Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το πρωτο gif ειναι απο το πρωτο βιντεο του deap down(φεβρουαριος) ή απο το δευτερο?

Το  πρωτο,το δευτερο ειναι απο την χθεσινη παρουσιαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Online ( αλλά και offline) game έχουν πει ότι θα ναι το Deep Down.

 

Αν γίνεται παρέθεσε μου link επιβεβαίωσης made in Capcom για το "offline" που γράφεις γιατί εγώ γνωρίζω μόνο ότι είναι online RPG!Btw,απο την στιγμή που στο game δεν είναι(απ'ότι "τσέκαρα") ούτε έστω publisher η Sony πολύ δύσκολα να "μείνει" exclusive...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται παρέθεσε μου link επιβεβαίωσης made in Capcom για το "offline" που γράφεις γιατί εγώ γνωρίζω μόνο ότι είναι online RPG!Btw,απο την στιγμή που στο game δεν είναι(απ'ότι "τσέκαρα") ούτε έστω publisher η Sony πολύ δύσκολα να "μείνει" exclusive...!!!

Eιναι οσο θα μεινει exclusive το dead rising.Η θα μεινουν exclusives και τα 2 ή κανενα μαλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν γίνεται παρέθεσε μου link επιβεβαίωσης made in Capcom για το "offline" που γράφεις γιατί εγώ γνωρίζω μόνο ότι είναι online RPG!Btw,απο την στιγμή που στο game δεν είναι(απ'ότι "τσέκαρα") ούτε έστω publisher η Sony πολύ δύσκολα να "μείνει" exclusive...!!!

 

Βασικά δεν νομίζω να το έχει πει η Capcom. Μόνος μου το υπέθεσα γιατί είδα και κάποια βίντεο έδειχναν πως έπαιζε ένας μόνος του και ο άλλος τον έβλεπε ότι είχε κολλήσει κάπου και έκανε join για να τον βοηθήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιναι οσο θα μεινει exclusive το dead rising.Η θα μεινουν exclusives και τα 2 ή κανενα μαλλον.

 

Δεν πάει έτσι ρε "τρελέ" :P.....απ'ότι φαίνεται βάσει του link που παρέθεσε ο Millennium ήδη το deep down είναι σχεδόν σιγουράκι multiplatform αφού όπως προανέφερα η SONY δεν είναι ούτε publisher ενώ απο την άλλη στο Dead Rising 3 η MS είναι ο publisher του game οπότε και μόνο σίγουρο δεν μπορεί να θεωρείται το "multiplatform"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πάει έτσι ρε "τρελέ" :P.....απ'ότι φαίνεται βάσει του link που παρέθεσε ο Millennium ήδη το deep down είναι σχεδόν σιγουράκι multiplatform αφού όπως προανέφερα η SONY δεν είναι ούτε publisher ενώ απο την άλλη στο Dead Rising 3 η MS είναι ο publisher του game οπότε και μόνο σίγουρο δεν μπορεί να θεωρείται το "multiplatform"!

Kαπου ειχα διαβασει οτι και για τα 2 ισχυει η ιδια κατασταση,δεν το ειπα τυχαια.

Απο κει και περα θα δουμε στην πορεια τι θα γινει.

 

Δεν ειμαι υπερ των multiplatform παντως(δεν θα ειναι καλο νεο κατ'εμε).Θεωρω οτι οσο περισσοτερα συστηματα μπαινουν στην μεση,τοσο χειροτερο το αποτελεσμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειμαι υπερ των multiplatform παντως(δεν θα ειναι καλο νεο κατ'εμε).Θεωρω οτι οσο περισσοτερα συστηματα μπαινουν στην μεση,τοσο χειροτερο το αποτελεσμα.

 

συμφωνώ απόλυτα...δεν είναι τυχαίο που τα περισσότερα top games της γενιάς ήταν exclusives σε κάποιο format 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offline mode θα εχει προφανως αλλα μαλλον δεν θα ειναι και οτι καλυτερο. Μυριζομαι κατι σε στυλ Soul Sacrifice για το συγκεκριμενο παιχνιδι. 

ολοι λενε οτι ειναι μονο online, οποτε μην ελπιζεις και πολλα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...