Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στρατό δε πηγές ρε dobro? αν έχεις 7-8 διαφορετικά κλειδιά όλες ανοίγουν με κάποιο απο αυτα!! Χαχαχα

ρωτα πρωτα αν ειχαμε λουκετα την εποχη μου,ψαρακα :P

 

 

 

 

:D :P

εκινηθεις γιατι εκινηθεις

 

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρωτα πρωτα αν ειχαμε λουκετα την εποχη μου,ψαρακα :P

 

 

 

 

:D :P

εκινηθεις γιατι εκινηθεις

 

 

 

 

Χαχαχα ωραίος... Είχα χρόνια να δώ τον original μπαλουρδο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πιο πολύ ταλαιπωρία είναι,αλλά θέλει να τους γίνει κάποια στιγμή μια ομαδική "επίθεση" γιατί δεν πάει άλλο....από εταιρείες κινητής μέχρι σουπερ μαρκετ κοιτάνε πώς θα σε εκμεταλλευτούν. ΚΑι εννοείται το μεγαλύτερο μέρος των προσφορών κηνυγάει θύματα. Αυτές οι υπηρεσίες προστασίας του καταναλωτή τί κάνουν άραγε!!

 

ΥΓ. Αυτό με τα admiral το ανέφερα για όποιον δεν ξέρει.Αν θέλει να πάρει, μην περιμένει εκπτώσεις,ας παει να το πάρει τις κανονικές μέρες. Ετσι ,τουλάχιστον δε θα νιώθει ότι τον κορόιδεψαν μετά.Μιας και διανύουμε και περίοδο εκπτώσεων...

εγω πηρα 2 πραγματακια απο admiral με το 50% και ειμαι σιγουρος οτι δεν ειχαν τοσο πριν τις εκπτωσεις. Εγω παρατηρω τα τελευταια χρονια οτι γενικα εχουν ανεβασει τις τιμες τους ολο τον χρονο και μονο στις εκπτωσεις με 50% αξιζει να ψωνισεις απο αυτους μιας και η ποιοτητα τους ειναι πολυ μετρια.
τσεκαρισμενο στις προσφορες ιουλιου (τις προηγουμενες) και του προηγουμενου γενναρη. πηρα με 50% παππουτσια,και περναω οταν τελειωσαν οι προσφορες και βουαλα.ιδια τιμη,το ΙΔΙΟ ζευγάρι που το φορουσα εκεινη τη στιγμη :P απλως ειχε αλλαξει το καρτελακι κ δεν εγραφε οτι ειναι εκπτωση,αλλα κανονικη τιμη. επίσης επιοικώς είναι πολύ μέτρια η ποιότητα,συμφωνώ :)ΥΓ.σε ρούχα και τέτοια δν ξέρω τί κάνουν,δεν έχω ψωνίσει απο κει παρα μόνο παππούτσια,και δεν θα ξαναψωνισω ουτε αυτα :)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Έχει γίνει ολόκληρος ντόρος με το πολυμηχανημα στα 59€ εδώ και 1 εβδομαδα και σκάει η "προσφορά" απο crazy sunday...δεν μπορω να μην πω κάτι...προσπάθησα να κρατηθω αλλά δεν..

post-210891-0-44369100-1424557135_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυες τις προσφορες βγαλτε τες πρωι ρε παιδια πριν παμε για ψωμι... τι τα βγαζετε μεσημερι; Σιγα μην εχει μεινει τιποτα τωρα!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Αυες τις προσφορες βγαλτε τες πρωι ρε παιδια πριν παμε για ψωμι... τι τα βγαζετε μεσημερι; Σιγα μην εχει μεινει τιποτα τωρα!

 

ψωμι απο τα lidl, για να μη γινουν κλεφτες οι οδοντίατροι...

 

sorry matrixxx :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αντι να δινετε συνδέσμους και επισκεψιμοτητα σε σελιδες, καλυτερα θα ειναι να βαζετε ένα screenshot οπου θα φαινεται αυτό που εχετε δει εκει. Ουτε διαφημιση τετοιο κειμενο και μυστικοπαθεια :P (ανυπαρξια τιμων - τσιγκλισμα για επισκεψη στα 7 λινκς).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το εκανα επίτηδες για επισκεψιμοτητα, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ, ουτε δουλευω στα MM ουτε και εχω καποια σχεση επαγγελματικη με αυτά!!

 

Από την επομενη φορα screenshot.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ειπε κανεις ότι το εκανες επίτηδες.

 

Γιατι από την επομενη; Τα αλλαξαν; Αν ναι, βγαλε τα λινκ, αν όχι βαλε στη θεση τους κανενα screenshot. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Πιστευω τρελη προσφορα απο τα e-shop http://www.e-... :-D

 

Ελαχιστα ποστ πριν:

 

Αντι να δινετε συνδέσμους και επισκεψιμοτητα σε σελιδες, καλυτερα θα ειναι να βαζετε ένα screenshot οπου θα φαινεται αυτό που εχετε δει εκει. Ουτε διαφημιση τετοιο κειμενο και μυστικοπαθεια :P (ανυπαρξια τιμων - τσιγκλισμα για επισκεψη στα 7 λινκς).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...