Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εμεις θα παρουμε το δευτερο batch κονσολων, πρωτα προμηθεύουν τις μεγαλες αγορες για τις προπαραγγελιες, μετα κοιτανε να εχουν αρκετο stock για να γεμιζουν τα ραφια των καταστηματων εκει, ασε που αργοτερα ερχοντε και τα Χριστούγεννα, και θα γινει της........

 

Μετα οταν ηρεμήσει το θεμα και ομαλοποιηθούν οι πωλήσεις στις σημαντικές αγορες  θα μας στείλουν κανα δεκαχιλιαρο απο δω, για μαρτιο το κόβω προσωπικα το θεμα και για τις δυο κονσολες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ CortaN@

 

edit: θέλω να σε ρωτήσω κάτι ακόμα. Από που βλέπω το serial number της κονσόλας και τι εννοείς όταν λες με forward στα email;

 

Θα στειλεις e-mail στη Sony Hellas (εκτος απο το τηλεφωνο), ωστε να ειναι επισημη επικοινωνια.

Στο email αυτο θα βαλεις cc και τις Sony UK και Sony Europe.

 

Το serial number στο PS4 δεν ξερουμε συγκεκριμενα πως ειναι, αλλα λογικα θα βρισκεται σε καποιο πλαστικοποιημενο ασπρο πλαισιο ειτε στο πισω ειτε στο κατω μερος της κονσολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν εξαιρέσεις το καλό AF που βλέπω, στα textures μου φαίνεται last-gen.

To περίμενα καλύτερο. Μπορεί να είναι και η πίστα, αλλά γενικά δεν εντυπωσιάζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακάρι τουλάχιστον να πετύχουν το στόχο των 60fps.

το συγκεκριμενο παντως βιντεο ειχει καλυτερο framerate απο τα προηγουμενα, ισως οχι 60 αλλα σιγουρα πανω απο 30 που ηταν αρχικα.

 

Επισης θα συμφωνησω και με τον cortan@ οτι δεν ειναι καθολου εντυπωσιακο αυτο το βιντεο, το προηγουμενο demo Που ειχαν στην gamescom ηταν πολυ ποιο ομορφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι ο PDS τώρα; :P Όταν του έλεγα εδώ και κάτι μήνες οτι το actual gameplay του Drive Club δεν θα είναι αυτό που έβαζε στα GIF'άκια, αλλά κάτι αρκετά κατώτερο; Το GT5 φαίνεται πολύ ανώτερο την νύχτα απο το Drive Club.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι ο PDS τώρα; :P Όταν του έλεγα εδώ και κάτι μήνες οτι το actual gameplay του Drive Club δεν θα είναι αυτό που έβαζε στα GIF'άκια, αλλά κάτι αρκετά κατώτερο; Το GT5 φαίνεται πολύ ανώτερο την νύχτα απο το Drive Club.

Aντε παλι... :P

 

Δεν βαζεις μυαλο.

 

εσυ ελεγες οτι ειναι CGi ,εγω σου ελεγα οτι δεν ειναι.Και ισχυει το δευτερο.Οποτε αυτο που ελεγα ισχυει, εσυ ησουν λαθος.

 

btw δεν εχεις δει ουτε μια πιστα απο αυτες που εδειξαν τοτε.Το ιδιο θα ειναι.Αυτη ειναι αλλη πιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνα τα GIF's που έβαζες ήταν CGI, αυτό που βλέπουμε στα βίντεο είναι κάτι εντελώς διαφορετικό και αρκετά κατώτερο οπτικά απο εκείνα τα tech demo GIF. Τέσπα.

Έχω περιέργεια πάντως να δώ τον οπτικό τομέα του GT6...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκείνα τα GIF's που έβαζες ήταν CGI, αυτό που βλέπουμε στα βίντεο είναι κάτι εντελώς διαφορετικό και αρκετά κατώτερο οπτικά απο εκείνα τα tech demo GIF. Τέσπα.

 

Έχω περιέργεια πάντως να δώ τον οπτικό τομέα του GT6...

Δεν ηταν CGi.

Ηταν οπως τα βιντεακια στην εισαγωγη του GT5.Δλδ καλογυαλισμενο in game υλικο.

Το ειχαν πει και οι δημιουργοι του driveclub οτι ειναι in game.Aπλα φαινοταν πιο εντυπωσιακο με τις καμερες κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άρα λοιπόν ρετουσαρισμένο όσο δεν πάει, απο κάποιο κώδικα που είχαν στο PC μάλλον. Σε καμία περίπτωση δηλαδή αντιπροσωπευτικό υλικό που τρέχει στο PS4.

Αν και δεν λέει κάτι αυτό. Το πραγματικό benchmark για τα driving games στο PS4 θα είναι το GT7. Εκεί θα δούμε τις πραγματικές δυνατότητες τις κονσόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...