Προς το περιεχόμενο

PlayStation 4 Topic v1 [PS4]


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο pc είναι χειρότερο και απο τις κονσόλες. Ανέλαβε το port μια ομάδα 12 ατόμων με χρονικό περιθώριο 8 εβδομάδων και έφτιαξαν το χειρότερο port που έχει υπάρξει ποτέ σε παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μου σπασε το R2 και κολλαει οταν το παταω. Λέτε να το καλύπτει η εγγύηση? Έχει τυχει σε άλλο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

You tell me. ;) Έχω καθαρά και μόνο exclusives, τίποτα άλλο. Πάλι καλά που χώρεσαν πάντως, ήθελα να βάζω το δισκάκι και να παίζω αμέσως, οποιαδήποτε στιγμή όσα χρόνια και να περάσουν.

 

25fr2fd.jpg

 

 

 

Ζηλεύω την συλλογή σου φίλε.. Άξιος!!

 

Το μόνο που λείπει είναι το Jak and Daxter Trilogy :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζηλεύω την συλλογή σου φίλε.. Άξιος!!

 

Το μόνο που λείπει είναι το Jak and Daxter Trilogy :lol:

Ποτέ δεν μου έκαναν κλικ, ημουν του αντίθετου στρατοπέδου της Insomniac με Ratchet and Clank. :P

 

ps : μου λείπει και το the last of us, αλλά δεν ξέρω αν το πάρω και για πού θα το πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεο revision της κονσόλας πέρα απ' το χαμηλότερο βάρος και τις μικρές εσωτερικές αλλαγές, κρύβει μια δυσάρεστη έκπληξη αφού τα touch buttons της πρόσοψης αντικαθιστώνται πλέον απο πλαστικά physical κουμπιά, επίσης το LED φως κατά μήκος της κονσόλας γίνεται μικρότερης έντασης και το glossy finish στο 1/3 της πρόσοψης γίνεται ματ.

Αυτό που μετά απο 1-2 revisions αφαιρούν πράγμα απ' το εξωτερικό πάντα μου την έσπαγε. Ευτυχώς πρόλαβα το μοντέλο πρίν το πετσόκομμα (CUH-1116A, late 2014 revision).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Sony σχεδόν σε όλα της τα PS μοντέλα το κάνει αυτό έχω και χρόνια.

 

Και στο 2 αλλά και στο 3, το εξωτερικό μέρος της κονσόλας μοιάζει και είναι φτηνότερης κατασκευής.

 

Το θετικό είναι πως τις περισσότερες φορές ότι θέματα έχουν τα πρώτα μοντέλα που βγαίνουν στην αγορά με τα revisions εξαφανίζονται. Οπότε κάπου χάνεις κάπου κερδίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...