Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τεσπα το θεμα marketing δεν με νοιαζει εμενα.. εχω καταλάβει οτι κατι τοσο μεγάλες εκπτωσεις γίνονται για να ξεστοκάρουν καποια εκθεσιακά κομμάτια.. τωρα αν καταφέρεις να το παρεις καινούργιο στα λεφτα αυτά ειναι τζάμπα οταν μιλάμε οτι τοσο κανουν μονο μονοπύρηνα και επειδή ειχα galaxy s εχει τεράστια διαφορά ειδικά μολις θα πάρει το ics.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγω δοκιμασα σε ενα multi να παρω χαρτι τιμης και δεν μου το δωσαν. οταν το ανεβασε ο Ροδιτης.

και δεν ασχοληθηκα να παω αλλου, λεω τελικα δε με θελει το 2Χ.

(στο συγκεκριμενο multi ειχα παει αρχικα να παρω το 2Χ, ειχε μονο εκθεσιακο φυσικα ενω μου ειχαν πει το εχουν κλειστο, του λεω κοψε 10€ να το παρω, ειπε οχι και ελεγε με υφος "ξερεις ποσο εκανε αυτο το κινητο" και τσαντιστηκα και εφυγα. και ηταν ο ιδιος τυπος οταν πηγα για το χαρτι!) :D

 

λογικα τα multi θα γουσταρουν τη φαση να μπαινει μεσα ο Κωτσος αν τα παιρνει πιο ακριβα.

ο φιλος σου στο mall πηγε μετα απο σενα? παντως νομιζω απο Τριτη-Τεταρτη θα πεσει σημα στον Κωτσο απ τα κεντρικα.

εγω θα το βρω τον αλλο μηνα απο καμμια αγγελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ipal αμα δε το βιαζεσαι παρτο απο αμαζον...καθε τοσο βγαζει κομματια στα 199.99!Κααααααααααποτε θα τα στειλουν ελπιζω

 

δε το βιαζομαι. αλλιως θα επαιρνα το εκθεσιακο που βρηκα αρχικα.

το πηρε κανεις απο amazon? φερνει και απο Ασια νομιζω & δε θελω αλλη ταλαιπωρια για το 2Χ :P

(& ισως στις αγγελιες σκασουν με κανα 200€).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

link --> http://www.plaisio.g...-OPTIMUS-2X.htm

μα καλα τι κανουν εκει στο πλαισιο?

λενε οτι αυτα στο stock house ειναι:

 

  • (α) Είναι πλήρως επισκευασμένα μετά από κάποιο ελάττωμα το οποίο είχαν παρουσιάσει.
  • (β) Εχουν αγορασθεί αλλά επιστραφεί από καταναλωτές χωρίς να έχουν παρουσιάσει ελάττωμα.
  • πως γινεται να το επεστρεψε καποιος πελατης αν δεν ειχε προβλημα? νομιζα λεγεται DOA και οχι DRLOA (didn't really like it on arrival)
  • (γ) Εχουν χρησιμοποιηθεί σε επιμέρους καταστήματά μας ως demo - δοκιμαστικά.
  • ζητω που καήκαμε.. 2000 ωρες συνεχόμενη φορτιση on display
  • (δ) Η συσκευασία τους είναι χαλασμένη
  • sure..
  • (ε) Δεν έχουν παρελκόμενα (πχ.λείπει καλώδιο σύνδεσης από οθόνη Η/Υ)
  • για να ισχυσει αυτο πρεπει αναγκαστικα να ισχυσει και καποιο απο τα παραπανω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινε αν εισαι κοντα αλλα 90% δε θα υπαρχει. και αν υπαρχει στην καλυτερη θα ειναι αθικτο doa με πχ 1 deadpixel, αλλα μπορει να ειναι και μια συσκευη demo χωρις καπακι & μπαταρια, με σημαδια (και εγγυηση 6μηνες πλαισιο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα καλα, ειναι σοβαροι?!? αντι να πεσει η τιμη στο σκρουτζ απο τα 299,80 πηγε στα 310+ :mad:

 

κοιτα επειδη θα παρει το ICS δύσκολο να πέσει κιαλλο σύντομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα επειδη θα παρει το ICS δύσκολο να πέσει κιαλλο σύντομα..

 

Μέχρι η LG να δώσει αναβάθμιση για το ICS παίζει να έχει πέσει αρκετά η τιμή του SG II και κανείς να μην το κοιτάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι η LG να δώσει αναβάθμιση για το ICS παίζει να έχει πέσει αρκετά η τιμή του SG II και κανείς να μην το κοιτάει.

Και τωρα σφαίρα ειναι το κινητάκι.. cyanogenmod rulles! :) παντως φιλος που έχει το gs2 ζηλευει τρελλα την hdmi out που το συνδεω στην tv και σερφαρω με bluetooth πληκτρολογιο..εγω βεβαια ζηλεύω όλα τα αλλα..χαχαχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα σφαίρα ειναι το κινητάκι.. cyanogenmod rulles! :) παντως φιλος που έχει το gs2 ζηλευει τρελλα την hdmi out που το συνδεω στην tv και σερφαρω με bluetooth πληκτρολογιο..εγω βεβαια ζηλεύω όλα τα αλλα..χαχαχα..

Ξέχασες και άλλο σημαντικό. Τη διακοσάρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχασες και άλλο σημαντικό. Τη διακοσάρα!

Μονο 200αρα;;εγω το πηρα 235 ο φίλος 500..το θεμα ειναι οτι αγοράζεις να είναι τίμιο.δεν ειναι εποχή για 500αρες ουτε για 400αρες χωρις πραγματικα να υπάρχουν τεραστιες διαφορές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τωρα σφαίρα ειναι το κινητάκι.. cyanogenmod rulles! :) παντως φιλος που έχει το gs2 ζηλευει τρελλα την hdmi out που το συνδεω στην tv και σερφαρω με bluetooth πληκτρολογιο..εγω βεβαια ζηλεύω όλα τα αλλα..χαχαχα..

 

 

Την HDMI την θεωρώ ότι πιό άχρηστο. Αφού ότι κάνεις το βλέπεις στην οθόνη του κιν. για ποιό λόγο να συνδέσω μια μεγαλύτερη ? Μην μου πείς για να προβάλεις ταινία από το κιν. γιατί η μπαταρία σώθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προφανως ειναι για τον ιδιο λογο που το εχουν και φωτογραφικες μηχανες. Ενας γρηγορος τροπος να προβαλεις τις φωτογραφιες σου σε μια μεγαλη οθονη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...