Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχει φτιαχτεί, δεν έχει ημερομηνία κυκλοφορίας και όμως εσύ έβγαλες και πόρισμα ήδη.

Όπως είπα παραπάνω δεν έχεις κάτι να πεις. 

 

Το αν θα το παίξεις ή όχι πριν από μένα δεν βλέπω πως επηρεάζει την κουβέντα μας αλλά ούτε και γιατί να με ενδιαφέρει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειδες? και ειμαι προθυμος να βαλω και οσο χρηματικο στοιχημα θελεις κιολας, οτι σε σχεση με τον αντιπαλο που στοχευει, μαλλον θα ειναι μετριο. τουλαχιστον με οσα γνωριζουμε/γνωριζω μεχρι τωρα.

ετσι απλα για να υποστηριξω λιγο τις μαντικες μου ικανοτητες, αφου σε απασχολουνε τοσο. και με σενα Σταυρο βαζω αν θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα. παιδια ας περιμενουμε καλυτερα ...το καλοκαιρι στην Ε3.

πιστευω πως οτιδηποτε θεαματικοτερο εχουν να δειξουν απο το 1886, θα το δειξουνε εκει.

δεν χανομαστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδες? και ειμαι προθυμος να βαλω και οσο χρηματικο στοιχημα θελεις κιολας, οτι σε σχεση με τον αντιπαλο που στοχευει, μαλλον θα ειναι μετριο. τουλαχιστον με οσα γνωριζουμε/γνωριζω μεχρι τωρα.

ετσι απλα για να υποστηριξω λιγο τις μαντικες μου ικανοτητες, αφου σε απασχολουνε τοσο. και με σενα Σταυρο βαζω αν θες.

 

 

Στοιχήματα με οπαδούς ποτέ.

Δεν με απασχολούν ιδιαίτερα. Απλά κάποια πράγματα μου κινούν το ενδιαφέρον παρά το πόσο ασήμαντα είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδες? και ειμαι προθυμος να βαλω και οσο χρηματικο στοιχημα θελεις κιολας, οτι σε σχεση με τον αντιπαλο που στοχευει, μαλλον θα ειναι μετριο. τουλαχιστον με οσα γνωριζουμε/γνωριζω μεχρι τωρα.

To Κριτηριο αξιολογησης και αναγνωρισιμοτητας ποιο θα ειναι;

Γιατι κατ εσε το Ryse ειναι παιχνιδαρα (που εδω συμφωνω κι ας μη το εχω παιξει) αλλα πατωσε στα reviews, ενω αντιθετως το Last Of Us πηρε ενα σωρο βραβεια αλλα για σενα ειναι ειναι unplayable (εδω διαφωνω καθετως και οριζοντιως).

Εβαλα δυο εκ διαμετρου αντιθετες αποψεις :)

Επομενως πες οτι ειχε μπει στοιχημα γι αυτα προκαταβολικα πριν κυκλοφορησουν.........ποιος θα κερδιζε;

Εσυ με το προσωπικο σου κριτηριο αποψη η καποιος του οποιου η γνωμη ηταν συμφωνη με τα reviews?

Οπως καταλαβαινεις δε γινεται αυτο που προτεινεις καθοτι παντα θα υπερισχυει η προσωπικη μας αποψη :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τιποτα. παιδια ας περιμενουμε καλυτερα ...το καλοκαιρι στην Ε3.

πιστευω πως οτιδηποτε θεαματικοτερο εχουν να δειξουν απο το 1886, θα το δειξουνε εκει.

δεν χανομαστε..

Ε αυτο δεν λεμε?Μιλαμε για ενα παιχνιδι που εχουμε δει 5 screenshots και για ενα αλλο που δεν εχουμε δει τιποτα και το φτιαχνει μια ομαδα που επισης δεν εχει κανει τιποτα ποτε(ασε που μου ακυρωσαν,τουλαχιστον για την ωρα,το stealth game τους.Αλλου φαινεται ειναι τα λεφτα,τι να κλασει ενα παιχνιδι που δεν εχει πολυ πιου πιου? :) )

 

Οποτε αν καποιος πρεπει να περιμενει αυτος εισαι εσυ :P

 

Τωρα για το στοιχημα δεν εχει και κανενα νοημα αφου τι θα κρινει τον "νικητη"?Τα reviews?H προσωπικη αποψη μας για τα παιχνιδια?Τι γραφουν στα διαφορα φορουμ?(Αν ισχυει το τελευταιο διαλεγω το SONYGAF :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχήματα με οπαδούς ποτέ.

Δεν με απασχολούν ιδιαίτερα. Απλά κάποια πράγματα μου κινούν το ενδιαφέρον παρά το πόσο ασήμαντα είναι. 

οπαδος εγω? :D διορθωσε με αν κανω λαθος σε παρακαλω, αλλα εσυ δεν εισαι που εχεις κανει δεκαπεντε φορες το ιδιο τρολο-σχολιο για το ryse? το μοναδικο και ανεπαναληπτο, τριτης γενιας, κλπ κλπ?

μπα.. μαλλον λαθος θα κανω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο ενδιαφέρον και να έχει (not) η ανεύρεση σχολίων προκειμένου να αποδείξουμε τα αυτονόητα λέω να την προσπεράσω.

Πάω να παίξω κανά 2ωρο The Order... Ωπ, περίμενε! Δεν έχει βγει ακόμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Κριτηριο αξιολογησης και αναγνωρισιμοτητας ποιο θα ειναι;

Γιατι κατ εσε το Ryse ειναι παιχνιδαρα (που εδω συμφωνω κι ας μη το εχω παιξει) αλλα πατωσε στα reviews, ενω αντιθετως το Last Of Us πηρε ενα σωρο βραβεια αλλα για σενα ειναι ειναι unplayable (εδω διαφωνω καθετως και οριζοντιως).

