραφει" το 1 ευρω στον λογαριασμο σου - θα αποδεσμευτει για να το πουμε πιο σωστα. Αυτο εγινε επειδη ηταν η πρωτη φορα που περασες την καρτα σου και επρεπε να την "τσεκαρει" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται σ ευχαριστουμε :rolleyes: Τι να κανω λετε εγω να περιμενω μπας και το στειλουν η να το ακυρωσω???Δυστυχως μετακινουμαι συνεχως και δεν ξερω που να μου το στειλουν!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σε χρεωσε, σου δεσμευσε 1 ευρω, σε καμια δεκαρια μερες (απο σημερα) θα "επιστραφει" το 1 ευρω στον λογαριασμο σου - θα αποδεσμευτει για να το πουμε πιο σωστα. Αυτο εγινε επειδη ηταν η πρωτη φορα που περασες την καρτα σου και επρεπε να την "τσεκαρει" ;)

 

Σωστός! Αν και έχω ξαναγοράσει παλιότερα με την ίδια κάρτα (από τους ίδιους).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...