Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό τσιγάρο


hyrytama

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι είναι αυτό αν και έχουν αέρα από κάτω διαρροή ποτέ ,το μόνο κακό πίνουν προπαντός ο nrg είναι τρελός αλκοολικός αλλά και τρελά ντουμάνια

τουλάχιστον για τους δύο που έχω στο κουτί .

 

Επεξ/σία από palasd
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 ώρες πριν, nrkmaiden είπε

Βλεποντας αυτο που κοιτας, θεωρω οτι το budget ειναι περιπου στα 60-70 ευρω. Οποτε δες κατι σε pico 25 και ατμοποητη τον zenith  και μια  samsung 30Q ή  sony vtc6 μπαταρια. Αλλη μια εναλλακτικη  ειναι το innokin kroma A kit (που εχει και αυτο τον zenith πανω)(με αρνητικό οτι εχει ενσωματωμενη μπαταρια ).  

Γενικα αφου σου αρεσει η σφιχτη τζουρα, κοιτα μοντ που να χωραει τον Zenith.. Δηλ 25mm και πανω διαμετρο. Απο αναλωσιμα ο ατμοποιητης εχει αντιστασεις που κοστιζουν 2,5€ η μια.. Ειναι απο τους καλυτερους αν οχι ο καλυτερος ατμοποιητης τσιγαρισιος με εργοστασιακες αντιστασεις  

To swag που κοιτας ειναι πολυ καλο μοντ ειδικα για την τιμη του αλλα δεν χωραει 24αρηδες και πανω ατμοποιητες. 



 

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες . Κάτι ακόμα . Ένας Atomizer με 2 ml tank θεωρείται πολύ μικρός σε σημείο να καταντάει σπαστικός και να τον γεμίζεις 5-10 φορές τη ημέρα ; Τυπικά καπνίζω 5-10 τσιγάρα την ημέρα  αν αυτό βοηθάει . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Dare-Devil είπε

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες . Κάτι ακόμα . Ένας Atomizer με 2 ml tank θεωρείται πολύ μικρός σε σημείο να καταντάει σπαστικός και να τον γεμίζεις 5-10 φορές τη ημέρα ; Τυπικά καπνίζω 5-10 τσιγάρα την ημέρα  αν αυτό βοηθάει . 

Σε πνευμονικο ισως,αν ειναι τσιγαρισιος οχι δεν κατανταει τοσο σπαστικο γιατι εχουν μικροτερη καταναλωση..Επισης τα 5-10 τσιγαρα τη μερα μην προσπαθεις να τα μετατρεψεις σε μλ υγρου,αλλα γενικα δεν πιστευω οτι θα κανεις πολυ γιατι ουτε καπνιζεις και πολυ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, nrkmaiden είπε

Βλεποντας αυτο που κοιτας, θεωρω οτι το budget ειναι περιπου στα 60-70 ευρω. Οποτε δες κατι σε pico 25 και ατμοποητη τον zenith  και μια  samsung 30Q ή  sony vtc6 μπαταρια. Αλλη μια εναλλακτικη  ειναι το innokin kroma A kit (που εχει και αυτο τον zenith πανω)(με αρνητικό οτι εχει ενσωματωμενη μπαταρια ).  

Γενικα αφου σου αρεσει η σφιχτη τζουρα, κοιτα μοντ που να χωραει τον Zenith.. Δηλ 25mm και πανω διαμετρο. Απο αναλωσιμα ο ατμοποιητης εχει αντιστασεις που κοστιζουν 2,5€ η μια.. Ειναι απο τους καλυτερους αν οχι ο καλυτερος ατμοποιητης τσιγαρισιος με εργοστασιακες αντιστασεις  

To swag που κοιτας ειναι πολυ καλο μοντ ειδικα για την τιμη του αλλα δεν χωραει 24αρηδες και πανω ατμοποιητες. 



 

+1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως είναι δυνατόν η αντίσταση για Melo 4 η EC2 0.3ohm να ρουφάει τόσο πολύ υγρό σε σχέση με την ECL 0.18ohm ??

Επίσης γιατί ακόμα δεν έχουν έρθει οι καινούργιες αντιστάσεις για Melo τις EC-N 0.15ohm και EC-M 0.15ohm ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά  καλησπέρα  μια γνώμη  για  τη νικοτίνη στα  υγρά??? δεν  είμαι καπνιστής θέλω απλά  να αποφύγω  πισες και  τα σχετικά  και  πήρα  τελικά ενα  ατμικο.  

 Πρώτα έκανα  2-3 τσιγάρα το  πολύ  την  ήμερα....!  ο  πωλητής  μου έδωσε ένα  μπουκαλάκι με  νικοτίνη 6  

με χτυπά λίγο -στο λαιμό....εσείς τη λέτε να το  αφήσω η  να  κατέβω νικοτίνη......!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, geovilmarbeb είπε

παιδιά  καλησπέρα  μια γνώμη  για  τη νικοτίνη στα  υγρά??? δεν  είμαι καπνιστής θέλω απλά  να αποφύγω  πισες και  τα σχετικά  και  πήρα  τελικά ενα  ατμικο.  

 Πρώτα έκανα  2-3 τσιγάρα το  πολύ  την  ήμερα....!  ο  πωλητής  μου έδωσε ένα  μπουκαλάκι με  νικοτίνη 6  

με χτυπά λίγο -στο λαιμό....εσείς τη λέτε να το  αφήσω η  να  κατέβω νικοτίνη......!

