Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειναι μικρο ειναι το ιδιο με ενα ps3 slim...

Ε ενταξει man μικρο ειναι το ps3 στενοι χωροι .Τουλαχιστον σε σχεση με την μαουνα το one ετσι οπως το εχω δει στα videos δεν εχει σχεση ..Ποσα fans εχει πανω η συσκευη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Δεν ειναι μικρο ειναι το ιδιο με ενα ps3 slim...

Ε ενταξει man μικρο ειναι το ps3 στενοι χωροι .Τουλαχιστον σε σχεση με την μαουνα το one ετσι οπως το εχω δει στα videos δεν εχει σχεση ..Ποσα fans εχει πανω η συσκευη ?
Ενταξει ειναι πως αντιλαμβανεται καθενας το μικρο μωρε..εγω θεωρω μικρο το gamecube και το ps2 slim....εχει ενα fan..βασικα η ολη ψυξη του μηχανηματος ειναι πολυ dynamic..σε ελαφρια παιχνιδια δεν ακους σχεδον τιποτα οπως το fifa για παραδειγμα και σε βαρια αυξομειωνεται η ενταση αναλογα τις απαιτησεις...σε γενικες γραμμες νομιζω οτι εχουν κανει καλη δουλεια..μενει τωρα να το δουμε το καλοκαιρι..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 θετικες αξιολογησεις και αν του κατσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευκαιρια ειναι που εψαχνες για μτχ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παω στοιχημα οτι αυτοι που πουλανε τωρα τα ps4 τους ειναι επειδη ειδανε την ελλειψη και σου λεει παρεα με +100-150 ευρω απο οσο το πηρα θα αντεξω 1 μηνα χωρις αυτο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχνάτε κι ότι το PS4 έχει το τροφοδοτικό μέσα, μέσα από το οποίο περνάει ο αέρας που έρχεται από την ψύκτρα πριν βγει από πίσω. Η θερμοκρασία που νιώθετε στο χέρι σας ή που φαίνεται στο θερμόμετρο πίσω από τα vents δεν είναι μόνο από την APU. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ποτε κιολας ρε φιλε... ?Εσυ το εκαψες το μηχανημα...Εγω το killzone εχω ακομα ψωμι και στο assassin's progress ειμαι γυρω στο 18%.

Παντως και γαμω τα παιχνιδια το AC4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yup ότι καλύτερο αυτή τη στιγμή για ps4 το ac4. Μπορεί να μην είναι εντελώς tech demo όπως τα άλλα αλλα έχει πολύ πράγμα απο ουσιαστικό gameplay.

 

Κατα τα άλλα bf4/killzone μικρά και εύκολα games. Αν δεν ήταν και το killzone αυτιστικό σε μερικά σημεία με τη βαρύτητα και με κάτι reactors θα το είχα τελειώσει απο το πρωί -.-

 

8-9 ώρες έκαστο, δεν θυμάμαι ακριβώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον πηρα και εγω το ps4 σημερα ..Πρωτα εβαλα το Killzone ,ενταξει φαινεται οτι σαν κονσολα εχει ανεβει επιπεδο και κυριως μου κανει εντυπωση το ποσο γρηγορα παιζει .Γραφικα αρκετα ωραια ,συνηθισμενος βεβαια και απο το Pc δεν μπορω να πω οτι εμεινα με το στομα ανοιχτο αλλα ολα δειχνουν οτι αν ειναι ετσι το launch game τοτε θα βγουν στο μελλον φοβεροι τιτλοι .Εκει που λιγο με απογοητευσε ηταν το multi του με την εννοια οτι το movement δεν ειναι το τοσο γρηγορο οπως στο campaign ενω και τα γραφικα του ειναι ενα επιπεδο πιο κατω θαρρω ,δεν ξερω τι γνωμη εχετε και εσεις .

Επισης θα ηθελα να μου πειτε στα video settings που εχει 3 επιλογες που ειναι ολες στο automatic αν τις εχετε αφησει ετσι οπως και το gamma correction που ειναι στο 55%,.Εγω την πρωτη την εβαλα στο 1080p και τις αλλες δοκιμασα να τις βαλω στο full αλλα δεν ειδα κατι το ιδιαιτερο και τις ξαναγυρισα default .(ειναι εκει που λεει για συνιστωσες Υ R P,range  etc)

Τωρα πηρα και το ac4 ακομα δεν το εχω βαλει :P Δυστυχως προσωρινα την εχω συνδεσει την κονσολα στο Monitor Τ260 οποτε ειμαι ετσι και ετσι γιατι η τηλεοραση που εχω ειναι ΗD δηλαδη τριχες .

Εχει παιξει κανεις το ghost στο ps4 να μου πει εντυπωσεις ,γιατι σκεφτομουν να το τσιμπησω .

 

ΙD fromhell1977

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις θα έγραφα για το ghosts. Αν παίξεις killzone και ac4 και μετά βάλεις ghosts θα αναρωτιέσαι αν καταλάθος άνοιξες το ps3.

Είμαι λίγο υπερβολικός αλλα πραγματικά απο την τέλεια εικόνα του killzone σε αυτό το πράγμα ήταν ένα μικρό σόκ.

 

Αρπαχτάρα.υπερβολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...