Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα και καλη χρονια λεβεντες, ποιος ειναι ο καλυτερος τροπος αποθηκευσης μιας ιστοσελιδας? θελω οτι εχει μια σελιδα να το κανω αποθηκευση για να το διαβαζω οποτε θελω και χωρις internet

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

προσπαθω να περασω το plugin και εχω προβλημα, το κατεβαζω πατω εκτελεση και μου βγαζει το παρακατω μηνυμα, κανω repair και παλι τα ιδια, μου λεει να κανω παλι εγκατασταση το plugin, τι κανουμε σε αυτην την περιπτωση?

97sv.png
 
Uploaded with ImageShack.us
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάτα remove, κλείσε - άνοιξε browser και δοκίμασε πάλι να το βάλεις. Τι κάνει αυτό το plugin;

παλι τα ιδια, δεν εκανε κατι, πηρα τα κλειδια απο το νοβα go και προσπαθω να το περασω, μαλλον δεν ειναι συμβατο με το google chrome, θα παρω τηλ αυριο την εξυπηρετηση πελατων να μου πει, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα παιδια...Θα ηθελα μια βοηθεια;Μου βγαινει αυτο το μηνυμα... Τι μπορω να κανω;   Οι ενημερώσεις έχουν απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή.... Μπορω να ενεργοποιησω κατι; Πως γινεται; Σας ευχαριστω....Καμια ααντηση;;;

Επεξ/σία από takoulou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια...Θα ηθελα μια βοηθεια;Μου βγαινει αυτο το μηνυμα... Τι μπορω να κανω;   Οι ενημερώσεις έχουν απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή.... Μπορω να ενεργοποιησω κατι; Πως γινεται; Σας ευχαριστω....Καμια απαντηση;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλημερα παιδια...Θα ηθελα μια βοηθεια;Μου βγαινει αυτο το μηνυμα... Τι μπορω να κανω;   Οι ενημερώσεις έχουν απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή.... Μπορω να ενεργοποιησω κατι; Πως γινεται; Σας ευχαριστω....Καμια απαντηση;;;

 

 

Δοκίμασε να κάνεις re-install τον chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...Το εκανα το re-install....Αλλα και παλι μου βγζει το μηνυμα αυτο... Οι ενημερώσεις έχουν απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή.... Γινεται κατι αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα απο εχτες το βραδυ συμβαινει κατι περιεργο .Καθε που ανοιγω τον chrome η γραμμη εργασιων χανεται ...δεν μπαινει σε πληρη οθονη απλος χανεται και οταν πηγαινω στην επιφανεια εργασιας ξαναεμφανιζεται . Mονo στον chrome συμβαινει αυτο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα...Το εκανα το re-install....Αλλα και παλι μου βγζει το μηνυμα αυτο... Οι ενημερώσεις έχουν απενεργοποιηθεί από τον διαχειριστή.... Γινεται κατι αλλο;

 

Άνοιξε την εκτέλεση και γράψε regedit. Μετα πήγαινε στο κλειδί

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Update

Πάτα διπλό κλικ στο Update Default και άλλαξε τη τιμή απο 0 σε 1.

Καλημερα απο εχτες το βραδυ συμβαινει κατι περιεργο .Καθε που ανοιγω τον chrome η γραμμη εργασιων χανεται ...δεν μπαινει σε πληρη οθονη απλος χανεται και οταν πηγαινω στην επιφανεια εργασιας ξαναεμφανιζεται . Mονo στον chrome συμβαινει αυτο .

 

Έχεις Windows 8 ή 8.1;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα απο τα 2 .Windows 7 εχω.

 

Σε ρώτησα γιατί απο τα λεγόμενα σου, μου φαινόταν ότι είχες μπει στη metro έκδοση του chrome που είναι για windows 8 και 8.1.

 

Δυστυχώς, δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει στη περίπτωση σου.

Εγω εχω xp.....

 

Έκανες αυτό που σου έγραψα και δεν δούλεψε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...