Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω οπως και να εχει πιστευω μερικα κομματια υπαρχουνε...Ρωτησε και σε διαφορα μικρα μαγαζακια της συνοικιας.Εκει ισως ξεμεινε κανενα...Παντως νεες παρτιδες ΔΥΣΚΟΛΑ να περιμενει καποιος πριν απο Ιανουαριο 2014...πολυ δυσκολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως παρηγγειλα την Δευτέρα που μας πέρασε από την ηλεκτρονική και την Κυριακή το παρέλαβα.Ψαξτε όχι στα mainstream μαγαζιά που ειναι sold out αλλά κ αλλού...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εδω καπου ειναι που θα αρχισουν οι γραφικοι οτι η ελλειψη  συσκευων ειναι μαρκετινιστικα κολπα της Sony  και ενα σωρο παρομοιες φαντασιωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουτως ή αλλως παιχνιδια μεχρι το Infamous,δηλαδη τον Μαρτιο, δεν προκειται να βγουν αρα και να περιμενεις λιγο δεν τρεχει τιποτα. :P και βεβαια του χρονου περιμενουμε και Witcher 3.

 

τι μαυραγοριτες ειναι αυτοι στις αγγελιες ρε παιδια?? ουτε στην κατοχη τετοια αισχροκερδεια...ενα 50ρικο σχεδον πανω??? 

Μεχρι και στο skroutz υπαρχει ενας τετοιος που προσπαθει να πουλησει το απλο μοντελο στα 479ευρο http://www.skroutz.gr/s/3444904/Sony-Playstation-4-PS4-500GB.html#js_usa. Ολοι αυτοι βασιζονται/ψαχνουν για ατομα χαμηλού μορφωτικού επιπέδου/μικρους σε ηλικια που δεν ψαχνουν πριν αγορασουν/εχουν παρα πολυ ενθουσιασμο για τις νεες κονσολες.

Επεξ/σία από Fulgore1
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερα εννοεις 9/12 ?


fulgore1 εαν καποιος ΕΧΕΙ την οικονομικη δυνατοτητα να δωσει παραπανω δικαιωμα του.Τι χαμηλου μορφωτικου επιπεδου και κουραφεξαλα λες τωρα ?Διαφωνω πληρως.

Ναι μεν ειναι ακραιο το ποσο εφοσον η κονσολα κυκλοφορει επισημα ομως στη τελικη ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΓΟΡΑ εχουμε ετσι ?Δεν υποχρεωνει κανεις κανεναν να αγορασει.

 

ΥΓ : καποιοι ας ρωτησουν σε καταστηματα εκτος Αθηνων μηπως βρει καποιο μηχανημα σε επαρχιακη πολη οπου μπορει να ξεμεινε και να ζητησει να αποσταλει με courrier.Ισως ειναι η μονη ελπιδα για καποιον που το θελει με ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ τιμη, γιατι Αθηνα μαλλον υπαρχει τεραστια ελλειψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερα εννοεις 9/12 ?

fulgore1 εαν καποιος ΕΧΕΙ την οικονομικη δυνατοτητα να δωσει παραπανω δικαιωμα του.Τι χαμηλου μορφωτικου επιπεδου και κουραφεξαλα λες τωρα ?Διαφωνω πληρως.

Ναι μεν ειναι ακραιο το ποσο εφοσον η κονσολα κυκλοφορει επισημα ομως στη τελικη ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΑΓΟΡΑ εχουμε ετσι ?Δεν υποχρεωνει κανεις κανεναν να αγορασει.

 

ΥΓ : καποιοι ας ρωτησουν σε καταστηματα εκτος Αθηνων μηπως βρει καποιο μηχανημα σε επαρχιακη πολη οπου μπορει να ξεμεινε και να ζητησει να αποσταλει με courrier.Ισως ειναι η μονη ελπιδα για καποιον που το θελει με ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ τιμη, γιατι Αθηνα μαλλον υπαρχει τεραστια ελλειψη.

Εαν καποιος εχει την οικονομικη δυνατοτητα,ή θα εχει ηδη κανει προπαραγγελια της κονσολας απο καποιο γνωστο καταστημα ή θα περιμενεις.

Ασε που αυτοι που πραγματικα δεν θελουν να περιμενουν,εχουν κανει ηδη παραγγελία απο εξωτερικό,βλέπε Amazon.

 

Επισης πολυ θα ηθελα να μου πεις ποσο νόμιμο ειναι να σου πουλάει το Ps4 ο αλλος στα 480πχ ευρο και η αποδειξη αγοράς να γραφει 350(προσφορα Κωτσοβολου)ή 400ευρο απο καταστημα :P

 

Τελος παντων για να μην βγω αλλο εκτως θεματως,περιμενουμε ούτως ή αλλως απο τον νεο χρονο να δουμε κανενα παιχνιδι για το ’’next gen'' ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας παιδια θελω να ρωτησω για να παιξω online τι χρειαζεται και για να μπω επισης στο psn plus που πληρωνει συνδρομη γινεται χωρις πιστωτικη και απο ποια καταστηματα και κατι αλλο μετα απο καποιο παιχνιδι πως ψυχω το ps4 το αφηνω σε stanby η κανω κατι αλλο και που πουλανε τις καρτες για psn plus πχ seven εχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να δωσει καποιος λινκ για να κανω την αγορα του FIFA 14 σε digital code απο το amazon.com, γιατι δεν το βρισκω???

