Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδη ακούω διάφορα για αυτό το κατάστημα inthebox , έχει παραλάβει κανέις τίποτα?εγώ αφού εκανα την αγορα μεσω του crazydeals εκανα και την διαδικασια μεσω του σαιτ του inthebox οπως περιγραφεται και μου ηρθε ενα εμαιλ που λεει κατασταση παραγγελίας εκρεμης.. Πέρασαν κάποιες μερες και δεν μου ηρθε καμια αλλη ειδοποιηση. Έχει δοκιμασει κανεις να παρει τηλεφωνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφου λεει "Η παράδοση γίνεται μέσα σε 7 - 12 εργάσιμες μέρες", πως γίνεται να έχει παραλάβει κάποιος ήδη?

 

Αν δεν σου στείλουν αυτό που αγόρασες απλά θα σου επιστρέψει τα λεφτά ο μεσάζωντας (to site).

 

Είναι λογικό να παίρνει χρήματα το κατάστημα μόνο εφόσον έχει παραδόσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερινή ενημέρωση από InTheBox (με email):

 

η κατάσταση της παραγγελίας No. 00000982 έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η παραγγελία σας έχει αποσταλεί. Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας.

InTheBox

145-157 St John Street

EC1V 4PW London

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

Fax:

 

Δεν έχω ακόμα κάποια ενημέρωση για αριθμό αποστολής.

Για να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο διαφορετικό το δικό μου

 

η κατάσταση της παραγγελίας No. ********* έχει αλλάξει

η νέα κατάσταση είναι: Έχει αποσταλεί

Σχόλια στην παραγγελία σας: Η παραγγελία σας έχει αποσταλεί. Θα παραλάβετε εντός 1-3 εργασίμων. Σας ευχαριστούμε για την αγορά σας.

InTheBox

145-157 St John Street

EC1V 4PW London

Ελλάδα

Τηλέφωνο: 2109928193

Fax:

 

Το θέμα είναι ότι (αν δεν κάνω λάθος) αν πάει από βδομάδα χάνουμε το δικαίωμα ακύρωσης από το goldendeals γιατί θα έχουν περάσει πάνω από 14 μέρες από την παραγγελία :devil:

 

Θα αποφασίσω αύριο, ανάλογα τα κέφια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ την έχω παραγγείλει την φωτογραφική αλλά δυστυχως κάτι μυρίζει πολύ ασχημά ... Η Αγγλική διεύθυνση που δίνουν ως έδρα της εταιριας αντιστοιχεί εδώ : http://www.londonpresence.com/

 

London Presence provides UK Virtual Office

" Wherever in the world you are based London Presence’s virtual office services can provide you with full office support at a fraction of the cost.

 

Your customers and suppliers are given the impression that you have an efficiently run organisation, always attentive, polite and courteous, based in the heart of London.

 

Read what our customers say about us and then start seeing the benefits of having a London Presence for yourself. "

 

Κοινώς απατεωνιές ...

Δεν αποκλείεται να είναι κάποιοι που εμπορέυονται από το σπίτι κτλ. Βλέπω όμως πολλά προιοντα τους στο goldendeals.Δεν θα ειχε βγει κάτι προς τα έξω αν ηταν μούφα τοσο καιρό? Τι να κάνουμε να ακυρώσουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εψαχνα αρκετό καιρό τέτοια φωτογραφική σε καλή τιμή προσωπικά θα το ρισκάρω μέχρι τέλους και το πολύ να πλακωθούμε με το goldendeals ! Η καρτα απο το goldendeals χρεωθηκε , εγω αυτούς ξερω ... Τους και καλα Λονδρεζους ας τους βρει αυτο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε αυτό το email

 

" Aγαπητοί GoldenDealers, Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση που δείξατε αγοράζοντας την προσφορά που παρουσιάστηκε στο GoldenDeals «165€ για μια φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3, με κάμερα 12.1MP, αδιάβροχη στα 12 μ., με ενσωματωμένο GPS και 3D Mode, freeze-proof μέχρι τους -10 βαθμούς C, από το ηλεκτρονικό κατάστημα InTheBox (τι άλλο να ζητήσει κανείς!), αξίας 393€ - έκπτωση 58%»

 

Για όσους από εσάς δεν έχετε παραλάβει ακόμα το προϊόν που παραγγείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λόγω της κακοκαιρίας που επικρατεί στην Ευρώπη, ενδέχεται να υπάρξει καθυστέρηση στην παράδοσή του. Μην ανησυχείτε όμως, το inthebox θα σας ενημερώσει μέσω email για την κατάσταση της παραγγελίας σας.

