Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για το original vertikal stand καποιος που το εχει να μας πει την  αποψη του αν  αξιζει η αγορα του? και αν ειναι προτιμοτερο να ειναι καθετα η οριζοντια το Ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαζοερωτηση. Σκεφτομαι να προπαραγγειλω απο gamestation.gr το destiny για να παιξω και εγω μεθαυριο την beta.

 

Χρειαζομαι και plus subscription για να το παιζω πληρως γιατι δεν εχω;

Αν ειναι να το παρω στο xbone που εχω ηδη live..

 

Quoted from Destiny Wiki Page :

 

What subscriptions does Destiny require?

Due to its persistent world elements, Destiny requires an active internet connection for all game modes on all platforms. To access additional features of Destiny such as cooperative and competitive multiplayer game modes, players will need to have a paid account on either Xbox Live Gold (for Xbox 360 and Xbox One users) or PlayStation Network Plus (for PlayStation 3 and PlayStation 4 users). Xbox Live Gold costs as little as US$5 per month, while PSN Plus costs as little as US$4.16 per month. Destiny will not require additional subscription fees from Bungie or Activision.

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω αν το ξανα γραψα , αλλα ο μοχλος του 4 ειναι για τον Κ. Πεολιδη.... ειναι δυνατον με ουτε 24ωρο gameplay να τριζουν τα L2-R2?!?!?! εχει τυχει σε κανεναν?

Δυστυχως την δευτερη κιολας μερα αρχισε να γινεται στα R2, L2 που τις πρωτες ωρες που τα πατησα, οταν επιασα το ds4, ειπα οτι επιτελους τα φτιαξανε... Σκατα παλι τα κανανε, οσο αφορα το  controller,ελεος, ενω φαινεται πολυ ποιοτικο αρχικα, μετα απο καποιες ωρες χρησης, αρχιζουν και εμφανιζονται οι μλκιες..Απο αλλου την περιμενα την μλκια ( φθορα στα αναλογικα)και μου ηρθε απο αλλου, και κανει σαν ξυλινη πορτα απο θριλερ τωρα το χειριστηριο.. Μπορω αφου εχω και την εγγυηση, να παω στη Sony και να μ δωσουν αλλο για αυτον τον λογο? Θα το δεχτουν? Και μιλαμε οτι εγω ειμαι απο τους πιο μη βιαιους gamers προς το χειριστηριο...Τι να πεις, κινεζια το ds4..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μολις χθες το παρελαβα,απο amazon 422 ευρω προσφορα μαζι με fifa 14.Δεν νομιζω να παει πολυ φθηνοτερα μεχρι τις γιορτες.Τωρα σιγα σιγα η κονσολα αξιζει να την αγορασεις,βλεποντας και τις τιμες που εχει ακομα το ps3!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως την δευτερη κιολας μερα αρχισε να γινεται στα R2, L2 που τις πρωτες ωρες που τα πατησα, οταν επιασα το ds4, ειπα οτι επιτελους τα φτιαξανε... Σκατα παλι τα κανανε, οσο αφορα το  controller,ελεος, ενω φαινεται πολυ ποιοτικο αρχικα, μετα απο καποιες ωρες χρησης, αρχιζουν και εμφανιζονται οι μλκιες..Απο αλλου την περιμενα την μλκια ( φθορα στα αναλογικα)και μου ηρθε απο αλλου, και κανει σαν ξυλινη πορτα απο θριλερ τωρα το χειριστηριο.. Μπορω αφου εχω και την εγγυηση, να παω στη Sony και να μ δωσουν αλλο για αυτον τον λογο? Θα το δεχτουν? Και μιλαμε οτι εγω ειμαι απο τους πιο μη βιαιους gamers προς το χειριστηριο...Τι να πεις, κινεζια το ds4..

Ναι στο αλλαζουν το χειριστηριο.Παρε τηλ την cometron.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να πεις τι σπρέυ;

http://www.ggshop.gr/katharistikaspiti/12653-wd-40-smart-straw-450ml.html

 

Aυτο εδω ή και παρομοιου τυπου σπρει το λυνουν το προβλημα μια για παντα. Απλα θελει ενα φσιτ ( δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω) στο καθε ενα πληκτρο, ισα ισα , και μετα με ενα πανακι να το καθαρισεις. Μιλαω για τα triggers παντα R2,L2. Το χρησιμοποιησα επισης στο 360 controller που εχω για το pc στο LT που εσκουζε και αυτο, φτιαχτηκε επισης.

 

Απο αυτον εδω το ειδα και το εκανα.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XJBkFnZ-pBY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω να ειναι σωστο να βαζετε W40 στον μοχλο.Υπαρχουν ειδικα σπρευ τα οποια χρησιμοποιουνται σε ηλεκτρονικα μερη πλακετες κλπ οταν δεν κανουν επαφη και λιπαινουν.Το W40 ειναι για βιδες που δεν ξεβιδωνουν,για μεντεσεδες που τριζουν κλπ.

 

Ισως αν το W40 φτασει στην πλακετα του μοχλου να κανει ζημια η και στις μεμβρανες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...