Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 26,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάνα Crash για το Ps4 θα βγάλουν ; Έστω και τα 1,2,3 remastered θα τα γούσταρα άσχημα.

Η activision έχει το IP οποτε χλομό, μπορεί να κάνουνε κανένα remaster multiplat; Δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω να φαίνονται και πολύ όμορφα τα Crash τώρα σε remaster. Μιλάμε για PS1 games.... 3 γενιές πίσω. Και να έπαιζε τέτοιο σενάριο δηλαδή... Πρόσφατα ανέφερε ο Straley (Naughty Dog) ότι τους πέρασε απ' το μυαλό μήπως έβαζαν Crash μέσα στο Uncharted 4, αλλά δεν παίχτηκε και πάλι λόγω δικαιωμάτων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις το day1 patch του batman καλα εκανα και το περιμενα??ειχε κατι σημαντικο η τσαμπα δεν επαιζα?οχι τιποτα, για καποιο λογο 3.8gb Update σε 6 ωρες το κατεβασε....υποψιν οτι εχω vdsl....ολα τα υπολοιπα πηγαιναν νερο ειτε κονσολα ειτε οτιδηποτε αλλο...εχει παρατηρησει κανεις τιποτα τετοιο στο Psn?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγορασα primary απ το ebay.

 

μετα απο ερωτησεις μου, o πωλητης μου λεει οτι o ιδιος πλεον θα παιζει ως secondary και οτι να μην αλλαξω το password, ωστε να μπορει να παιζει κι αυτος. Και οτι δεν θα πουλησει τον ιδιο λογαριασμο και αλλου.

Και οτι δεν θα φαω ban απο τη στιγμη κι εγω θα ειμαι primary. Στη χειροτερη λεει να μπαναρει η sony αυτον με το secondary.

 

εκανα *****; ή ειναι ασφαλης διαδικασια; Να προχωρησω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καταλαβα καλα μας ρωταει αν εκανε καλα που εκανε αυτου του ειδους την αγορα.

 

Κατα την ταπεινη μου γνωμη οχι δεν εκανες καλα γιατι ανα πασα στιγμη μπορει να αλλαξει τα στοιχεια του λογαριασμου αυτος που το αγορασες και μετα απλα θα πανε στραφη τα λεφτα που εδωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ευρω εδωσα.

εμαθα τις λεπτομερειες για το gamesharing μετα την αγορα, οκ λαθος μου.

γι αυτο τωρα προσπαθω να αποφασισω αν κανω Log in η οχι.

 

αυτο που με καιει ειναι ενδεχομενο ban της κονσολας, οχι τα 7 ευρω. υπαρχει τετοιος κινδυνος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι ολα αυτα επειδη πηγα να κατεβασω νομιμοτατα το Sleeping Dogs που το ειχαν προσφορα εδω και μηνες 12 ευρω, και συνειδητοποιω χθες βραδυ που ανοιγω χαλαρος το PS4 οτι επεσα στη ληξη της προσφορας, πλεον κανει 59 !!!

 

κι απ τα νευρα μου εκανα την αγορα στο ebay.

 

παιζει παιδες να το πουλαει κανενας;; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί;Τοσο ασχημο θα είναι?

Οχι βρε συ,απλα για καπιο λογο δεν με αφηνε εχθες το βραδυ να κανω παραθεση την ερωτηση σου.

Κάνα Crash για το Ps4 θα βγάλουν ; Έστω και τα 1,2,3 remastered θα τα γούσταρα άσχημα.

Χλωμο το κοβω,αλλα βγαινει remake του πρωτου rachet and clank.

ρε σεις το day1 patch του batman καλα εκανα και το περιμενα??ειχε κατι σημαντικο η τσαμπα δεν επαιζα?οχι τιποτα, για καποιο λογο 3.8gb Update σε 6 ωρες το κατεβασε....υποψιν οτι εχω vdsl....ολα τα υπολοιπα πηγαιναν νερο ειτε κονσολα ειτε οτιδηποτε αλλο...εχει παρατηρησει κανεις τιποτα τετοιο στο Psn?

Περιεργο,εγω που εχω adsl μου εκανε λιγοτερο απο 3 ωρες για να κατεβει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο μια ας το πω "ξενερωτική" εμπειρία που είχα με το gaming στο pc για τον λόγο οτι βαρέθηκα να ασχολούμαι με τα αθλια κακοπρογραμματισμένα παιχνίδια (ports) και με ini.αρχεία κ.τ.λ αποφάσισα να αγοράσω ps4 μπορεί να έχω υποδεέστερα γραφικά 30fps (σε ορισμένα παιχνίδια) αντί για 60 αλλά τουλάχιστον θα βάζω το δισκάκι και απλά θα παίζω παιχνίδια.

Λοιπόν (να ρωτήσω) καταρχήν πότε περιμένουμε την 1tb εκδοση;
δεύτερον διάβασα σε κάποια σχόλια πως το wifi της κονσόλας είναι πολύ αδύναμο αυτό εχει διορθωθεί πλεον;
και τρίτων μήπως (λεω μήπως) ξέρουμε εαν θα βγει god of war remake για ps4;
μου αρέσει πάρα πολύ αυτός ο τίτλος και θα ήθελα πολύ να κυκλοφορούσε ενα remake απο το πρώτο gow μέχρι το τελευταίο.

Όπως και να έχει ήδη οι πρώτες μου επιλογές είναι Bloodborne,The order 1886,The last of us
και βλέπουμε στη συνέχεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απο μια ας το πω "ξενερωτική" εμπειρία που είχα με το gaming στο pc για τον λόγο οτι βαρέθηκα να ασχολούμαι με τα αθλια κακοπρογραμματισμένα παιχνίδια (ports) και με ini.αρχεία κ.τ.λ αποφάσισα να αγοράσω ps4 μπορεί να έχω υποδεέστερα γραφικά 30fps (σε ορισμένα παιχνίδια) αντί για 60 αλλά τουλάχιστον θα βάζω το δισκάκι και απλά θα παίζω παιχνίδια.

 

Λοιπόν (να ρωτήσω) καταρχήν πότε περιμένουμε την 1tb εκδοση;

δεύτερον διάβασα σε κάποια σχόλια πως το wifi της κονσόλας είναι πολύ αδύναμο αυτό εχει διορθωθεί πλεον;

και τρίτων μήπως (λεω μήπως) ξέρουμε εαν θα βγει god of war remake για ps4;

μου αρέσει πάρα πολύ αυτός ο τίτλος και θα ήθελα πολύ να κυκλοφορούσε ενα remake απο το πρώτο gow μέχρι το τελευταίο.

 

Όπως και να έχει ήδη οι πρώτες μου επιλογές είναι Bloodborne,The order 1886,The last of us

και βλέπουμε στη συνέχεια :)

 

Λοιπον θα σου απαντησω σε οτι ξερω.

 

01. Μπορεις να βαλεις και μονος σου οτι δισκο 2.5 ιντσων θελεις στη κονσολα χωρις να χασεις ουτε δεδομενα, αλλα ουτε την εγγυηση της κονσολας σου. και η εκδοση με το 1tb ανακοινωθηκε οποτε λογικα  θα κυκλοφορησει οπου να 'ναι.

02. Ναι πλεον οι νεοτερεςς εκδοσεις ps4 δεν εχουν το τοσο αδυναμο wifi οσο οι πρωτες.

03. Νομιζω θα βγει για το god of war 2 remake για το ps4.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...