Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι το sniper elite 3.

 

Δε ξερω αν θα το προτεινα ανεπιφυλακτα για αγορα σε καποιον γιατι μπαινει στη μεση και το προσωπικο γουστο, αλλα για καποιον που γουσταρει stealth games, με αρκετη στρατηγικη στο intrusion ειναι οτι πρεπει το συγκεκριμενο, θεωρω οτι ειναι αρκετα καλο παιχνιδι.

 

Για τους performance fans ειναι 1080p 60αρι με ελαχιστα drops, εχει επιλογη για v-sync και εχει και stereoscopic 3D.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΠΣ4 και θειος δε πανε μαζι :P

 

Φαινεται οτι ειναι τραβηγμενες με το share.

 

Απλα εχω ακρη και τα παιρνω νωριτερα. Τα μαγαζια τα χουν αποθηκη απο βδομαδα εως και 20ημερο αναλογως ποτε τυπωνονται και στελνονται.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΠΣ4 και θειος δε πανε μαζι :P

 

Φαινεται οτι ειναι τραβηγμενες με το share.

 

Απλα εχω ακρη και τα παιρνω νωριτερα. Τα μαγαζια τα χουν αποθηκη απο βδομαδα εως και 20ημερο αναλογως ποτε τυπωνονται και στελνονται.

Sorry. Δεν προσεξα το εικονίδιο... Μια χάρα. Και απο αυτά που εγραψες, επιβεβαίωσες τους λόγους για τους οποιους το έχω wishlisted.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....παιδια θα ηθελα λιγο τα φωτα σας αν κανει ο παρακατω δισκος για PS4....γιατι είναι ευκαιρια?

http://www.e-shop.gr/hgst-travelstar-5k1000-hts541010a9e680-1tb-95mm-mobile-drive-p-PER.305865

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω

http://www.ps4forums.gr/vb/showthread.php/14508-Playstation-4-HDD-Compatibility-List?p=488398&viewfull=1#post488398

αναφερεται οτι εχει δοκιμαστει με επιτυχια το μεγαλυτερο μοντελο (1.5Τ) της ιδιας σειρας αρα λογικα κανει

και εδω λενε οτι κανει

http://www.amazon.co.uk/Travelstar-2-5-Inch-Internal-0J22413-HTS541010A9E680/dp/B007RE0EQC

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωριζει κανεις αν υπαρχει πιθανοτητα να γινει port  το dark soul 2 απο το 3 στο 4 ?

 

Το συζητουν αλλα μεχρι να το παρουν αποφαση και να του δωσουν και τη σημασια που πρεπει με την ποιοτητα γραφικων που ειδαμε νωρις θα εχουμε φτασει στο Bloodborne.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ από ebay για τις ετικέτες που μπαίνουν στο led των μοχλών του ps4?

 

Υπάρχει κάπου στις 515 σελίδες αλλά είναι σαν να ψάχνω καρφίτσα σε άχυρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου δώσει λινκ από ebay για τις ετικέτες που μπαίνουν στο led των μοχλών του ps4?

 

Υπάρχει κάπου στις 515 σελίδες αλλά είναι σαν να ψάχνω καρφίτσα σε άχυρα. 

Link.png Site: 60 X Custom Light Bar Vinyl Decal Sticker For PS4 Playstation 4 Controller Hot

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

9.5€ για ένα sticker? Κάπως τσουχτερός ο κύριος. 

 

Μήπως σου στέλνει και τα 60? Αν είναι έτσι τότε οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...