Προς το περιεχόμενο

Το topic των αντιπροσφορών


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Pockee πλέον για να σου κάνουν κατάθεση τα λεφτά από τα κουπόνια πρέπει να μαζέψεις τουλάχιστον 5 ευρώ (πριν δεν υπήρχε όριο) που με τα κουπόνια που έχουν των 10 cents και χωρίς πλέον καλές συνδυαστικές είναι απλησίαστα. Είμαι στα 2 ευρώ, μόλις φτάσω στα 5 βλέπω να πηγαίνει για ξήλωμα η εφαρμογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Pockee πλέον για να σου κάνουν κατάθεση τα λεφτά από τα κουπόνια πρέπει να μαζέψεις τουλάχιστον 5 ευρώ (πριν δεν υπήρχε όριο) που με τα κουπόνια που έχουν των 10 cents και χωρίς πλέον καλές συνδυαστικές είναι απλησίαστα. Είμαι στα 2 ευρώ, μόλις φτάσω στα 5 βλέπω να πηγαίνει για ξήλωμα η εφαρμογή.

Δεν νομίζω ότι πρέπει να ασχολείται κανείς πλέον με αυτή την εφαρμογή εγώ την έχω ξηλώσει εδώ και καιρό
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί το λέτε αυτό; Εγώ την έχω, περνάω με scan όλες τις αποδείξεις του Μασούτη και 1 στις 2-3 φορές πιστώνεται κάποιο ποσό από προϊόν που δεν έχω καν ασχοληθεί... 0,5 ή 1 ευρώ κλπ...

Πόσο πια αντιπροσφορά είναι το γεγονός ότι θα σου καταθέσει τα λεφτά αν πιάσουν τα 5 ευρώ; Να ήταν 20 ή 30 να πω εντάξει... αλλά 5;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο Pockee πλέον για να σου κάνουν κατάθεση τα λεφτά από τα κουπόνια πρέπει να μαζέψεις τουλάχιστον 5 ευρώ (πριν δεν υπήρχε όριο) που με τα κουπόνια που έχουν των 10 cents και χωρίς πλέον καλές συνδυαστικές είναι απλησίαστα. Είμαι στα 2 ευρώ, μόλις φτάσω στα 5 βλέπω να πηγαίνει για ξήλωμα η εφαρμογή.

 

Αυτο το οριο ισχυει και για καταθεση σε τραπεζικο λογαριασμο ή μονο για το πειπαλ;

 

Βρηκαν ωραιο τροπο να σε βαζουν "υποχρεωτικα" να το χρησιμοποιεις για καποιο καιρο ακομα και να μην θες! Χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε γελασω γιατί εγώ paypal έχω δηλώσει.

 

Εντάξει ίσως τους αδικω γιατί αντιλαμβανομαι το λόγο για τον οποίο το έκαναν. (εχαναν πολύ χρόνο και ίσως και προμήθειες για πολλές μικρές καταθέσεις) αλλά νομίζω και οι ίδιοι το έχουν καταλάβει ότι έχουν χάσει την αξία τους σαν εφαρμογή κουπονιων και φαίνεται να το γυρνανε σιγά σιγά σε εφαρμογή ενημέρωσης προσφορων και φυλλαδιων των σουπερ μαρκετ (ότι τα έχουν όλα μαζεμενα) με το περιστασιακο κουπονι εδώ και εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν έτη 2017 η COSMOTE σεβόμενη την εξελιξη της τεχνολογιας και το marketing της (πανεξυπνοι...ή πονηροι) στολισε το επισημο χριστουγεννιάτικο της φυλλάδιο ισχυος 10/12/2017-7/1/2018, πρωτο φύλλο (ντροπη παιδια ντροπη!!),  με 2 κινητά ZTE A320 (5αρι 1gb ram ουτε καν HD...) και Α602 με 1gb ram που εχουν σβησει απο την αγορα εδω και καιρο  και απο καποια αποθηκη ξεθαψε με το κιλο για να τα ξεστοκαρει. Με τετοια κινητα ακομα και 19.9 ευρω να τα βαλεις δεν κανεις marketing 1η σελιδα κραχτες με χριστουγεννιατικο φυλλαδιο. Ξεφτιλίζεσαι γιατι ψαχνεις για θύματα πελάτες.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν έτη 2017 η COSMOTE σεβόμενη την εξελιξη της τεχνολογιας και το marketing της (πανεξυπνοι...ή πονηροι) στολισε το επισημο χριστουγεννιάτικο της φυλλάδιο ισχυος 10/12/2017-7/1/2018, πρωτο φύλλο (ντροπη παιδια ντροπη!!),  με 2 κινητά ZTE A320 (5αρι 1gb ram ουτε καν HD...) και Α602 με 1gb ram που εχουν σβησει απο την αγορα εδω και καιρο  και απο καποια αποθηκη ξεθαψε με το κιλο για να τα ξεστοκαρει. Με τετοια κινητα ακομα και 19.9 ευρω να τα βαλεις δεν κανεις marketing 1η σελιδα κραχτες με χριστουγεννιατικο φυλλαδιο. Ξεφτιλίζεσαι γιατι ψαχνεις για θύματα πελάτες.

και πόσο έδινε το καθένα από αυτά τα απαυγάσματα της τεχνολογίας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πόσο έδινε το καθένα από αυτά τα απαυγάσματα της τεχνολογίας?

79 και 99 ευρω αντίστοιχα τα τελευταιας τεχνολογιας ZTE. Ειναι τετοιοι κράχτες που μια F&U 32'' hd ready στα 199 που επισης ''κοσμει'' το πρωτοσελιδο του φυλλαδίου, περνάει απαρατήρητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

H wind στελνει φουσκωμενους κατα 20% λογαριασμους σταθερης (double play) ;

Μια χρεωση 0.50€ για την αναγνωριση θυμαμαι ειχε ανακοινωσει πριν 2-3 μηνες την οποια τωρα θυμηθηκε! Τι αλλο εχουν βαλει και τον εχουν φουσκωσει τοσο πολυ; Ενω ειμαι σε συμβολαιο με ηχογραφημενη συμφωνια για συγκεκριμενη τιμη. Προσπαθω 10' να "διαβασω" τον λογαριασμο και ακομα ακρη δεν εχω βγαλει, οποιος γνωριζει κατι και το εχει δει ηδη, ας μας πει...  :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο κ εγώ matrixxx.... βάλανε 0,50€την αναγνώριση κλήσεων ,αναμονή κλήσεων 0,29€και αυτόματη κλήση /μην ενοχλείτε /απόρριψη κλήσεων με απόκρυψη 0,24€.....το αναφέρανε στον τελευταίο λογαριασμό κάτω κάτω σε ένα μπλε πλαίσιο .ειχες δικαίωμα καταγγελίας μέσα σε 1 μήνα από την έκδοση του .

Τώρα το είδα κ εγώ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...