Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τίποτα ακόμα.Εστειλα εμαιλ , μου απαντησαν αμεσως τα γνωστα για την καθυστερηση κτλ , μετα απο λιγο ηρθε και το εμαιλ που ελεγε οτι θα παρουμε ολοι αριθμο acs μεχρι αυριο(αυτο εγινε την Παρασκευη). Δεν ξέρω αν το αυριο εννουσε το Σαββατο η την Δευτέρα πάντως δεν μου ηρθε καμια ειδοποιηση ακομα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ε ρε που εφτασε ο Ελληνας, να παρακαλαει να αγορασει πραγματα......

 

Δυστυχώς αυτό που συμβαίνει είναι χειρότερο από αυτό που λες.

Παρακαλάμε για τα αυτονόητα. Για στοιχειώδη εξυπηρέτηση. Για στοιχειώδη λογική. Για να μη μας αντιμετωπίζουν ως ηλιθίους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο μου ηρθε σημερα στις 10:45

"Χαίρετε AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 0000.... έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η αποστολή σας έχει προγραμματισθεί για τις 17/02 με μαζικό αριθμό αποστολήςACS:1382775645

InTheBox

Εθνάρχου Μακαρίου 13 (1ος όροφος)

16341 Ηλιούπολη

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

Fax: "

Τους ειχα παρει τηλεφωνο Πεμπτη στις 9 του μηνα και μου ειπαν οτι παραλαμβανω Δευτερα ή Τριτη 13 ή 14 του μηνα. Τους πηρα τηλεφωνο και σημερα και μου λενε οτι υπαρχει περιπτωση να παραλαβω και σημερα 13/02 ή αυριο 14/02 ενω το 17/02 ειναι το αργοτερο που μπορει να παραλαβω. Οποτε περιμενουμε μεχρι και τις 17/02 και μετα παω απο εκει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αριθμός ισχύει, αλλά είναι το νούμερο που υπάρχει προτυπωμένο πάνω στα δελτία που δίνει η ACS (και όλες οι εταιρείες) και εμφανίζονται στο σάιτ της εταιρείας μόνο αφού παραδοθούν στον κούριερ και καταχωρηθούν στο σύστημά τους.

 

Μόλις έλαβα μέιλ με αριθμό αποστολής από ACS.

 

post-200627-0-55547000-1329130880_thumb.jpg

 

Δυστυχώς αυτό έγινε αφού αναγκάστηκα να στείλω ένα ειρωνικό μέιλ.

Το παρήγορο είναι ότι είχα σχεδόν άμεση απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα μου ήρθε το mail, αλλά την ήθελα για πριν τις 16 του μήνα, και θα μου έρθει 17. Δεν περίμενα τόση καθυστέρηση πια, αλλά τουλάχιστον (μάλλον) δεν μας έφαγαν τα λεφτά... :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς αυτό που συμβαίνει είναι χειρότερο από αυτό που λες.

Παρακαλάμε για τα αυτονόητα. Για στοιχειώδη εξυπηρέτηση. Για στοιχειώδη λογική. Για να μη μας αντιμετωπίζουν ως ηλιθίους.

 

Για καποιο λογο εχουν βαλει δικλειδα ασφαλειας τον 1 μηνα για αποστολη φιλε μου. Ελπιζω τουλαχιστον να μην περασει αυτο το χρονικο οριο γιατι ηδη ειναι εξωφρενικο απο 7-12 μερες να πηγαινουν στις 30 (εργασιμες και μη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί βιάζεστε να παραλάβετε, μέχρι τον Ιούλιο που θα τη χρειαστείτε έχουμε καιρό...