βρισκω αυτο http://www.amazon.com/FIFA-14-PlaySt...ywords=fifa+14 αλλα αυτο δεν ειναι η κανονικη retail εκδοση? και οχι η ψηφιακη?

Μια ακόμη ερώτηση. Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να αγοράσω παιχνίδια digital από το amazon.com όταν δεν δέχεται την πιστωτική κάρτα (γράφει πως οι αγορές είναι μόνο για κατοίκους Αμερικής). Υπάρχει κάποιος απλός τρόπος; Το έχει δοκιμάσει μήπως κανείς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δε θες να βαλεις πιστωτικη παρε καρτουλα για psn,θα βρεις σε πλαισιο seven και διαφορα τετοια μαγαζια και θα κανεις μια χαρα τη δουλεια σου.Εγω πηρα μια απο Seven 20αρα και ολα οκ.Αυτο παει προς τον ΚΙΑ και οχι σε εσενα ABA απλα ποσταραμε ιδια στιγμη μαλλον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα θελω μια βοηθεια εχω ξεχασει τον κωδικο μου στο psn θυμαμαι το id και δεν θυμαμαι τον κωδικο γινεται να κανω αλλο acount με το ιδιο email η καποιο reset sto υπαρχων ας μου πει καποιος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΠΟΛΥΤΑ νομιμο ειναι φιλε.Η Sony δεν θετει τιμες λιανικης.Επισης ασχετη η αγορα με αποδειξη απο αλλο καταστημα...Το πηρα και γουσταρω να το δωσω μετα με 100 ευρω καπελο.Ειναι σαφως ΑΚΡΑΙΟ δεν τιθεται θεμα , για να μη πω και ανοητο , αλλα δεν ειναι ουτε παρανομο ουτε αφορα ατομα με χαμηλη μορφωση.Τωρα... ουτε εγω ειχα κανει προπαραγγελια ομως λιγες μερες πριν την επισημη κυκλοφορια εδωσα μια υψηλη προκαταβολη και εξασφαλισα ενα κομματι.Μπορει καποιος εξυπνος να γυρνουσε να πει "καλα εδωσες σχεδον το 50% της τιμης σε προκαταβολη ?" Ναι το εκανα επειδη α) μπορουσα β) επειδη ετσι γουσταρα.Ειναι δηλαδη και θεμα συνθηκων φιλε.

Για τα νεα gen παιχνιδια σαφεστατα περιμενουμε απο του χρονου.Εγω θα ηθελα πολυ το watchdogs το οποιο αρχικα προβλεποταν για κυκλοφορια με λανσαρισμα αλλα δυστυχως κατι τετοιο δεν εγινε (φερει ευθυνη το GTA :) )

Αυτο εαν δεις βιντεο σε σχεση με το μεγεθος και την λεπτομερεια του ανοιχτου του κοσμου , ειναι next gen.Αλλα αυτα ολα απο Μαρτιο....

 

ΥΓ : πριν λιγο πηρα και το AC 4 για ps4.Εχω ακουσει θετικα σχολια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το σταματησω εδω για τις αγγελιες του Ps4 γιατι εχουμε βγει εκτως θεματος.Θα πω μονο αυτο που ειχα πει πριν,οποιος ηθελε Ps4 τοσο πολυ το ειχε αγορασει απο Amazon που ειχε κυκλοφορησει και πιο νωρις απο Ελλαδα.

 

Τωρα για AC4 γενικα εχει παρει αρκετα καλα reviews και φενεται να αρεσει σε αρκετα ατομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να δωσει καποιος λινκ για να κανω την αγορα του FIFA 14 σε digital code απο το amazon.com, γιατι δεν το βρισκω???

 

βρισκω αυτο http://www.amazon.com/FIFA-14-PlaySt...ywords=fifa+14 αλλα αυτο δεν ειναι η κανονικη retail εκδοση? και οχι η ψηφιακη?

 

Μια ακόμη ερώτηση. Μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να αγοράσω παιχνίδια digital από το amazon.com όταν δεν δέχεται την πιστωτική κάρτα (γράφει πως οι αγορές είναι μόνο για κατοίκους Αμερικής). Υπάρχει κάποιος απλός τρόπος; Το έχει δοκιμάσει μήπως κανείς;

Μην παρεις αμερικανικη εκδοση. Αν θες να βαλεις αργοτερα dlc (μιας και ερχεται και το μουντιαλ) ενδεχεται να μη σου παιζουν.

To Euro 2012 dlc το αμερικανικο δεν επαιζε σε ευρωπαικες κονσολες (ακομη και με cfw) Εδινε region mismatch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...