Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλε μου αν δεν ξερεις να διαβαζεις τι γραφει ο αλλος, μην απαντας.

 

Δεν ειπα ΠΟΤΕ οτι το ps4 ΜΠΟΡΕΙ να βγαλει καλυτερο αποτελεσμα απο το pc, αλλα οτι βγαζει καλυτερο αποτεσμα απο το pc σε παιχνιδια λογο της επιλογης να εχει παιχνιδια με βαση το νεο hardware και οχι αυτο των ps3,60

 

Αν διαφωνεις εξηγησε γιατι ειναι ανωτερο το nba2k στο ps4 απο το pc.

 

 

Κανε ποστ εδω κανα αρνητικο για ps4 οπως συνηθιζεις και μετα κατηγορησε τον kyriako, γιατι να διαβαζεις δεν ξερεις ακομα.

Ειναι λογικο να βαλουν αλλες μηχανες γραφικων στις κονσολες και να αφησουν το pc εξω απο τον ανταγωνισμο για εμπορικους λογους..τον σεπτεμβρη ξαναμιλαμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο το Nba 2k δείχνει καλύτερο απ'οτι λένε αλλά εχω δει μόνο την έκδοση ps4.Σε ολα τα άλλα ήδη τρώει σφαλιάρες και οταν βγούνε και οι νέες μηχανές θα σου δίνουν μια φτωχή έκδοση για να ξεχνιέσαι.Δεν ήθελα να το μετατρέψω πάλι σε pc vs ps4 γιατι και μόνο η σύγκριση φαντάζει ανέκδοτο αλλά δεν άντεξα ρε pds με αυτά που γραφεις.Το καταλαβαίνω οτι έχεις ενα φόρουμ και πρέπει να κρατάς τη σημαία ψηλά αλλά θέλει και ενα μέτρο ρε αδερφέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μονο το Nba 2k δείχνει καλύτερο απ'οτι λένε αλλά εχω δει μόνο την έκδοση ps4.Σε ολα τα άλλα ήδη τρώει σφαλιάρες και οταν βγούνε και οι νέες μηχανές θα σου δίνουν μια φτωχή έκδοση για να ξεχνιέσαι.Δεν ήθελα να το μετατρέψω πάλι σε pc vs ps4 γιατι και μόνο η σύγκριση φαντάζει ανέκδοτο αλλά δεν άντεξα ρε pds με αυτά που γραφεις.Το καταλαβαίνω οτι έχεις ενα φόρουμ και πρέπει να κρατάς τη σημαία ψηλά αλλά θέλει και ενα μέτρο ρε αδερφέ.

 

Τι ψεμματα και ασυναρτησιες ειναι αυτα που γραφεις.

 

Πρωτον Φορουμ δεν εχω.Mod ειμαι σε ενα, χωρις ΚΑΝΕΝΑ κερδος(οπως και οι Mods εδω φανταζομαι).

 

Δευτερον οταν απαντας σε μενα φροντιζε να διαβαζεις την αποψη μου και να την ΕΧΕΙΣ καταλαβει πρωτου γινεις ειρωνικος,Το ακους?ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ.

Δεν εχω την διαθεση να ξαναεξηγω οτι δεν ειμαι ελεφαντας ή να παλευω με τις φαντασιες σου.

 

Ευτυχως καποιοι ειναι σε θεση να καταλαβαινουν.

 

Γραψε λοιπον κανα αρνητικο για ps4, κανα ψεμμα για τις εντυπωσεις,ξερεις εσυ και ασε τον διαλογο για ανθρωπους που ξερουν να διαβαζουν-ακουν και να απαντανε πανω σε αυτο.

 

ΥΓ.Κοιτα να δεις που δεν γλυτωνουμε και την αστυνομια τον offtopic ψευτο-ελιτιστων(πρωην sd θαυμαστων) στο ιδιο το thread της κονσολας,επειδη την υποστηριξαμε...

ΥΓ.Φυσικα και δεν προκειται να απαντησω παλι περι παιχνιδιων(NBA2k κτλ) γιατι απο ενα αυτι θα μπουν απο το αλλο θα βγουν..

 

Παμε παρακατω.

 

 

Ειναι λογικο να βαλουν αλλες μηχανες γραφικων στις κονσολες και να αφησουν το pc εξω απο τον ανταγωνισμο για εμπορικους λογους..τον σεπτεμβρη ξαναμιλαμε...

Δεν ειπα κατι διαφορετικο απο αυτο που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα ρε συ,θα παθεις τιποτα :-D

 

 

Δεν ειπα ΠΟΤΕ οτι το ps4 ΜΠΟΡΕΙ να βγαλει καλυτερο αποτελεσμα απο το pc, αλλα οτι βγαζει καλυτερο αποτεσμα απο το pc σε παιχνιδια λογο της επιλογης να εχει παιχνιδια με βαση το νεο hardware και οχι αυτο των ps3,60

Και σε ξαναρωταω,σε ποια παιχνιδια?Εγραψες για το Nba2k14 και το δεχομαι μιας και μου το εχει πει και παλλικαρι εμπιστο,ποια αλλα παιχνιδια ειναι ανωτερα στο Ps4 απο το pc?Ουτε σε ενα και ουτε προκειται ποτε να υπαρξει λογο του οτι το hardware που φοραει η κονσολα που θεοποιεις ειναι Γ.Τ.Π.Τι ακριβως δε καταλαβαινεις?Απολαυσε τις αποκλειστικοτητες που θα βγαλει οπως θα τις απολαυσουμε ολοι μας αλλα σταματα να λιβανιζεις το μηχανημα σε θεμα hw.Θα παραπλανησεις και κανα πιτσιρικι και θα παει να παρει κανα ps4 και θα κλαιει μετα :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Θεοποιησα εγω hardware?

λολ

φιλε μου εχεις προβλημα.(που να μην εγραφα και τα παραπανω)

 

Οσο για το ποια παιχνιδια.ΣΕ ΟΛΑ που βγαινουν με βαση το νεο hardware και οχι με βαση αυτο των ps360 που παιζεις στο pc σου.Μεχρι στιγμης το 99% τετοια ειναι.

Στο infamous για παραδειγμα ο χαρακτηρας εχει 120.000 πολυγωνα και ο επομενος στο pc σου exei 10-20 σε αναλογο παιχνιδι.

Στα multiplatform ουτε ηταν καποια κονσολα ανωτερη ,ουτε θα ειναι ανωτερη.Εκτος απο το NBA2k και fifa για τους ιδιους λογους που ειναι και θα ειναι καποια exclusives.

Ελιτιστη μου εσυ ,πρωην ''δεν με νοιαζουν τα γραφικα wii ολε'',που ειδες το φως το αληθινο, λες και δεν ειχαμε ποτε τουμπανο pc. :D

 

Με τα ψεμματα δεν κανεις δουλεια.Το hardware φυσικα και δεν ειναι το καλυτερο.Eιναι το καλυτερο για 400.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ζω για τη στιγμη που θα σε κανω add στο psn :-D :-D :-D

Και τωρα μπορεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο ps3 εχω φαει ban και στο vita εχω το plus του μπατζανακη μου.Οταν παρω ps4 θα ξανασχοληθω με live.Για την ωρα μονο κατεβαζω τα free στο vita.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic, αλλά οτι mail μου έρχεται απο το PS forum, πάει στο junk folder του outlook (τι κι αν έχω πατήσει άπειρες φορές "Wait, it's safe!").

Μάλλον κάποιος τσούζεται για κάτι.. :P

 

Έστειλα και στο support, να δούμε τι θα πούνε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...