Προς το περιεχόμενο

Google Chrome - Ερωτήσεις, προβλήματα και λύσεις


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερει κανει πως απενεργοποιω τις ρυθμισεις για windows 8 ? το πατυσα και τωρα ειναι FULL η σελιδα και δεν μου εμφανιζει την task bar καθως επησεις δεν μου δειχνει επανω δεξια τα κουμπια για μεγιστοποιηση κλπ

 

Πάτα το F11 και θα βγει ο chrome απο fullscreen.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάτα το F11 και θα βγει ο chrome απο fullscreen.

 

οχι δεν μιλαω για FULL SCREEN. μιλαω για ρυθμιση win8 με συνεπεια αυτα που ειπα παραπανω. το κατω μερος του chrome παει τοσο κατω που δεν φαινεται το task bar ουτε minimaze κανει ουτε τα συμβολα για αυτο εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,

δεν γνωριζω αν εχει απαντηθει το εξης (λογικα ναι,αλλα πολλες οι σελιδες!)

πως γινετε οταν παταω κατι στην αναζητηση στην σελιδα της google,να παραμενει στο κενο της αναζητησης και οχι στην μπαρα url??

 

ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς γιατί στο chrome με το που το ανοίγω και κάνοντας κλικ στο mouse μου πετάει νέα καρτέλα με διαφήμιση  αμέσως και κάθε κάποια κλικ πάλι το ίδιο , γίνεται να το σταματήσω αυτό το εκνευριστικό πράγμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς γιατί στο chrome με το που το ανοίγω και κάνοντας κλικ στο mouse μου πετάει νέα καρτέλα με διαφήμιση  αμέσως και κάθε κάποια κλικ πάλι το ίδιο , γίνεται να το σταματήσω αυτό το εκνευριστικό πράγμα. 

 

Σε όλες τις ιστοσελίδες στο κάνει αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε όλες τις ιστοσελίδες στο κάνει αυτό;

ναι το κάνει παντού και μάλιστα όταν ξεκινάει παίζει μόνο του και μουσική και σταματάει  ( σκέφτηκα ιο άλλα έχω πληρωμένη συνδρομή Panta )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιος ειναι, που απλα δεν τον επιασε το panda. Αν δεν στον βγαλει το malwarebytes antimalware, ποσταρω και το λινκ για το tdsskiller, σωζει ζωες :P

 

http://support.kaspersky.com/viruses/disinfection/5350

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το κάνει παντού και μάλιστα όταν ξεκινάει παίζει μόνο του και μουσική και σταματάει  ( σκέφτηκα ιο άλλα έχω πληρωμένη συνδρομή Panta )

 

Τρέξε μια και το adwcleaner.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο είστε άψογοι και στους δυο υπολογιστές που έχω σταμάτησαν όλα.

Έτρεξα το   malwarebytes antimalware στο desktop και βρήκε καθάρισε διάφορα , μετά το tdsskiller δε βρήκε τίποτα

Στο λαπτοπ έτρεξα το adwcleaner και το έκανε καινούργιο

Τώρα έμεινε ένα θέμα στο  desktop αργεί να bootαρει γιατί πειραξα το config και δεν ξέρω τι να κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς γιατί στο chrome με το που το ανοίγω και κάνοντας κλικ στο mouse μου πετάει νέα καρτέλα με διαφήμιση  αμέσως και κάθε κάποια κλικ πάλι το ίδιο , γίνεται να το σταματήσω αυτό το εκνευριστικό πράγμα. 

κανεις??....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...