Εβαλα δυο εκ διαμετρου αντιθετες αποψεις :)

Επομενως πες οτι ειχε μπει στοιχημα γι αυτα προκαταβολικα πριν κυκλοφορησουν.........ποιος θα κερδιζε;

Εσυ με το προσωπικο σου κριτηριο αποψη η καποιος του οποιου η γνωμη ηταν συμφωνη με τα reviews?

Οπως καταλαβαινεις δε γινεται αυτο που προτεινεις καθοτι παντα θα υπερισχυει η προσωπικη μας αποψη :)

εχεις δικιο. θα πρεπει να οριστει και κριτηριο αξιολογησης.

ας το σκεφτουμε λοιπον λιγο το θεμα να βρουμε ενα μετρο.

οσο για το lou, αυτο που ειπα και λεω και δεν ξερω γιατι ειναι τοσο δυσκολο να το χωνεψεις εσυ και ο σταυρος και αλλος ενας-δυο, ειναι οτι δεν συμφωνω με τους τιτλους game της γενιας, της δεκαετιας κλπ. ακομα και game της χρονιας, ουτε και σε αυτο θα συμφωνησω (gta5,b.i.). και για το ryse, εχω πει ξεκαθαρα τι ειναι. ενα πολυ εντυπωσιακο μπουγιο γραφικα-ξυλο, που παιζει καλα. αλλα ουτε αυτο ειναι game της χρονιας :D

αλλα απλα μαλλον τις ..τεντωσες λιγο τις αποψεις μου για να ταιριαξει καλυτερα το "διαμετρικα αντιθετα" που εγραψες.. :)

 

 

 

 

Τωρα για το στοιχημα δεν εχει και κανενα νοημα αφου τι θα κρινει τον "νικητη"?Τα reviews?H προσωπικη αποψη μας για τα παιχνιδια?Τι γραφουν στα διαφορα φορουμ?(Αν ισχυει το τελευταιο διαλεγω το SONYGAF :P )

καλα ειμαι σιγουρος οτι διαλεγεις gaf :D

αλλα για αλλαγη, τι λες να διαλεξουμε πχ τι θα πουνε τα παιδια εδω περα που θα εχουν και τα δυο games?

οπως εγραψα και στον mtzs, ας το σκεφτουμε λιγο να βρουμε μια φορμουλα, οχι μονο για τη συγκεκριμενη δυαδα, αλλα γενικοτερα.

 

 

Επεξ/σία από p3tran
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω να βαλουμε ειδικο βαρος πχ στο metacritic 40%, στο insomnia 40% και ενα 20% στο sonygaf μετα θα παρουμε τη σουμα των εντυπωσεων/reviews και θα βγαλουμε αποτελεσμα.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο. θα πρεπει να οριστει και κριτηριο αξιολογησης.

ας το σκεφτουμε λοιπον λιγο το θεμα να βρουμε ενα μετρο.

 

αλλα για αλλαγη, τι λες να διαλεξουμε πχ τι θα πουνε τα παιδια εδω περα που θα εχουν και τα δυο games?

οπως εγραψα και στον mtzs, ας το σκεφτουμε λιγο να βρουμε μια φορμουλα, οχι μονο για τη συγκεκριμενη δυαδα, αλλα γενικοτερα.

 

Αυτό εδώ το θεωρώ κι εγώ πολύ σημαντικό, για τον εξής λόγο. Αν κάποιος δεν έχει παίξει ποτέ του Gears, ή απλώς τα έχει δει ή απλώς έχει παίξει 1 ώρα το πρώτο, μπορεί πολύ εύκολα να ενθουσιαστεί με έναν αξιοπρεπή κλώνο και να το θεωρήσει παιχνιδάρα. 

 

Και δεν το λέω για να ευλογήσω τα μούσια μου και να πω ότι μόνο η δική μου γνώμη και του p3tran μετράνε :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω να βαλουμε ειδικο βαρος πχ στο metacritic 40%, στο insomnia 40% και ενα 20% στο sonygaf μετα θα παρουμε τη σουμα των εντυπωσεων/reviews και θα βγαλουμε αποτελεσμα.. :P

γκανιοτα θα παιρνει το μαγαζι απο τα στοιχηματα;

Και δεν το λέω για να ευλογήσω τα μούσια μου και να πω ότι μόνο η δική μου γνώμη και του p3tran μετράνε :P

Ο Ολυμπιακος και το Αιγαλεω να κερδανε.... ολοι οι αλλοι να πα να............

:)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony UK MD Fergal Gara has mentioned The Order 1886 as “coming later in the year” matching a previous Autumn release date suggested by tweets between Sony Santa Monica and Ready At Dawn.

 

The previous Autumn release date was inferred from tweets between Sony Santa Monica‘s director of technology Tim Moss and Ready At Dawn‘s founder Andrea Pessino.

 

At this morning’s PS Vita Slim announcement event Gara stated “we have The Order 1886 coming later in the year”, matching that Fall/Autumn date. He also mentions Driveclub sandwiched in-between the upcoming Infamous Second Son and Ready At Dawn’s shooter.

 

http://www.officialplaystationmagazine.co.uk/2014/01/30/sony-says-the-order-1886-coming-later-in-the-year-ties-with-previous-autumn-release-date/

 

απο τα τελη μαρτιου (infamous) μεχρι το χειμωνα (1886) θα γινει ...σαντουιτς το driveclub.

ε ρε στενοτητα χωρου..... καλο καλοκαιρι δηλαδη παιδια το driveclub..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...