Προς το περιεχόμενο

Golden Deals - 165€ από 400€ Panasonic Lumix FT3


sphinxgr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τα παραπάνω που έγραψα ειναι 4 περιστατικά, όχι ένα... γιαυτό και τα χώρισα με quotes. και δυστυχώς έχει αλλα 10-20 τέτοια comments στο site που σου έγραψα παραπάνω.

μακάρι βέβαια να ήταν μεμονομένα η κάποια παρτίδα.. δεν ειμαι και ειδικός στις φωτογραφικές αν δεις στο Gadgets forum έχω ζητήσει γνώμη για μια Canon που σκέφτομαι να πάρω αλλα δεν μου απάντησε κάποιος, ίσως δεν ειμαστε και πολύ στο κατάλληλο φορουμ για αυτά τελικά ;)

 

αυτά απο μένα για το θέμα

 

http://www.youtube.com/watch?v=rO5pSA3U0eA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 270
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εννοείται οτι η κάμερα είναι καλή σε αυτά τα λεφτά μόνο για πολύ συγκεκριμένη χρήση και μόνο αν ισχύουν αυτά που ισχυρίζεται η εταιρεία (οτι είναι όντως αδιάβροχη). Αλλιώς υπάρχουν πολλές εναλλακτικές που σίγουρα θα παίρνουν καλύτερες φωτογραφίες, πχ

http://www.amazon.co.uk/Nikon-S9100-Coolpix-Digital-Camera/dp/B004LRO72K

 

Αντε να δούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείται οτι η κάμερα είναι καλή σε αυτά τα λεφτά μόνο για πολύ συγκεκριμένη χρήση και μόνο αν ισχύουν αυτά που ισχυρίζεται η εταιρεία (οτι είναι όντως αδιάβροχη). Αλλιώς υπάρχουν πολλές εναλλακτικές που σίγουρα θα παίρνουν καλύτερες φωτογραφίες, πχ

http://www.amazon.co.uk/Nikon-S9100-Coolpix-Digital-Camera/dp/B004LRO72K

 

Αντε να δούμε...

Αν υπολογίσεις ότι είναι από ανεξάρτητο πωλητή και πιθανώς έχει μεταφορικά τότε ίσως βγαίνει πιό οικονομικά από e-shop στα 209 Ευρώ από το newsletter που είναι σε διαθεσιμότητα.

Ακόμα από το Crazy Sandays υπάρχει και η OLYMPUS TG-610 RED που υποτίθεται ότι είναι αδιάβροχη, στα 169.9€. Δεν την έχω και δεν είμαι ειδικός στο αντικείμενο. οπότε ας μας πουν τα παιδιά που γράψανε παραπάνω που είναι και γνώστες όπως κατάλαβα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπα καλώς τον μοντερέιτορ. τα σχόλια μου θα τα κάνω όποτε θέλω φίλε μου δεν θα σε ρωτήσω...

απλά βλέπω οτι επειδή το βάζει το goldendeals την τσιμπήσαν πολλοί γιατι το ΘΕΩΡΗΣΑΝ προσφορά...

το οτι έχουμε λεφτά δεν μας κάνει και έξυπνους απο ότι φαίνεται. αν δεν σου φάνηκε το σχόλιο μου οτι προσφέρει κάτι θα μπορούσες να μην απαντήσεις.

και κόψε αυτο το υφάκι γιατι αν το χεις μία μπορώ να το χω 10..

 

συγκεκριμένα η φωτογραφική έχει διπλό τζάμι και βγάζει θολές φωτογραφίες, και ακόμα χειρότερα βιντεο (σε σχέση με τον ανταγωνισμό). (μπορείτε να τα δείτε στο youtube).

το οτι είναι ανθεκτική και οτι βγάζει φωτογραφίες κάτω απο το νερό είναι ένα ΠΟΛΥ σημαντικό + της, αλλα πόσοι απο εδώ την πήραν για αυτήν την χρήση? αυτό λέω...

