Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά τα πράγματα, βάζουμε αρχική τιμή οποία θέλουμε αφαιρούμε τον ΦΠΑ (:1.24) και δεν συμφέρει κανέναν να αγοράσει με τον ΠΟΛ 1170.

Τώρα πως είναι νόμιμο αυτό, είναι αλλού παππά ευαγγέλιο ....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1.5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι αυτό είπα κι εγώ αλλά είδα διαφωνίες. Συγγνώμη όμως, πως υλοποιείται αυτό αν εγώ μπω στο κατάστημα και πω: -"πόσο έχει αυτό;" -"Τόσο" -"Ωραία, θέλω τιμολόγιο"

Συν τοις άλλοις, τί συμφέρον έχει αυτός να μην αγοράσει κάποιος κάνοντας χρήση της ΠΟΛ 1170; Σάμπως ο μαγαζάτορας τον καρπώνεται τον ΦΠΑ<_<

Επεξ/σία από Abudi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Abudi είπε

Ναι αυτό είπα κι εγώ αλλά είδα διαφωνίες. Συγγνώμη όμως, πως υλοποιείται αυτό αν εγώ μπω στο κατάστημα και πω: -"πόσο έχει αυτό;" -"Τόσο" -"Ωραία, θέλω τιμολόγιο"

Συν τοις άλλοις, τί συμφέρον έχει αυτός να μην αγοράσει κάποιος κάνοντας χρήση της ΠΟΛ 1170; Σάμπως ο μαγαζάτορας τον καρπώνεται τον ΦΠΑ<_<

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Abudi είπε

Ναι αυτό είπα κι εγώ αλλά είδα διαφωνίες. Συγγνώμη όμως, πως υλοποιείται αυτό αν εγώ μπω στο κατάστημα και πω: -"πόσο έχει αυτό;" -"Τόσο" -"Ωραία, θέλω τιμολόγιο"

Συν τοις άλλοις, τί συμφέρον έχει αυτός να μην αγοράσει κάποιος κάνοντας χρήση της ΠΟΛ 1170; Σάμπως ο μαγαζάτορας τον καρπώνεται τον ΦΠΑ<_<

:rolleyes:B):rolleyes:B):rolleyes:B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Προσοχή όσοι χρησιμοποιείτε FREE POS από VIVA.

Χωρίς να κάνουν ενημέρωση με Mail έχουν αυξήσει (από 8/3) τις χρεώσεις τους από 1,9% σε 2,8% (+0,28€ ανά συναλλαγή).

Αύξηση 47% δηλαδή (+το πάγιο που έβαλαν)

 

 

Επεξ/σία από gregdel
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sintalkas είπε

ισχύει και για vivawallet επαγγελματικό?

Για το Free Pos λέω... κάνεις εξαργύρωση κωδικού...

https://www.freepos.gr/page/faq/

Πόσο κοστίζει η κάθε συναλλαγή;

Κατά την εξαργύρωση του κωδικού από την υπηρεσία FREE POS εφαρμόζεται χρέωση:

2,8% + 0,28€ στο ποσό, εφόσον η εξαργύρωση γίνεται σε προσωπικό ή επαγγελματικό Viva Wallet

Σημειώνεται πως κατά την διαδικασία χρέωσης κάρτας για την έκδοση του κωδικού δεν εφαρμόζεται κάποια επιπλέον χρέωση. Το ποσό που εισάγετε είναι αυτό που θα χρεωθεί στην κάρτα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ναι μεν η εκπτωση είναι αστεία, αλλά αντιπροσφορά δεν το λες καθώς είναι από τις φθηνότερες τιμές στο skroutz

https://www.skroutz.gr/s/5836257/Zanussi-ZCV65320XA.html?keyphrase=zcv65320xa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
2 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Υπερβολικος εισαι, με τα ρεστα παιρνεις (σχεδον) 2 απλες σακουλιτσες απο το σουπερ μαρκετ.

1 μεγαλη (αντοχης) απο το My Market....... Λες να μας κανουν δωρο την σακουλα στο Πλαισιο ; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Salvation81 είπε

1 μεγαλη (αντοχης) απο το My Market....... Λες να μας κανουν δωρο την σακουλα στο Πλαισιο ; :)

Να πεις οτι ειναι για δωρο να σου δωσουν χαρτινη, δωρεαν. Η μηπως σταματησαν και τις δωρεαν χαρτινες;
Το σχεδον μου αρεσε, σε κανα ψιλικατζιδικο μπορει να υπαρξει επιτυχια με παζαρακι παντως, σε μεγαλα καταστηματα δυσκολο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...