 

Βάσει της τελευταίας ενημέρωσης που έχουμε, οι παραδόσεις θα έχουν ολοκληρωθεί έως το τέλος Φεβρουαρίου 2012.

 

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση που δείξατε στο GoldenDeals.gr και για οτιδήποτε χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας! "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογο κακοκαιριας στην Ευρωπη ? Με ανεμοπτερο τα στελνουν ? 2-3-4 μερες καθυστερηση φορτηγου ειναι αναμενομενη μεσα στον χειμωνα αλλα εδω σας πανε ολους 1 μηνα σχεδον πισω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε ρε γλέντια..προλαβαίνουμε να ακυρώσουμε?και πήρα και στον λαιμό μου και ένα φίλο..Οι 14 ημέρες υπαναχώρησής δεν πρέπει να μετράνε από την ημερομηνία που λαμβάνεις το προϊόν?

 

Μου ήρθε αυτό το email

 

" Aγαπητοί GoldenDealers, Σας ευχαριστούμε πολύ για την προτίμηση που δείξατε αγοράζοντας την προσφορά που παρουσιάστηκε στο GoldenDeals «165€ για μια φωτογραφική μηχανή Panasonic Lumix FT3, με κάμερα 12.1MP, αδιάβροχη στα 12 μ., με ενσωματωμένο GPS και 3D Mode, freeze-proof μέχρι τους -10 βαθμούς C, από το ηλεκτρονικό κατάστημα InTheBox (τι άλλο να ζητήσει κανείς!), αξίας 393€ - έκπτωση 58%»

 

Για όσους από εσάς δεν έχετε παραλάβει ακόμα το προϊόν που παραγγείλατε, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι λόγω της κακοκαιρίας που επικρατεί στην Ευρώπη, ενδέχεται να υπάρξει καθυστέρηση στην παράδοσή του. Μην ανησυχείτε όμως, το inthebox θα σας ενημερώσει μέσω email για την κατάσταση της παραγγελίας σας.

 

Βάσει της τελευταίας ενημέρωσης που έχουμε, οι παραδόσεις θα έχουν ολοκληρωθεί έως το τέλος Φεβρουαρίου 2012.

 

Σας ευχαριστούμε για την προτίμηση που δείξατε στο GoldenDeals.gr και για οτιδήποτε χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας! "

Τι εννοέι υπάρχουν και κάποιοι που έχουν παραλάβει?Έχει παραλάβει κανέις από εδω μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και ευκολόπιστοι να είμαστε, το μαγαζί πούλησε 250 μηχανές (40.000 ευρώ) και άλλες 471*400 για τις τηλεοράσεις (150.000 ευρώ)

 

Σύνολο 200.000€! Δεν θα μου έκανε καμία εντύπωση να μην παραλάβει κανείς, τίποτα , ποτέ. Για 200.000 ευρώ πολλά γίνονται.

 

Δυστυχώς δεν έχω κάποια γνώση, για το ποια είναι, η απολύτως χονδρική τιμή των εμπορευμάτων, για να υπολογίσουμε πόσα έβαλε για (την αμφιλεγόμενης επιτυχίας για μένα) διαφήμιση το κατάστημα.

 

Και ναι η διεύθυνση υπάρχει, τα στοιχεία είναι όντος σωστά τελικά. Αλλά όλα θα κριθούν εκ του αποτελέσματος.

 

Αν κάποιος παραλάβει έστω και ένα κομμάτι απο τη μηχανή ή την τηλεόραση ας το γράψει, διαφορετικά θεωρώ σωστό να αρχίσουν οι ακυρώσεις απο εβδομάδα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...