Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτα ειναι προιστορικα! ειναι με killzone η' knack και το 2ο χειριστηριο.

πολλα και παλι.410 κανει,πες και 50 το controller πες και ενα 50αρικο το παιχνιδι ,βγαινει κοντα στα 510.Τα αλλα 45 γιατι?Ακριβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πανω αο 410 δεν δινω,τοσο κανει τοσο θα το παρω.Υπομονη/.

Αμα ειχε παιχνιδια καλα απο την αρχη[οπως το xbox one]θα το τσιμπαγα και στα 450-480.Αλλα δεν εχω θεμα να περιμενω μιας και ΑΚΟΜΑ δεν εχει κατι αξιολογο.Γεναρη και φλεβαρη θα πεσουν οι τιτλοι,οποτε υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αποτι ξερω θα φερει το ebw μερικα κομματια την αλλη βδομαδα bundle παιχνιδι μαζι με 2ο χειριστηριο στα 555€

 

Πάντως HolyMan πολύ ψαγμένο σε βρίσκω βρε παιδάκι μου σχετικά με το από που μπορεί κάποιος να αγοράσει PS4...

Ρωτάει κάποιος, τσουπ εσύ έτοιμος με μαγαζί, τιμή και bundles!

 

Έλα μη ντρέπεσαι, πες ότι μετά από την υπερπαιχνιδάρα ("διαμαντάκι") Ryse θες να παίξεις και κανένα next-gen (<---πρόσεξε εδώ το υπονοούμενο  ;) ) multiplat.. Πες ότι ψήνεσαι τρελά για PS4  :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πανω αο 410 δεν δινω,τοσο κανει τοσο θα το παρω.Υπομονη/.

Αμα ειχε παιχνιδια καλα απο την αρχη[οπως το xbox one]θα το τσιμπαγα και στα 450-480.Αλλα δεν εχω θεμα να περιμενω μιας και ΑΚΟΜΑ δεν εχει κατι αξιολογο.Γεναρη και φλεβαρη θα πεσουν οι τιτλοι,οποτε υπομονη.

Προσωπικα θελω το μεγαλο πακετο (ps4 + 2 ds4 + killzone + camera) και μια συνδρομη plus 365. Πανω απο 560ε γι αυτα δεν δινω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως HolyMan πολύ ψαγμένο σε βρίσκω βρε παιδάκι μου σχετικά με το από που μπορεί κάποιος να αγοράσει PS4...

Ρωτάει κάποιος, τσουπ εσύ έτοιμος με μαγαζί, τιμή και bundles!

 

Έλα μη ντρέπεσαι, πες ότι μετά από την υπερπαιχνιδάρα ("διαμαντάκι") Ryse θες να παίξεις και κανένα next-gen (<---πρόσεξε εδώ το υπονοούμενο  ;) ) multiplat.. Πες ότι ψήνεσαι τρελά για PS4  :P .

παρολο που ειμαι xboxακιας εννοειται οτι καποια στιγμη θα παρω PS4...

και οι δυο κονσολες αυτη την γενια ειναι κορυφη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony: PS4 Gaikai on Track for 2014 Launch, Vita Support Possible

 

Sony’s cloud computing service for the PlayStation 4, Gaikai, is on track for its commercial launch in 2014. According to Sony Computer Entertainment president and chief executive Andrew House in conversation with The Guardian, Sony will be aiming to eventually move the service to the Vita, Smart TVs and other devices in the future.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι δεν το πηραν (κι εγω) υπομονη σιγα μη πληρωσουμε κι καπελο. το Γεναρη; Το Γεναρη. Το Φλεβαρη ; Το φλεβαρη

Γι'αυτο και εγω θα πάρω την slim έκδοση που θα είναι και πιο φθηνή :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως με το bf4 το μηχάνημα ψήνεται... και ψήνεται άσχημα... δεν ξέρω εάν το παιχνίδι ήταν over demanding ή κάτι άλλο, αλλά χθες είχε πάρει φωτιά σχεδόν όταν έδινε πίεση... από τα καλά ήταν ότι έπεξαν 3 πρώτες αποστολές (περίπου 1-2 ώρα παιχνίδι + stream) με ίσως 1 frame drop και καρφωμένο συνέχεια η ροή στα 40+ fps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 με ίσως 1 frame drop και καρφωμένο συνέχεια η ροή στα 40+ fps

Συγνωμη δηλαδη αλλα καταλαβαινεις frame rate με το ματι;

Που ξερεις οτι ηταν 40 + ;

Δε στη λεω αλλα ρωταω να μαθω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...