Προς το περιεχόμενο

LG Optimus 2X P990 HD £199.99 amazon


astymagos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω το εκανα σημερα και ο Paganisk πριν μερικές μέρες.απλα τους ζητάς μια προσφορά για αυτό το τηλέφωνο ..τπτ αλλο..

περιεργο μου φαινεται..

δηλαδη παω απλα στα μουλτιραμα και....

 

εγω: "γεια σας, ενδιαφερομαι για το lg optimus 2x"

 

πωλητης: "ναι.."

 

εγω: "εμαθα για την προσφορα που ειχατε προσφατα για το κινητο στα 249 ευρω, υπαρχει δυνατοτητα αγορας του κινητου στη συγκεκριμενη τιμη?"

 

Clipboard11.jpg

 

 

πωλητης:

Clipboard05-1.jpg

 

εγω:

Clipboard01-30.jpgClipboard06-1.jpg"ok..byeee"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 287
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και γιατι καποιος που την εχει ηδη εκτυπωμενη δεν την ανεβαζει εδω ωστε να γλυτωσει απο κοπο καποιους ?

και θα ειναι εκτυπωμενη η υπογραφή;; αμα καποιος ειναι να το κανει, ας το κανει, καθομαστε και το ψιριζουμε. οκ μπορει να μην πιασει σε ολους, αλλα ειναι λογικο αιτημα. Απλως στο εξωτερικο σου ζηταν να υπαρχει και σε αποθεμα εκει που θα παρεις την προσφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι καποιος που την εχει ηδη εκτυπωμενη δεν την ανεβαζει εδω ωστε να γλυτωσει απο κοπο καποιους ?

γιατι την κρατανε την προσφορα.. τουλαχιστον σε μένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι την κρατανε την προσφορα.. τουλαχιστον σε μένα

σου ειναι ευκολο να ανεβασεις μια φωτο με την αποδειξη αγορας στα 249 με την προσφατη αυτη ημερομηνια? αν και εχω την εντυπωση πως και ισχυει για καποια καταστηματα η συγκεκριμενη προσφορα, στην επαρχεια που βρισκομαι εγω δεν θα υπαρχουν τα απαραιτητα αποθεματα ωστε να ισχυσει και εδω η μειωμενη τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ειναι ευκολο να ανεβασεις μια φωτο με την αποδειξη αγορας στα 249 με την προσφατη αυτη ημερομηνια? αν και εχω την εντυπωση πως και ισχυει για καποια καταστηματα η συγκεκριμενη προσφορα, στην επαρχεια που βρισκομαι εγω δεν θα υπαρχουν τα απαραιτητα αποθεματα ωστε να ισχυσει και εδω η μειωμενη τιμη

Οκ αυριο θα σου στειλω pm :) αν και νομιζω οτι το βασικο ειναι η προσφορά απο τα multirama αυτο μετραει στην εγγυηση χαμηλότερης τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι το αγοράζουν κοντά στα 200 ευρω... αλλιώς πως το σκοτώνουν στα 235...

Αρα χονδρική κάτω από 200?

μπα δεν νομίζω.. για να το παρω ηρθε ο διευθυντής..εκανε 300 τηλέφωνα άλλαξε 300 χρώματα ..

ενας φίλος πηγε στο καταστημα στο mall εκανε την ιδια διαδικασία και δεν του το δώσανε..του λεει ο διευθυντής εγω αυτη την τιμή δεν μπορώ να στην δώσω.. μα του λεει εχετε εγγύηση τιμης.. κανε μου καταγγελία λεει ο διευθυντής δεν μπορω να στο πουλήσω τοσο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακος επρεπε να του πεις μιλα με τα κεντρικα υπαλλυλακο διευθηντες του μολου να πουμε...! Πληροφοριακα εμενα ο πωλητης μου ειπε οτι τα κεντρικα μιλανε με lg για να πεσει η τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα computer τους δινουν παντα την χαμηλοτερη τιμη που και καλα δεν μπορουν να την κοψουν και αλλο. Φυσικα η χαμηλοτερη τιμη Δεν ειναι κοστος αλλα μια τιμη που ακομα και σε αυτη βγαζουν αυτα που πρεπει για να μην μπουν μεσα. Τωρα αν αυτη η τιμη ειναι 269ε πχ και καποιος το θελει στα 249ε τοτε οποιο καταστημα το δωσει θα πρεπει να πει το γιατι στον υπευθυνο περιοχης γιαυτο παιρνουν τηλεφωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια τα πραγματα εχουν ως εξης τα μεγαλα καταστηματα αγοραζουν κατευθειαν απο τον προμηθευτη αρα παιζει το εξης

βγαινει ενα α προιον σημερα με τιμη 500 ε μετα απο 6-7 μηνες που ειναι ετοιμο το νεο προιον ο αντιπρωσοπως της καθε χωρας θελει να ξεστοκαρι πριν ερθει το νεο αρα μιλαει με τους μεγαλους και ριχνει την τιμη οπως εγινε με πλαισιο μουλτι και παμπλικ απλα ο κοτσος δεν τους ειχε παρει πρεφα η δεν τον ενδιαφερει να κανει την προσφορα...

εμενα αυτο μου το ειπε ο ιδιος ο πωλητης του κοτσου και δεν εχω λογο να μην τον πιστεψω...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...