Προς το περιεχόμενο

Παραβίαση της προστασίας ασύρματων δικτύων WPS


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο κλεφτης ο σωστος η οπως το λετε θα μπει να κλεψει την ωρα που λειπει ο ιδιοκτητης!!!ετσι ακριβως ειναι και με τα ασυρματα.αυτος που ξερει τι κανει και εχει φιλοτιμο θα το χρησιμοποιει οσο χρειαζετε και οχι απληστα!!!για πιτσιρικαδες που κατεβαζουν απο ξενη γραμμη δεν το συζηταω καν.προσωπικα εχω σπασει 4 δυκτια τα 2 με wpa και μπαινω νυχτερινες ωρες,στα κονεξ ειδικα που μπαινω σιωπηλα και μεσα στο ρουτερ βλεπω πως οι ιδιοκτητες σπανια μπαινουν νυχτα.ποιανω με κεραια που εφτιαξα ο ιδιος και κατι hot spot και επειδη εχω 2 καρτες wifi sto pc, τα κανω αναμεταδοση που με κεραια 9dbi φτανει και 4 οικοδομικα τετραγωνα μακρυα.κι αυτο επειδη θελουν να περνουν καποιοι γνωστοι μου που και αυτοι ζοριζοντε οικονομικα.ετσι κανουν και οχι ο καθενας τον εαυτο του.οσο για το παραδειγμα με το αυτοκινητο εντελως λαθος εχω δικο μου αυτοκινητο καμια σχεση με την πραγματικοτητα.μονο μη χασουν τη δουλεια τους μερικοι να δω μετα τι θα λενε!!!

 

φυσικα δεν θελω να προσβαλω κανεναν μεσα στο φορουμ ειναι η αποψη μου και επισης καθαρα ελληνικη πραγματικοτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

καθαρα ελληνικη πραγματικοτητα.

Όποιος δεν έχει δουλειά δηλαδή και δεν έχει να φάει καίγεται για το αν θα χαζεύει στο fb κι αν θα κατεβάζει τόρεντ τα βραδάκια. Εγώ νόμιζα πως όποιος δεν έχει δουλειά και είναι σε δυσμενή κατάσταση όπως λέτε, κοιμάται το βράδυ νωρίς για να ξυπνήσει το πρωί να κόψει δρόμο με τα ποδαράκια του κάθε μέρα μπας και βρει, είναι σε εγρήγορση και το τελευταίο πράγμα που τον απασχολεί είναι το αν θα μπαίνει στο ίντερνετ τσάμπα.

Αλλά, ναι, αυτές είναι οι αξίες της «ελληνικής πραγματικότητας». Τώρα κατάλαβα, ΟΚ.

 

 

 

Υ.Γ. digekas πολύ ενδιαφέρον, αλλά πρέπει να βρεθεί και συμβατή συσκευή για δοκιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...