Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

παντως παρολα τα αλλα ρε κουφαλες απορω ακομα γιατι πουλησε τοσο το Ps4 το πηρα και το χω ακομα σφραγισμενο μιας και δεν εχει κατι να παιξω περαν του infamous.... αναρωτιεμαι....

Μονο το fifa πουλαει καθε χρονο περισσοτερο απο ολα τα ps4 που εχουν πουληθει μεχρι σημερα. :P:P

Fifa next gen= ps4,one only.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

***RUMOR***

που ελπιζω να μην αληθευει, αλλα και οι τρεις που το λενε συνηθως ειναι ενημεροι στα sony πραγματα....

 

inauL0P.png

Ij6PlZ4.png

 

 

Member
(Today, 08:34 PM)
 
image.php?u=33079&dateline=1361567020
 
The year of 3rd Parties. Destiny, Batman Arkham Knights, Reeeeeeeeeeeeeemasters, and the Crew. These machines are less than a year old, let em have the time to familiarize themselves with hardware.

 

......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παει μονο με εναν αποκλειστικο τιτλο η σονυ(βλεπε driveclub)μεχρι το τελος της χρονια θα ειναι πολυ ασχημο αυτο.

Υ.Γ Το the last of us δεν το ανεφερα διοτι βγαινει τον επομενο μηνα.

Υ.Γ 2 Μια κυκλοφορια σαν του the last guardian προς τα τελη του 14!! πιστευω θα εσωνε καπος την παρτιδα.

Υ.Γ 3 Αν τελικος οντως βγει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το drive club θα ειναι μεγίστη πατατα απο οσα εχω δει..... σε αυτο βασίζεται η SONY ?

 

Ευτυχώς που υπαρχουν και τα pc παιχνιδα (multi) που το κρατανε σε ζωη! 

 

Ποια ζωη βρε τιτανομάχε που έχει πάρει και τα σωβρακα των ανταγωνιστών!!!

 

Σκέψου δηλαδή τι έχει να γίνει όταν βγουν και τα exclusives της sony.... 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλο-φωναζε οτι παει για delay το Order παιδια, αν φυσικα ισχυει, που εγω το πιστευω. Ειχαν δειξει ελαχιστα πραγματα απο το παιχνιδι. Αν ειχαν περισσοτερα πραγματα ετοιμα, δεν νομιζω οτι θα επαιζαν κρυφτουλι οι της Σονυ. Κριμα, γιατι υπαρχει πολυς κοσμος σε προσμονη των πολυθρυλητων exclusives. Aς ελπισουμε να βγει σε καλο σε οτι αφορα στην αναπτυξη και στην διορθωση ενδεχομενων ατελειων του παιχνιδιου, ο εξτρα χρονος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι , δεν αντιλεω. καλαμπουρι κανω... αλλωστε ειζα σκοπο να το παρω αλλα οχι τωρα, φυσικα δε με χαλασε καθολου, μην ειμαι αχαριστος....ελεος δλδ. αλλα ετσι το γραψα να χαμε να λεγαμε...σημερα θα ανοιχτει να δω το Infamous αφου κανει τα Updates....

no worries το ξέρω, απλά κουβεντούλα κάνουμε.... και αν θες για να το συνεχίσουμε στο καλαμπούρι.......μόνο  το infamous; meeeh  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι περιμένατε ρε σεις για το order, ένα μικρό Studio είναι που ανέλαβε ένα project που το κάνανε overhype, θέλει χρόνο και πάλι εγώ πιστέυω το hype Που έχει το παιχνίδι δεν θα το φτάσει... 

 

περιμένουμε ε3.λίγες μέρες και θα μας πέσει το σαγώνι με το Uncharted

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι περιμένατε ρε σεις για το order, ένα μικρό Studio είναι που ανέλαβε ένα project που το κάνανε overhype, θέλει χρόνο και πάλι εγώ πιστέυω το hype Που έχει το παιχνίδι δεν θα το φτάσει... 