 

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί εκπλαγήκατε που δεν παραλάβατε τώρα, κλασικό back order είναι και θα έπρεπε να το ξέρετε πριν παραγγείλετε. Δεν νομίζω να περιμένατε ότι ένα μικρό (;) ελληνικό κατάστημα θα έχει 100άδες τεμάχια στοκ από την ΙΔΙΑ μηχανή στην αποθήκη του. Τί να τις κάνει;;;

 

Και φυσικά, ούτε ότι η ίδια η Panasonic θα κάνει ένα μαγικό "κλατς" και θα φτύσει τόσες μηχανές με τη μία σε μια παραγγελία στην Ελλάδα. Σκεφτείτε ότι πάνω κάτω μπορεί καμιά 200άρα να είναι όλες κι όλες όσες αναμενόταν να πουληθούν πανευρωπαϊκά μέχρι το καλοκαίρι από το συγκεκριμένο μοντέλο, με την ποικιλία που υπάρχει!

 

Από όσο διάβασα από το νήμα, δεν νομίζω ότι θα χαθεί κάτι, αλλά μπορεί να πάρει μέρες ακόμη. Κούλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο μου ηρθε σημερα στις 10:45

"Χαίρετε AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA,

η κατάσταση της παραγγελίας No. 0000.... έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η αποστολή σας έχει προγραμματισθεί για τις 17/02 με μαζικό αριθμό αποστολήςACS:1382775645

InTheBox

Εθνάρχου Μακαρίου 13 (1ος όροφος)

16341 Ηλιούπολη

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

Fax: "

Τους ειχα παρει τηλεφωνο Πεμπτη στις 9 του μηνα και μου ειπαν οτι παραλαμβανω Δευτερα ή Τριτη 13 ή 14 του μηνα. Τους πηρα τηλεφωνο και σημερα και μου λενε οτι υπαρχει περιπτωση να παραλαβω και σημερα 13/02 ή αυριο 14/02 ενω το 17/02 ειναι το αργοτερο που μπορει να παραλαβω. Οποτε περιμενουμε μεχρι και τις 17/02 και μετα παω απο εκει!!!

 

Και μένα μου ήρθε το ίδιο ακριβώς μαιλ, με τον ιδιο αρ. φορτωτικής :whistle:

Περίεργο, αν και προκειται για ομαδική αποστολή. Ιδωμεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί εκπλαγήκατε που δεν παραλάβατε τώρα, κλασικό back order είναι και θα έπρεπε να το ξέρετε πριν παραγγείλετε. Δεν νομίζω να περιμένατε ότι ένα μικρό (;) ελληνικό κατάστημα θα έχει 100άδες τεμάχια στοκ από την ΙΔΙΑ μηχανή στην αποθήκη του. Τί να τις κάνει;;;

 

Προσωπικά δεν εξεπλάγην με την καθυστέρηση, αλλά θεωρώ ότι θα έπρεπε να είχε γίνει μία στοιχειώδης προετοιμασία για την εξυπηρέτηση των ανθρώπων που θα αγοράσουν.

Νομίζω ότι ήταν αναμενόμενο να έχουν τόσο πολλές αγορές με τέτοιες τιμές, οπότε για να αποφύγουν τη δυσφήμιση που έγινε καλό θα ήταν τουλάχιστον να είναι συνεπείς στην επικοινωνία και στην ενημέρωση των αγοραστών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κατάσταση της παραγγελίας No. 00001090 έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η αποστολή σας έχει προγραμματισθεί για τις 17/02 με αρ αποστολής ACS: 7277367812

InTheBox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα λεει για παραλαβη την Παρασκευη αλλα στο σαιτ της ACS για Δευτερα

Τηνπηρε κανεις τελικα ?? εχει επικοινωνησει κανεις με ACS ?? να δει αν εχει ερθει ??

 

Μιλησα πριν απο λιγο με την ACS δεν ξερω κατι για την αποστολη , και πηρα την inthebox με καποια κοπελα οπου της εδωσα το κινητο μου τηλεφωνο και ειπε οτι θα με παρει τηλεφωνο να με ενημερωσει

 

Εχει κανενας καποιο νεο ?? την εχει παρει κανενας ?

να μας πει εντυπωσεις ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...