Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kyriakos GKLEZAKOS και Empire_1924 υπαρχει καποιος λογος που γραφετε αυτα που γραφετε στον τομεα που αφορα το Ps4? Για να καταλλαβω δηλαδη.. Υπαρχουν αλλα 2 topic 1 αποκλειστικα για το xboxOne και ενα με ονομα Console Wars..Εδω για πιο λογο ερχεστε και γραφετε αυτα που γραφετε???? :-(

Την επομενη φορα θα σου ζηταω την αδεια για να εκφρασω την αποψη μου....i promise.

 

Α και μην με μπλεκετε με τις τρολιες...εγω οταν βλεπω κατι γελοιο παντα το κραζω απο οπου και αν προερχεται.

 

Και σιγουρα ειναι γελοιο του κερατα να μου λενε "ρε ξερεις ποιος ειναι αυτος που κοροιδευεις;Αυτος που ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΦΩΝΗ του Drake"...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την επομενη φορα θα σου ζηταω την αδεια για να εκφρασω την αποψη μου....i promise.

 

Α και μην με μπλεκετε με τις τρολιες...εγω οταν βλεπω κατι γελοιο παντα το κραζω απο οπου και αν προερχεται.

 

Και σιγουρα ειναι γελοιο του κερατα να μου λενε "ρε ξερεις ποιος ειναι αυτος που κοροιδευεις;Αυτος που ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΦΩΝΗ του Drake"...

αν αυτός που κάνει τη φωνή του drake έχει δει νέο uncharted και έχει εντυπωσιαστεί τόσο που μπέρδεψε gameplay για cutscene ,τότε κάτι ξέρει παραπάνω απο μας, όσο και αν υπερβάλει,όσο και αν κάνει pr, περίμενε να δούμε και εμείς τι είδε και να κρίνουμε, εγώ προσωπικά το μοναδικό στούντιο που περιμένω πως και πως να δω τι θα κάνει είναι η naughty dog,για όλους τους άλλους πάνω κάτω ξέρω τα στάνταρ τους ,naughty dog και λίγο quantic αν και ασχολήθηκαν τόσο με το beyond οι τελευταίοι που δεν περιμένω game τους για 3 χρόνια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ποτε δεν ειπα οτι η συγκεκριμενη εταιρεια δεν ειναι κορυφαια ή οτι δεν βγαζει πολυ καλα παιχνιδια...και ειμαι σιγουρος οτι το ιδιο θα κανει και σε αυτη τη γενεια.

 

Αλλα απο εκει και περα μεχρι να βγαινει ενας κομπαρσος και να κανει τοσο αστειες δηλωσει τυπου "ειδα πραγματα απο ενα παιχνιδι που δεν ξερω ποιο ειναι και wow και τα σχετικα" ειναι πολυ αστειο...δηλαδη τι να ειδε ακριβως απο ενα συστημα που στη καλυτερη να ειναι ισαξιο με ενα πολυ καλο σημερινο pc;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τι να ειδε ακριβως απο ενα συστημα που στη καλυτερη να ειναι ισαξιο με ενα πολυ καλο σημερινο pc;

Αλλος τροπος δημιουργιας παιχνιδιων στο pc, αλλη στις κονσολες.Δεν ειναι και το καλυτερο παραδειγμα.

Οταν ξεζουμισουν τις καινουριες θα δουμε ωραια πραγματα.

Σιγουρα το uncharted θα δειχνει ανωτερο απο οτι εχεις δει μεχρι σημερα.Προσωπικη εκτιμηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην ποτε δεν ειπα οτι η συγκεκριμενη εταιρεια δεν ειναι κορυφαια ή οτι δεν βγαζει πολυ καλα παιχνιδια...και ειμαι σιγουρος οτι το ιδιο θα κανει και σε αυτη τη γενεια.