 

περιμένουμε ε3.λίγες μέρες και θα μας πέσει το σαγώνι με το Uncharted

Το ελπίζουμε. Θέλω να πιστεύω πάντως ότι δεν θα μας την φέρει με κανένα CGI που στο τέλος θα πετάει ένα θεαματικό coming 2016 και να μείνουμε με το "the last of us" στο χέρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι περιμένατε ρε σεις για το order, ένα μικρό Studio είναι που ανέλαβε ένα project που το κάνανε overhype, θέλει χρόνο και πάλι εγώ πιστέυω το hype Που έχει το παιχνίδι δεν θα το φτάσει... 

 

περιμένουμε ε3.λίγες μέρες και θα μας πέσει το σαγώνι με το Uncharted

τι εννοεις "τι περιμεναμε"? περιμεναμε πχ να βγει τη χρονια που μας ειχανε πει οτι θα βγει?

 

και η πλακα ειναι οτι ενω αρχικα φανταστηκα οτι μπορει να το κρατησουν για να του προσθεσουν κανα online co-op και κανα multi (μιας και στο διπλανο στρατοπεδο ολα τα games βγαινουνε σε αυτη τη λογικη, και επισης η sony θελει να πουλαει και συνδρομες),

απο οτι εμαθα δεν υπαρχουν τετοια σχεδια και ειναι εντελως αλλοι, πεζοι λογοι που οδηγησαν στην καθυστερηση.

 

Η οποια καθυστερηση, συμφωνα με το πλαισιο που ειμαστε, πρεπει να ανακοινωθει επισημα οπου να'ναι -εφ'οσον ισχυει- ωστε να υπαρχει ενα περιθωριο 10 ημερων που συμφωνα με τους μαρκετιστες ειναι ικανο και απαραιτητο διαστημα για να χωνεψει καποιος κατι αρνητικο και να ειναι πιο δεκτικος και πεινασμενος για κατι ...θετικο. και η Ε3 δεν ειναι και πολυ μακρια πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι έχουμε πει?...ΔΕΝ πιστεύουμε σε screenshots και release dates από exclusives της SONY...ακόμα θυμάμαι το βιντεάκι του FF Versus τότε και τα screenshots του 2005  :-D (για Last Guardian δεν λέω καν)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά τι έχουμε πει?...ΔΕΝ πιστεύουμε σε screenshots και release dates από exclusives της SONY...ακόμα θυμάμαι το βιντεάκι του FF Versus τότε και τα screenshots του 2005  :-D (για Last Guardian δεν λέω καν)

όχι μόνο της σόνυ,γενικό είναι το θέμα, αν εξαιρέσουμε πλατφόρμα που το μέγεθος της είναι αστείρευτο τότε ότι βλέπουμε στην αρχή δύσκολα θα είναι το τελικό αποτέλεσμα ,άλλες φορές καλύτερο άλλες χειρότερο ,συνήθως το πρώτο ,μην ξεχνάμε οτι τα παιχνίδια δεν κατασκευάζονται σε dev units αλλα σε pc εδώ και χρόνια, πάντα θα βλέπουμε downgrades ...

 

τέσπα ποτέ δεν είχα ελπίδες για το order ούτε ήταν λόγος αγοράς ps4 για μένα, περιμένω να δω ε3, να δω και tokyo game show, αν δεν δω αρκετούς τίτλους που με ενδιαφέρουν και uncharted release date 2015 τότε μάλλον η αγορά της κονσόλας θα πάει πολύ πίσω, ίσως για όταν βγει το ffxv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

no worries το ξέρω, απλά κουβεντούλα κάνουμε.... και αν θες για να το συνεχίσουμε στο καλαμπούρι.......μόνο  το infamous; meeeh  ;)

ριξε καμια προταση αν θες γιατι ενω ειμαι (πιστευω) υπερπληρης απο παιχνιδια και κονσολες απο ps4 ειμαι λιγο πισω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...