Παιχταρά μου άλλη φορά τα υποτιμητικά σχολιάκια για την καταναλωτική συμπεριφορά ανθρώπων που δεν ξέρεις να τα κρατάς για την πάρτη σου αλλιώς τέτοιες απαντήσεις θα λαμβάνεις. Ειδικά όταν τα σχολιάκια δεν στηρίζονται πουθενά.

 

Όταν μεγαλώσεις και αποκτήσεις μεγαλύτερη εμπειρία στο γκούγκλινγκ θα καταλάβεις ότι άμα ψάξεις αρνητικά σχόλια θα βρείς όχι 4 αλλά 114 ακόμα και για το πιο αξιόπιστο προιόν. Το ότι ξέρεις κουτσά-στραβά να κάνεις ένα search ούτε ανεβάζει το iq σου (δυστυχώς), ούτε σε κάνει ειδικό για να κράζεις τους άλλους. Έχει γεμίσει ξερόλες αυτή η χώρα άλλωστε.

 

Για το ποιός έχει υφάκι ουδέν σχόλιο.

 

.-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχταρά μου άλλη φορά τα υποτιμητικά σχολιάκια για την καταναλωτική συμπεριφορά ανθρώπων που δεν ξέρεις να τα κρατάς για την πάρτη σου αλλιώς τέτοιες απαντήσεις θα λαμβάνεις. Ειδικά όταν τα σχολιάκια δεν στηρίζονται πουθενά.

 

Όταν μεγαλώσεις και αποκτήσεις μεγαλύτερη εμπειρία στο γκούγκλινγκ θα καταλάβεις ότι άμα ψάξεις αρνητικά σχόλια θα βρείς όχι 4 αλλά 114 ακόμα και για το πιο αξιόπιστο προιόν. Το ότι ξέρεις κουτσά-στραβά να κάνεις ένα search ούτε ανεβάζει το iq σου (δυστυχώς), ούτε σε κάνει ειδικό για να κράζεις τους άλλους. Έχει γεμίσει ξερόλες αυτή η χώρα άλλωστε.

 

Για το ποιός έχει υφάκι ουδέν σχόλιο.

 

.-

 

χαχαχα μας έπεισες... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

They_see_me_trollin_They_hatin_The_Art_of_Trolling-s407x405-128685-535.jpg

 

Κουλάρετε παιδιά, το θέμα είναι για την μηχανή και αν τελικά θα την παραλάβουμε και δεν θα μας φάνε τα λεφτά, όχι για να πλακωνόμαστε μεταξύ μας... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους :)

Σήμερα το μεσημέρι πήρα τηλέφωνο την inthebox και ρώτησα πότε θα πάρω την μηχανή μου (την αγορά την έκανα μέσω του crazy deals 25/01/2012 και την διαδικασία στο site του inthebox 31/01/2012) και μου είπαν αφου μίλησαν με την αποθήκη ότι παραλαμβάνω Δευτέρα 13 ή Τρίτη 14 του μήνα....ας ελπίσω ότι θα παραλάβω.

Τώρα θέλω την βοήθεια σας για κάτι.

1) η μηχανή που έχω τώρα είναι μια olympus μ1030SW στα 10mp και όσον αφορά τις φωτογραφίες και τα βίντεο κάτω απο το νερό μπορώ να πω ότι με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο. για εκτός νερού φώτο και βίντεο, έτσι και έτσι. Η Panasonic θα είναι καλύτερη σαν μηχανή ή όχι ;;; και δεν μιλάω για τα χαρακτηριστικά που σαν αρκετά πιο καινούργιο μοντέλο σαφώς θα υπερτερεί...αλλά σαν ποιότητα εικόνας και βίντεο και σαν αντοχή μηχανής γενικότερα.

