Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως είμαι πολύ περίεργος να δω το τελικό αποτέλεσμα του driveclub για να σχολιάσω αν άξιζε τελικά αυτή η τόσο μεγάλη καθυστέρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή με αυτά που γίνονται, με κάθε ανακοίνωση exclusive της Sony στην e3 θα πρέπει να βάζουμε +1 χρόνο στην (υποτιθέμενη) ημερομηνία κυκλοφορίας για να είμαστε μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σκονοπαγιδα-station

 

τουλαχιστον ειμαι σιγουρος οτι τα λεφτα που αντι για τα games πηγανε στην BBH θα πιασουν τοπο, και στην Ε3 θα δουμε μερικα ...διαφημιστικα video γαμιστερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The Order 1886 Probably Using Temporal Anti-Aliasing; Dev: “You’re Just Imagining a Downgrade”

http://www.dualshockers.com/2014/05/26/the-order-1886-probably-using-temporal-anti-aliasing-dev-youre-just-imagining-a-downgrade/

 

Why PS4 exclusive The Order: 1886 was delayed to early 2015 And why it can only be a good thing.

https://www.youtube.com/watch?v=pS0RLTlVs4c#t=11

 

TO1886_WCH_Square_03_2014_05_21_14011824

 

 

TO1886_WCH_Tracks_21_2014_05_22.jpg

 

 

TO1886_WCH_Square_02_2014_05_21_14011825

 

 

destruction_by_raziel1992-d7jxvmo.gif

 

 

 

jlpful.gif

 

 

kwakpv.gif

 

 

fiytbk.gif

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Κριμα για αυτους που πραγματικα περιμεναν το παιχνιδι.

 

Η sony το χει με τις καθυστερησεις ειναι η αληθεια.Να δω πως θα με πεισει σε λιγες μερες να παρω ps4 συντομα.(ps4 plus ακους? :P)

 

Το παιχνιδι παντως ενω δεν μου φαινοταν ενδιαφερον, καπως μετα το UPGRADE μου κανει ψιλο-κλικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ριξε καμια προταση αν θες γιατι ενω ειμαι (πιστευω) υπερπληρης απο παιχνιδια και κονσολες απο ps4 ειμαι λιγο πισω...

Απ' ότι φαίνεται θα πέσει νέκρα φέτος, ειδικά αν δεν σε ενδιαφέρουν τα indie. Ρίξε μια ματιά στο resogun πάντως, αν δεν το έχεις ήδη δει, το αξίζει. Γενικότερα ρίξε καμιά βόλτα στο store, μπορεί να μην υπάρχει πληθώρα ΑΑΑ games αλλά όλο και κάτι καλό θα βρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξανακαναμε αυτη την κουβεντα και εχεις αδικο.

το ποιός έχει άδικο θα το κρίνει το μέλλον, στα dlc δεν είχα άδικο πάντως.τέσπα άποψη σου και του petran ,αν και ίσως αλλάξει άποψη ο πετραν τώρα που θα βγει στο ps4 το παιχνίδι.... εγώ παιχνίδι με micros δεν αγοράζω, θα βγούνε παιχνιδάρες στο Ps4 περιμέντε μέχρι την ε3, λίγες μέρες υπομονή και το thread θα γεμίσει ποστς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε και για τα δυο μηχανηματα θα βγουν παιχνιδαρες.

 

Τα DLC ειναι μεγαλη κουβεντα. Εγω εχω ευχαριστηθει πολλα DLC παιχνιδιων, προφανως αναφερομαι σε DLC που βγηκαν αργοτερα και εδωσαν στο παιχνιδι εξτρα περιεχομενο, πχ του Dark Souls το Prepare to Die expansion του Dogma το Black Isle expansio, του Castlevania και πολλα ακομα, και χαιρομαι που βγηκαν γιατι εδωσαν ζωη σε παιχνιδια που ευχαριστηθηκα και απο την στιγμη που μου δινει την επιλογη αν θελω να τα αγορασω και δε με πιεζει κανεις κακο δε μου κανουν.

 

Τωρα για περιπτωσεις DLC οπως κανει συνηθως η Capcom ή με το Μετρο ε αναγκαστικα θα υπαρχουν και οι σαπιλες μεσα σε ολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...