Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δε ξερω αν το ξανα γραψα , αλλα ο μοχλος του 4 ειναι για τον Κ. Πεολιδη.... ειναι δυνατον με ουτε 24ωρο gameplay να τριζουν τα L2-R2?!?!?! εχει τυχει σε κανεναν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξερω αν το ξανα γραψα , αλλα ο μοχλος του 4 ειναι για τον Κ. Πεολιδη.... ειναι δυνατον με ουτε 24ωρο gameplay να τριζουν τα L2-R2?!?!?! εχει τυχει σε κανεναν?

το ιδιο και σε μενα...το αλλαξα δυο φορες απο κομετρον και παλι τα ιδια...τελικα το ανοιξα εβαλα λιγο babyoil εκει που κραταει το καθε κουμπι και ηρεμησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα δεν ειμαι κανας περιεργος αλλα μου γυρισε το μυαλο ρε φιλε οταν τον  εχω διπλα σε εναν dualshock 3 που εχει ζησει καλες εποχες Online pro (οποιος εχει παιξει ξερει τι εννοω) , 7 χρονων να μην κανει κιχ κανενα κουμπι και αυτο στις 10 πρωτες ωρες να κανει ετσι??δε θα ασχοληθω ακομα γιατι βλεπω οτι οταν πατηθει για πανω απο 5 λεπτα το καθενα σταματαει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα δεν ειμαι κανας περιεργος αλλα μου γυρισε το μυαλο ρε φιλε οταν τον  εχω διπλα σε εναν dualshock 3 που εχει ζησει καλες εποχες Online pro (οποιος εχει παιξει ξερει τι εννοω) , 7 χρονων να μην κανει κιχ κανενα κουμπι και αυτο στις 10 πρωτες ωρες να κανει ετσι??δε θα ασχοληθω ακομα γιατι βλεπω οτι οταν πατηθει για πανω απο 5 λεπτα το καθενα σταματαει....

ειναι εκνευριστικος ο θορυβος ειδικα οταν παιζεις και εχει ησυχια... παντως οσους εχω ρωτησει ολοι εχουν το ιδιο προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το last of us αν το παρω απο Ελλαδα θα εχει κ ελληνικη μεταγλωτιση/υποτιτλους που εχει ακουστει ή οχι;

Αλλιως να το προπαραγγειλω απο εξωτερικο που το βρισκω πιο φτηνα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...