Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ανεβαζετε? με εμενα μιλας ;) (δειξε μου ενα ποστ μου να τρολαρω με κατι αναλογο στο xbox topic)

ουτε trollies εχω κανει στο xbox topic ουτε τιποτα

in any case δεν ειναι κριμα να χαλαμε τα τοπικ με τετοια? και το ενα και το αλλο? (και το οποιοδηποτε δηλαδη)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ανεβαζετε? με εμενα μιλας ;) (δειξε μου ενα ποστ μου να τρολαρω με κατι αναλογο στο xbox topic)

ουτε trollies εχω κανει στο xbox topic ουτε τιποτα

in any case δεν ειναι κριμα να χαλαμε τα τοπικ με τετοια? και το ενα και το αλλο? (και το οποιοδηποτε δηλαδη)

Μα τι ψαχνεις τωρα να βρεις?Τυπικοτατη απαντηση σου εδωσε εντελως μα εντελως ασχετη με αυτο που ειπες.Απλα επιλεγει να σε τσουβαλιασει με οποιον πει κατι κακο για το xbox απλα και μονο επειδη εχεις ps4.Αυτο και τιποτε αλλο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ανεβαζετε? με εμενα μιλας ;) (δειξε μου ενα ποστ μου να τρολαρω με κατι αναλογο στο xbox topic)

ουτε trollies εχω κανει στο xbox topic ουτε τιποτα

in any case δεν ειναι κριμα να χαλαμε τα τοπικ με τετοια? και το ενα και το αλλο? (και το οποιοδηποτε δηλαδη)

δεν αναφερθηκα σε σενα προσωπικα...και γιατι χαλαμε τοπικ ρε συ αλλοι ανεβαζουν φωτο απο κονσολες απουλητες και το θεωρουν ειδηση!

 

Μα τι ψαχνεις τωρα να βρεις?Τυπικοτατη απαντηση σου εδωσε εντελως μα εντελως ασχετη με αυτο που ειπες.Απλα επιλεγει να σε τσουβαλιασει με οποιον πει κατι κακο για το xbox απλα και μονο επειδη εχεις ps4.Αυτο και τιποτε αλλο. :P

βρε καλως τον! που σαι ρε θηριο; λεω και γω αποκλειεται να μη σχολιασει ο stavros88!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Source.png Πηγή: PS4 Owner receives Electric Shocks, Asks If He Should Exchange Console

 

hand-generating-electricity_shutterstock

 

"The first time I tried to eject a game disc I got an electric shock when pressing the eject button on my Playstation 4. After that I get an electric shock almost every time. Feels like touching an electric fence".

Εμένα πιο πολύ με ανησυχεί ότι το άτομο ξέρει πώς είναι να ακουμπάς ηλεκτρικό φράχτη :D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 30 frames το the order 1886
 

 

Ru Weerasuriya from Ready at Dawn Studios confirmed this in an interview with Play3.

“Currently we do not aim [for] 60 frames per second. In a first person shooter that [surely] makes sense. Also fighting games are undoubtedly predestined for 60 frames. But for us, the cinematic experience is in the foreground – presented in full HD 1080p speak. In favor of spectacular effects and the highest resolution we restrict ourselves to a fluid 30 frames per second,” he said.

http://gamingbolt.com/the-order-1886-will-run-at-30fps-and-1080p-on-the-ps4

 

λεει και παπαρολες αυτος ο ...γουιρασουριγια, καθ'οτι οχι απλα δεν ειναι fullHD το παιχνιδι, αλλα αντι για rescale αποφασισαν να εχουνε ξερες μαυρες μπαρες πανω-κατω, με οτι συνεπαγετα  αυτο για τις τηλεορασεις μας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 30 frames το the order 1886

 

 

λεει και παπαρολες αυτος ο ...γουιρασουριγια, καθ'οτι οχι απλα δεν ειναι fullHD το παιχνιδι, αλλα αντι για rescale αποφασισαν να εχουνε ξερες μαυρες μπαρες πανω-κατω, με οτι συνεπαγετα  αυτο για τις τηλεορασεις μας..

Πλακα τωρα κανουνε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα-ανακαλυπτουμε την Αμερικη.Αντε παλι απο την αρχη.:P

Για να σας προλαβω.Το uncharted θα ειναι 30 fps.Ξερω, shocking news για μερικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4theplayers!

 

Αν περιμενες 60αρια σε ολα τα παιχνιδια μαλλον ζουσες σε αλλο πλανητη.Εγω(οπως και καθε gamer που δεν ξεκινησε να παιζει παιχνιδια σε κονσολες 4 φεβρ/14 ) τα ελεγα απο πριν, για να μην πεσετε απο τα συννεφα,αλλα βλεπω οτι δεν τα καταφερατε.

 

Αλλα αυτο που με κανει περισσοτερο να απορω ειναι την εκπληξη των xbox fans που παιζουν last gen games(τουλαχιστον το the order θα ειναι Next gen) στα 720p και 14 fps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DR3 πεφτει 14, αλλα δεν θα αρχισω κοντρες για αυτο.Απλα μου κανει εντυπωση η αντιδραση σας για τα 30 που θα ειναι στανταρ και για τις 2 κονσολες(περισσοτερο απο οτι φαινεται για το One).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...