2)Είναι η OLYMPUS TG-810 καλύτερη σαν μηχανή απο την Panasonic;;;

3) αν θελήσω να κάνω ακύρωση της προσφοράς μπορώ να το κάνω ή εχω καποιους περιoρισμούς;;;

Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη διότι η εμπειρία μου με τις μηχανές είναι μόνο σαν περιστασιακός χρήστης και όχι σαν "ψαγμένος χρήστης". Ευχαριστώ πολύ εκ'των προτέρων για κάθε συμβολή/συμβουλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου φαινεται αρκετα σοβαρος ο τονος του και πιστευω πως ειναι οκ...τουλαχιστον μπηκαν στον κοπο να μας ενημερωσουν διαβαζοντας τα φορουμ κατι τις ανησυχιες μας...Αν τελικα ολα ειναι οκ,μπραβο τους για την ενημερωση...Σε αντιθεση με αλλα μεγαλα μαγαζια που απλα μας γραφουν γιατι και καλα εχουν ονομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γεγονος οτι απειλει θεους και δαιμονες γιατι δεν της αρεσει να ακουγεται η αληθεια στα διαφορα φορα (αφου οπως εχει πει η ιδια δεν θα αφησει κανεναν να της χαλασει αυτο που εχει) εσενα δλδ ειναι λογος να λες μπραβο ? Οσο για την μηχανη λενε πως το 30% των παραγγελιων εχει αποσταλει αλλα κανεις απο εδω μεσα δεν την εχει παραλαβει, τυχαιο δεν νομιζω. Απο εκει και περα οταν ο οποιοσδηποτε κινηται "νομικα" προκειμενου να βουλωσει τις ανησυχιες των πελατων του ωστε να εχει και αλλους στο μελλον για μενα εστω αυτο λεει πολλα.

Καλη τυχη σε οσους παραγγειλαν την μηχανη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οτι μου εστειλαν το παρακατω

 

 

Αγαπητοί φίλοι καλησπέρα σας,

 

Σας ενημερώσουμε πως όσες παραγγελίες Panasonic Lumix FT3 & Samsung 3D 32’’ δεν έχουν παραδοθεί ακόμη, προγραμματίζονται για παραλαβή την ερχόμενη εβδομάδα και θα αποστείλουμε σε όλους μέχρι και αύριο κωδικό αποστολής ACS της παραγγελίας τους καθώς και ημερομηνία παραλαβής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

well μαλλον ειμαι ευκολοπιστος...

Δεν ξερω , ισως να προχωρισουμε με μαζικες ακυρωσεις?τι λετε?

Θελω να δω παντως πως θα κινηθει νομικα με forum και facebook accounts...

Γυναικα το εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Θεωρούμε πρέπον να σας ενημερώσουμε πως έχουμε κινήσει όλες τις νόμιμες διαδικασίες απέναντι σε όσους ευθαρσώς δημοσιεύσουν ανακρίβειες με στόχο τη συκοφαντική δυσφήμιση, προκαλώντας όχι μόνο την άμεση οικονομική μας ζημία αλλά και ηθική βλάβη, αλλά επίσης και την αναστάτωση στους αγοραστές και καθυστέρηση κατ επέκτασην της εκτέλεσης των παραγγελιών τους."

 

Οτι πιο γελοιο εχω διαβασει στη ζωή μου!!! ποιος το σκέφτηκε!! αααααααχαααχαχα... :cry:

Δεν υπάρχει κρατος λέμε...

Επισης λέει οτι επειδη καποιος διαμαρτύρται ειναι ο λογος που καθυστερει και η παραγγελία του;;; Τι σημαίνει το :"αλλά επίσης και την αναστάτωση στους αγοραστές και καθυστέρηση κατ επέκτασην της εκτέλεσης των παραγγελιών τους.". Αν μπορει καποιος ας απαντήσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον . Λεφτά υπάρχουν !

 

Παρέλαβε φωτογραφική ή πήρε αριθμό αποστολής ACS κανείς παλιός χρήστης του insomnia ;

 

Υ.Γ

Μην πεταχτούν πάλι τίποτα χρήστες της τελευταίας εβδομάδας με 0 posts και αρχίσουν τα " και εγώ παρέλαβα και πόσο σας ευχαριστώ ... "

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...