 

Αλλα απο εκει και περα μεχρι να βγαινει ενας κομπαρσος και να κανει τοσο αστειες δηλωσει τυπου "ειδα πραγματα απο ενα παιχνιδι που δεν ξερω ποιο ειναι και wow και τα σχετικα" ειναι πολυ αστειο...δηλαδη τι να ειδε ακριβως απο ενα συστημα που στη καλυτερη να ειναι ισαξιο με ενα πολυ καλο σημερινο pc;

το τι είδε απο "ένα σύστημα που στης καλύτερη να είναι ισάξιο με ένα πολύ καλό σημερινό pc" αν είναι αναλογικό με αυτό που είδαμε απο ένα σύστημα 7ετίας (ps3) με το uncharted 3 τότε πραγματικά ίσως να πέσει και απο μας το σαγώνι.

 

μπερδέυεστε κάποιοι και συγκρίνετε specs απο pc με τις νέες κονσόλες, τελευταία φορά που έβαλαν τα δυνατά τους devs για το pc και χρησιμοποίησαν το Hardware που τόσο θεοποιεί ο κόσμος ήταν το crysis 1, απο τότε έχουμε consolisation όλων των games, το τι θα δούμε απο εδώ και πέρα μπορεί να μας εκπλήξει εντελώς,λίγη υπομονή δεν βλάπτει πριν αρχίσουμε και κοροιδέυουμε άτομα που έχουν κάποιες γνώσεις παραπάνω απο μας γιατί δουλέυουν στο χώρο .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τι να ειδε ακριβως απο ενα συστημα που στη καλυτερη να ειναι ισαξιο με ενα πολυ καλο σημερινο pc;

να ήξερες και τι λες καλά δε θα ήταν? διαβασε και λιγο τιποτα για αρχιτεχτονικες κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες



https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9imLig0GrQA





Looking for more PlayStation 4 news? Here's a bit now that Sony's Tokyo Game Show keynote address is over.

A couple of features we'd hoped to hear more about have been confirmed, and the first is that the PS4 camera will support both voice and gesture control.

It's no surprise that the system will take full advantage of the add-on's dual cameras and four mics for people who want to wave at their TVs, but it's nice to have that confirmed.

Second, in a move that will mostly benefit game reviewers and YouTube video walkthrough experts (thanks for your help on theseGTA V missions, all of you), the PlayStation 4 will allow unencrypted HDMI output for games.

On the PS3 it didn't, treating games the same as Blu-ray movies, so anyone capturing video in HD needed to use component cables.

That's on top of the console's "Share" button that sends clips of gameplay straight to Ustream, Facebook or PSN.



TGS: Sony Aiming to Sell 5 Million PS4s by March 2014 Sony planning to move a boatload of consoles in fiscal 2013.

 

Sony Computer Entertainment President Andrew House has announced Sony aims to sell five million PlayStation 4 consoles in 2013 during his speech at Sony's Tokyo Game Show 2013 keynote conference.

President of Sony's Worldwide Studios for Sony Computer Entertainment Shuhei Yoshida clarified on Twitter that House meant during fiscal 2013, meaning by March 2014.

 

Last week Sony Computer Entertainment America boss Jack Tretton revealed the company would be holding back some PS4 stock to make sure consoles would be available throughout the holiday season.

"We can pre-sell every unit we can manufacture, and the good news is that production yields have been phenomenal," said Tretton. "We're going to work very hard to make sure that every consumer that wants one gets one."

http://uk.ign.com/articles/2013/09/19/tgs-sony-aiming-to-sell-5-million-ps4s-by-march-2014



Και μερικα gif απο το deep down, σιγουρα δεν ειναι στο επιπεδο του φεβρουαριου, αλλα ειναι εντυπωσιακο, επισης ειπαν οτι θα τρεχει στα 60fps αν και απο τα gif κατι τετοιο δεν φαινεται.

 

iKbJUWVtrzjnx.gif

ihsd894qRQJno.gif
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το Multiplayer demo της capcom

 

1Jo8.gif
 
απλα WOW
 
και οντως ειναι στα 60fps οπως δειχνει το off screen gameplay που εβαλε το gamersyde.
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...