Να την αφησεις μεχρι να κλεισεις κανα 3μηνο χωρις τσιγαρο και μετα βλεπεις

Επεξ/σία από th3ofilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, th3ofilos είπε

Να το αφησειε μεχρι να κλεισεις κανα 3μηνο χωρις τσιγαρο και μετα βλεπεις

σε ευχαριστω  th3ofilos

Kαι κατι αλλο  εχεις  να  προτείνεις  κανα οικονομικό  ηλεκτρονικό γιατι πηρα  ενα Aspire PockeX Pocket AIO    και βγάζει  υγρά και ακομα το στομιο  ειναι  χαμηλό στην  αντισταση και καεί το λαιμό  από ότι έμαθα ....και  δεν  παίρνει  άλλο  drip drop-plat  θέλω με  πλατύ στόμιο   υπαρχή  κανα τέτοιο η  ζητω  πολλά  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, geovilmarbeb είπε

σε ευχαριστω  th3ofilos

Kαι κατι αλλο  εχεις  να  προτείνεις  κανα οικονομικό  ηλεκτρονικό γιατι πηρα  ενα Aspire PockeX Pocket AIO    και βγάζει  υγρά και ακομα το στομιο  ειναι  χαμηλό στην  αντισταση και καεί το λαιμό  από ότι έμαθα ....και  δεν  παίρνει  άλλο  drip drop-plat  θέλω με  πλατύ στόμιο   υπαρχή  κανα τέτοιο η  ζητω  πολλά  

Αν σου καθεται καλα η ολη φαση του ηλκτρονικου και πιστευεις οτι επενδυοντας καποια χρηματα θα κοψεις το τσιγαρο, σε τσιγαρισιο ατμοποιητη πας σε innokin zenith και σε μοντακι pico 25 και τελειωνεις... 

Επεξ/σία από th3ofilos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, invisiblesurfer είπε

Ρε παίδες τί τρέλα κι αυτή με τους RDA;! Τζούρα και γέμισμα είναι. Το στο καλό τους βρίσκετε;

Γευση και ευκολια. Υπερβαλεις λιγο ή εχεις βλαει λιγο βαμβακι.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια με βοηθαει εμενα καποιος με κατι που πραγματικα δεν το εχω ξαναδει. εχω τον zeus dual coil. εχω αλλαξει απο ni80 flatwire, ni80 fused clapton, και ss316L track wire. εχω στησει περιπου 7 φορες με διαφορετικα συρματα. Μου καιει συνεχεια τα βαμβακια. Και σε μια περιπτωση που εφταιγα εγω σε ψηλα watt λογω 0.091 ohm εκαψε αντιστασεις. Τι στο καλο γινεται? παιζω 70% vg και 30% pg. Η τελευταια προσπαθεια που εχω κανει τωρα ειναι με ss316. ειμαι  σε 0,149 ohm και εχω βαλει 45 watt. Και ξεβιδωνω και μου φαινεται εχει αρπαξει λιγο παλι...... θα τρελαθω

Επεξ/σία από tsoukalasKaminia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, invisiblesurfer είπε

Ρε παίδες τί τρέλα κι αυτή με τους RDA;! Τζούρα και γέμισμα είναι. Το στο καλό τους βρίσκετε;

Σαν να είσαι λίγο υπερβολικός είναι στάξιμο και άτμισμα πέντε - δέκα τζούρες. Την γεύση που θα σου δώσει ένας ντριπερ δεν υπάρχει πιθανότητα ούτε να πλησιάσει ένα τανκάτος επίσης δεν υπάρχουν διαρροές σχεδόν καθόλου άμα πάρεις και ένα squonk mod καταλαβαίνεις ότι μετά υπερέχεις στα πάντα σε σχέση με τους τανκάτους.

 

6 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

παιδια με βοηθαει εμενα καποιος με κατι που πραγματικα δεν το εχω ξαναδει. εχω τον zeus dual coil. εχω αλλαξει απο ni80 flatwire, ni80 fused clapton, και ss316L track wire. εχω στησει περιπου 7 φορες με διαφορετικα συρματα. Μου καιει συνεχεια τα βαμβακια. Και σε μια περιπτωση που εφταιγα εγω σε ψηλα watt λογω 0.091 ohm εκαψε αντιστασεις. Τι στο καλο γινεται? παιζω 70% vg και 30% pg. Η τελευταια προσπαθεια που εχω κανει τωρα ειναι με ss316. ειμαι  σε 0,149 ohm και εχω βαλει 45 watt. Και ξεβιδωνω και μου φαινεται εχει αρπαξει λιγο παλι...... θα τρελαθω

το βαμβάκι το έχεις ξεμαλλιάσει καλά γιατί όπως τα λες μάλλον έχεις υποτροφοδοσία 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, tsoukalasKaminia είπε

παιδια με βοηθαει εμενα καποιος με κατι που πραγματικα δεν το εχω ξαναδει. εχω τον zeus dual coil. εχω αλλαξει απο ni80 flatwire, ni80 fused clapton, και ss316L track wire. εχω στησει περιπου 7 φορες με διαφορετικα συρματα. Μου καιει συνεχεια τα βαμβακια. Και σε μια περιπτωση που εφταιγα εγω σε ψηλα watt λογω 0.091 ohm εκαψε αντιστασεις. Τι στο καλο γινεται? παιζω 70% vg και 30% pg. Η τελευταια προσπαθεια που εχω κανει τωρα ειναι με ss316. ειμαι  σε 0,149 ohm και εχω βαλει 45 watt. Και ξεβιδωνω και μου φαινεται εχει αρπαξει λιγο παλι...... θα τρελαθω

Συμφωνω. Με τον palasd. Μηπως εχεις παρα στουμπωσει αχτενιστο βαμβακι μεσα; Παιζεις σε χαμηλα βαττ για 0,15 οποτε δεν ειναι λογικο. Τι βαμβακι εχεις βαλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...