Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο αυτο το site μπορει να βρει κανεις πως κατεβαζουμε; το downloadhelper που λες βγαζει κατι trailer μονο :S

 

http://wlext.net/2016/05/gomorra-season-2-episode-6-english-subtitles.html

 

θελουμε και τους υποτιτλους :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα απο χρονια με firefox ειπα να δοκιμασω τον chrome

αλλα εχω ενα προβλημα

εστω εχω ανοιξει 5 καρτελες. εχω παρατηρησει οτι οταν φευγω απο μια καρτελα και μετα ξαναεπιστρεφω την ξαναφορτωνει...

γιατι το κανει αυτο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@akis_supernatural

Μιας και δεν θυμαμαι ουτε εγω ποτε ειπα για το discard του chrome, πηγαινε στο chrome://flags, βρες που λεει "Only Auto-Reload Visible Tabs" και βαλτο disable/

 

@patrickdrd

Σε ff με downloadhelper βρισκει το βιντεο που θες ΑΦΟΥ πατησεις το play.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks jim, ναι, οντως μαλλον καπως ετσι θα γινεται, δεν ξερω τι παιζει ομως με τους υποτιτλους γιατι ειδα οτι καποιοι διαμαρτυρονται στα σχολια, τεσπα, τα 2 τελευταια τα ειδα streaming, αλλα δυο εμειναν, αν δεν βαριεμαι θα δοκιμασω να κατεβασω παντως κανενα να δω αν το κατεβαζει με υποτιτλους και θα σου/σας πω


το δοκιμαζω στην δουλεια, αλλα δεν μου παιζει το video, ειναι και το γαμωproxy εδω στην μεση βεβαια, πφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

υπάρχει κάνα addon  για να βλέπω εικόνες από το pinterest χωρίς να κανω εγγραφή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε chromium 51.0.2704.79 (σε 64αρι λινουξ) εχω το εξης προβλημα. Οταν πατησω σε ενα magnet link ο chromium παγωνει για λιγα δευτερολεπτα και μετα ανοιγει το σχετικο μηνυμα που λεει τι θελω να κανω με το magnet link! 1-2 φορες παγωσε μαλιστα εντελως και αναγκαστηκα να τον σκοτωσω. Δεν θυμαμαι να ειχε το ιδιο προβλημα στην προηγουμενη υπο-εκδοση, δηλαδη την 51.0.2704.63 και σιγουρα δεν το ειχε στην 50.x.

 

Καμια ιδεα? Η εγκατασταση ειναι πολυ φρεσκια, σημερα κλεινει 8 μερες και τα μονα προσθετα που εχω ειναι το abp και το autoscroll. Ναι, οι chromium-based browsers γενικα δεν κανουν autoscroll στο λινουξ οταν πατησεις το μεσαιο κλικ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυτο το site μπορει να βρει κανεις πως κατεβαζουμε; το downloadhelper που λες βγαζει κατι trailer μονο :S

 

http://wlext.net/2016/05/gomorra-season-2-episode-6-english-subtitles.html

 

θελουμε και τους υποτιτλους :D

 

@patrickdrd

Σε ff με downloadhelper βρισκει το βιντεο που θες ΑΦΟΥ πατησεις το play.

 

thanks jim, ναι, οντως μαλλον καπως ετσι θα γινεται, δεν ξερω τι παιζει ομως με τους υποτιτλους γιατι ειδα οτι καποιοι διαμαρτυρονται στα σχολια, τεσπα, τα 2 τελευταια τα ειδα streaming, αλλα δυο εμειναν, αν δεν βαριεμαι θα δοκιμασω να κατεβασω παντως κανενα να δω αν το κατεβαζει με υποτιτλους και θα σου/σας πω

 

το δοκιμαζω στην δουλεια, αλλα δεν μου παιζει το video, ειναι και το γαμωproxy εδω στην μεση βεβαια, πφφ

επαιξε τελικα, ζουπερ, κατεβαζει και υποτιτλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια,θελω να ρωτησω κατι!

 

οταν ειμαι στο chrome και εχω ανοιχτο youtube αν ανοιξω ενα βιντεο σε νεο tab δεν παιζει αυτοματα αν δεν πατησω πανω στο ταβ,μπορει να αλλαξει αυτο?  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά από σήμερα το απόγευμα αποφάσισε ο chrome (τελευταία έκδοση) να μην παίζει full screen youtube,vimeo κτλ στην τηλεόραση.

To laptop είναι συνδεδεμένο με hdmi.

Μόνο στην οθόνη του λαπτοπ ή duplicated (και οθόνη και τηλεόραση) παίζουν τα βιντεο full screen.

Όταν επιλέγω μόνο την τηλεόραση δείχνει μαύρο το βίντεο, ο ήχος παίζει κανονικά, το ποντίκι το βλέπω, όλα δουλεύουν εκτός από την απεικόνιση του βίντεο. Σε firefox δουλεύουν όλα κανονικά.

Έχει κάποιος καμία πρόταση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, υπάρχει λύση στο να δουλέψει η σελίδα στον Chrome ;;

 

https://portal.gsis.gr/portal/page/portal/SYNTMIST

Failure of server APACHE bridge:

 

No backend server available for connection: timed out after 10 seconds or idempotent set to OFF or method not idempotent.

 

Στον IE δουλεύει κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...