Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Μπα! καμία σχέση!!!

Το λεω γιατι και μενα μου εδινε 10% για λιγες μερες κοντα στην ονομαστικη μου εορτη. (μου ειχε ερθει 2-3 φορες mail να μου το θυμισει, δεν αγορασα τιποτα βεβαια).

 

Και επειδη γιορταζαν Θανασηδες και Αντωνηδες αυτες τις μερες ειπα μηπως.

 

 

Add: Καλη τιμη, τιμια μηχανη, αλλα προσεξτε αυτο απο το σαιτ του μαγαζιου: "Χρόνος παράδοσης: 15 - 20 ημέρες" και απο το golden "σε περίπτωση εξάντλησης των αποθεμάτων θα γίνει νέα παραλαβή σε 20 μέρες".

 

Αν καποιος την θελει αμεσα, ας το προσεξει αυτο, οποιος μπορει να περιμενει ενα μηνα μια χαρα!

 

Επισης προσεξτε οτι δεν παιζει σε πορτοκαλι οπως φαινεται στην εδω φωτο, αλλα μονο σε μπλε και κοκκινη (για τους color maniacs) :P

 

bigMainPageImage.jpg

 

 

 

 

Φαίνεται πολύ καλή περίπτωση... Απλά δεν ξέρω απο ποιότητα φωτογραφίας σε σχέση με μια σχετικά καλή compact (το 250ευρου) τι λέει.

Ειναι λιγο χειροτερη σε ποιοτητα φωτογραφιας απο την sx220 που ειναι κοντα στο 200αρι σε day light και αρκετα χειροτερη σε low light. Επισης δεν εχει το ζουμ της sx220 (14x). Και η ποιοτητα κατασκευης της FT3 ειναι πολυ κατωτερη (συμφωνα με το comparometer του dpreview, δεν εχω πιασει την FT3 στα χερια μου). Σε βιντεο η sx220 υπερεχει ξεκαθαρα.

 

Αν καποιος θελει το "waterproof" της FT3 ειναι νομιζω η καλυτερη επιλογη τουλαχιστον απο οσες εχει στο συγκριτικο το dpreview ειδικα στα 160 ευρω. Αν δεν το θελει το αδιαβροχο μην παρασυρθει, παιρνει πιο καλη και πληρη μηχανη με 30-40 ευρω παραπανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τη μηχανή αυτή την είχα για καιρό στο μάτι, για να αντικαταστήσει την παλιά μου (επίσης υποβρύχια) Pentax Optio WP, αλλά πάντα το ανέβαλα περιμένοντας μάταια μέχρι τώρα μήπως και φθηνύνει. Τώρα επί τέλους ήρθε η ώρα!

Πάντως την έκπτωση δεν την έβγαλε ούτε σε μένα!

Επεξ/σία από gedgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως διάβασα οτι δεν ειναι καλα κατασκευασμένη και παίρνει υγρασία, με αποτέλεσμα να χαλάει μέσα σε 1-2 μήνες αν την βάζεις στο νερό... αν και ο λόγος που δεν θα την πάρω ειναι οτι ήθελα μια να τραβάει καλά στο σκοτάδι και γενικά δεν εντυπωσιάστηκα απο τα βιντεο στο youtube. πάντως για κάτω απο το νερό και με λίγο προσοχή πρέπει να αξίζει τα λεφτά της..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελεια τιμη και ειδικα για την χρηση που την θελω...ο μονος μου ενδοιασμος ειναι επειδη παρεγγειλα απο το kickstarter μια αδιαβροχη θηκη για το iphone 4.

την θηκη την πειρα γιαυτο το σκοπο..τι λετε θα κανουνε την ιδια δουλεια ή η καμερα ειναι σαφως καλυτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος πρόλαβε πρόλαβε. Η μηχανή εξαντλήθηκε. 250 κομμάτια τελικά υπήρχαν διαθέσιμα.

15 αγορές έγιναν σύμφωνα με το goldendeals..εξάλλου είπανε θα φέρουν και άλλες σε 20 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το επιπλέον 10% ούτε εμένα το βγάζει. Υπάρχει κάποιος τρόπος ?

 

σε μενα μου το βγαλε στην πρωτη παραγγελια, σε επομενες δεν το εβγαλε.

λογικα θα γραφουν κατι στο site τους, ή τους παιρνεις τηλ κ το ξεκαθαριζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σκέψη με έφαγε... Δεν την πρόλαβα, περιμενω για νέα παραλαβή (αν ποτέ γίνει... :fear: )

παιδιά μην τρελένεστε... δεν λέει και πολλά η κάμερα εκτώς και αν είστε του scuba diving. με 50 ευρώ παραπάνω παίρνεις πολύ καλύτερη ποιοτικά φωτογραφική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σκέψη με έφαγε... Δεν την πρόλαβα, περιμενω για νέα παραλαβή (αν ποτέ γίνει... :fear: )

 

Ιδια τιμη για οσους δεν προλαβαν :-D , εχουν αγοραστει 42 κομματια απο τα 120.

http://www.crazydeals.gr/deals/prosfora-gia-fotografiki-mixani-panasonic-lumix-ft3-apo-intheboxgr_855.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...