Προς το περιεχόμενο

Digea πατρα δεκτες


Αστροβασίλης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια στη πατρα βλεπω παιζει πολυ η ελληνικη crypto η γερμανικη edision και τα μηνυματα του πλασιου για το turbo x S 1000 29.90 E.... Eσεις τι λετε; ( turbo x δεν πολυψηνω ) Η edision δινει καλη εγγυηση..

 

Τιμες ξερετε για edision;

 

Ελεγα για Crypto ReDi 210A MP multirama 35 E.... ( CRT )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κι εμενα με ενδιαφερει το θεμα....Και εγω για crypto απο multirama το ψηνω ή για καναν F&U που μου φαινεται πιο γνωστη μαρκα...

Edision που εχει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

F&U έχουν τρία χρόνια εγγύηση και πλήρες χειριστήριο. Απο την άλλη ο κρυπτο έχει μεγαλύτερη ύποστηριξη σε φορματ ταινιών αλλα χειριστήριο τύπου κάρτα πράγμα που σημαίνει ότι θα σας παιδεψει στην αλλαγη καναλιών.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Edision εχει αρατου νομιζω και επισης αγ νικολαου αν τα λεω καλα.. και δινουν 3-5 χρονια εγγυηση...

Επεξ/σία από Αστροβασίλης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρύπτο έχω και τον πήρα γιατί παίζει μια χαρά και είναι Ελληνικής εταιρείας.

Το χειριστήριο από την κρύπτο όντως είναι μικρό αλλά το συνηθίζεις και βολεύει μπορώ να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα πήγα και είδα πάντως το Doop που έχει κατακλύσει το πλαίσιο. Κάτι σαν το νέο turbo-x φαίνεται.

 

Ο HD αποκωδικοποιητής που πουλάνε για 40 ευρώ φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον μιας και "λέει" ότι παίζει και 1080p αλλά επίσης υποστηρίζει και ελληνικούς υπότιτλους.

 

Άρα βολεύει και σαν απλός media player.

 

Δείτε τον εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Well... το θέμα δεν είναι μόνο αν είναι σκυλιά. Εμένα π.χ. με ενδιαφέρει αρκετά να έχει καλές δυνατότητες media player.

 

Δηλαδή, 720p και ελληνικούς υπότιτλους. Αν τα παίζει αυτά... είναι καλή φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αν θες media player πας αλλου.

 

Γιατί όχι; Εγώ δεν καίγομαι για μedia player. Αλλά αφού θα πάρω decoder, δεν με χαλάει να πάρω έναν σχετικά καλό που να παίζει απλά 720p με ελληνικούς υπότιτλους. Απλά αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.antoniou24.gr/p.Doryforikos-dektis-Edision-Progressiv-HD.505861.html Παιδια αυτος ο δεκτης λεει οτι υποστηριζει υποτιτλους.Το θεμα ειναι υποστηριζει ελληνικα η οχι??Η εταιρια αυτη ειναι αξιοπιστη?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και εγω edision mini-triton hd πηρα θεωρω οτι για 42€ και 5χρονια εγγυηση ειναι οτι καλυτερο, θα δηξει βεβαια απο αυριο.

 

καραισκακη και ζαιμη γωνια ενα μικρο μαγαζακι να υποστιριζουμε και τους ντοπιους, οχι τους μεγαλοκαρχαριες?

παιρνει και παζαρεματακι.

Επεξ/σία από andreas-d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω edision mini-triton hd πηρα θεωρω οτι για 42€ και 5χρονια εγγυηση ειναι οτι καλυτερο, θα δηξει βεβαια απο αυριο.

 

καραισκακη και ζαιμη γωνια ενα μικρο μαγαζακι να υποστιριζουμε και τους ντοπιους, οχι τους μεγαλοκαρχαριες?

παιρνει και παζαρεματακι.

Φιλε μου οταν τον δοκιμασεις πες μου εντυπωσεις αμα ειναι να παω να παρω και εγω εναν!!Με ενδιαφερει κυριως τι αρχεια υποστηριζει για αναπαραγωγη και αν αλλαζει γρηγορα καναλια :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου οταν τον δοκιμασεις πες μου εντυπωσεις αμα ειναι να παω να παρω και εγω εναν!!Με ενδιαφερει κυριως τι αρχεια υποστηριζει για αναπαραγωγη και αν αλλαζει γρηγορα καναλια :rolleyes:

 

λοιπον η μεχρι τωρα δοκιμες ειναι καλες,ελληνικο μενου,καλο τηλεκοντρολ οχι μικρο, καλο σημα ωραια εικονα, τωρα για το αλλαγμα των καναλιων τη να σου πω λενε οτι ο crypto εχει ταχυτερο αλλαγμα, αλλα αφου εχουν ιδιο επεξεργαστη αρα? δεν εχω καποιο αλλο για να κανω δοκιμη?

τωρα για το τη ταινιες υποστιριζει εγω δοκιμασα .BRRip720p.XViD με ενσωματωμενους υποτιτλους και ειναι τελεια.

και αναγνωριζει NTFS δισκους.

 

περισοτερα εδω. http://www.edision.gr/index.php?SCREEN=products_detail&ProductID=388

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...