Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το PS4 με το link που παρέθεσε ο privateer είναι σχεδόν επιβαιβεωμένο.

Δε νομίζω να αλλάξουν και πολλά απο μεριά Micro$oft.

 

Ανακοινώσεις στην Ε3 2013, φέτος έχει σειρά η Nintendo με το WiiU.

Πωπω γουστάρω πάλι!! Πέρυσι έλιωσα, όλη την Ε3 είδα και άξιζε με το παραπάνω που δεν κοιμήθηκα!! :-D

 

Άμα δεν είχα τις εξετάσεις και εγώ το ίδιο θα έκανα. Αλλά είδα όλες τις μεγάλες παρουσιάσεις μετά σε διάφορα sites που βρήκα. Η πιο ενδιαφέρον παρουσίαση για μένα ήταν της nintendo και μετά της sony. Στην nintendo βέβαια είχα προσπεράσει τις ανακοινώσεις των παιχνιδιών για το 3DS αλλά όλα τα άλλα τα είχα δει μιας και ήμουν ακόμα ανάμεσα σε αγορά κονσόλας! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To FEAR 3. Εγώ ξεπατώθηκα και τα μάζεψα..

Είχα και την Nano Edition του Crysis 2 στο μάτι αλλά.. 200+ που το δίνουν τώρα ξεφεύγει.

 

Καλά 200 όντως παραπάει για ένα παιχνίδι. Καλύτερα να πας να πάρεις κονσόλα! Βέβαια εσύ τις έχεις πάρει όλες αλλά αυτό είναι άλλο θέμα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Κι άλλα rumors για τα τεχνικά χαρακτηριστηκά του PS4/Orbis, αυτή τη φορά ίσως λίγο υπερβολικά.

 

CPU – Cell Broadband Engine X @ 3.2GHz – 16PPE’s – 128 SPE’s

GPU – Custom Nvidia/SCEI “quantum Leap” @2GHz

Memory – 10GB XDR2 + 10GB GDDR6

Storage Capacity – 250GB/320GB Model depending

OS – Sony Aether

Video Resolution – 2160p 2D – 1080p 3D

Audio – 11.1

Media Formats – PS4 Game Disc – PS3 Game Disc – PS2 Game Disc – PS1 Game Disc – HD Blu Ray Disc – DVD – CD

Controller Input – Dualshock 4 – Dualshock 3 – PS Iris – PS Vita – PS Omni – PS Certified Xperia – Sony Tablet – PS Move – PS Eye – Sixaxis

Connectivity – USB 3.0 – HDMI 1.4 – Bluetooth 4.0 – WiFi b/g/n – DLNA – Ethernet – PS Vita – Memory Cards SD/MMC/etc

 

2ynji0y.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

PS2 Disc; Εδώ το έβγαλαν από το 3, θα το βάλουν στο 4; Μακάρι, αλλά.

 

Και εγώ το είχα σκεφτεί αυτό. Στο ps3 βάλαν ps1 compability μήπως στο ps4 βάλουν του 2? ποιος ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...