Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sheep σου ήρθε email από την amazon ή ακόμη??

Mπααα δεν κουνιεται φυλλο. Ειμαι περιεργος ακομα και σημερα αν τα στειλουν πως θα ειναι εδω την Παρασκευη.

Αν δεν ειναι θα τους κραξω σε κανα email. Να πληρωνεις premium delivery και αυτοι να καθυστερουν να τα στειλουν ειναι απαραδεκτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mπααα δεν κουνιεται φυλλο. Ειμαι περιεργος ακομα και σημερα αν τα στειλουν πως θα ειναι εδω την Παρασκευη.

Αν δεν ειναι θα τους κραξω σε κανα email. Να πληρωνεις premium delivery και αυτοι να καθυστερουν να τα στειλουν ειναι απαραδεκτο.

 

 

εγώ τελικά συγκρατήθηκα και απλά θα κάνω υπομονή ακόμη λίγες μέρες , μου φάνηκαν αρκετά τα extra 30 euro. Θα μου πεις λίγα είναι εν σχέση με το σύνολο αλλά οκ  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτά είναι θέματα που θα λυθούν με update, όπως και στο PS4.

Δεν αντιλεγω αλλα ειναι απλα ΓΕΛΕΙΟ , να μην παιζουν και οι δυο κονσολες Mp3 στο launch, και μπορει η sony να ειχε την "δικαιολογια" οτι ασχοληθηκε αποκλειστικα με το gaming κομματι, αλλα η MS μας το παρουσιαζε σαν το απολυτο media player

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλεγω αλλα ειναι απλα ΓΕΛΕΙΟ , να μην παιζουν και οι δυο κονσολες Mp3 στο launch, και μπορει η sony να ειχε την "δικαιολογια" οτι ασχοληθηκε αποκλειστικα με το gaming κομματι, αλλα η MS μας το παρουσιαζε σαν το απολυτο media player

Υπαρχει και το skydrive πετα μεσα μουσικη και εισαι ok ποιο χρησιμο ειναι απο το βαλε βγαλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και το skydrive πετα μεσα μουσικη και εισαι ok ποιο χρησιμο ειναι απο το βαλε βγαλε...

Το οποίο να φανταστώ δουλεύει μόνο με Gold συνδρομή..?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αντιλεγω αλλα ειναι απλα ΓΕΛΕΙΟ , να μην παιζουν και οι δυο κονσολες Mp3 στο launch, και μπορει η sony να ειχε την "δικαιολογια" οτι ασχοληθηκε αποκλειστικα με το gaming κομματι, αλλα η MS μας το παρουσιαζε σαν το απολυτο media player

Υποστηρίζει DLNA οπότε μικρό το κακό. Και δεν υπάρχει κάποια δικαιολογία. Απλά θέλουν να προωθήσουν τα music stores τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπααα δεν κουνιεται φυλλο. Ειμαι περιεργος ακομα και σημερα αν τα στειλουν πως θα ειναι εδω την Παρασκευη.

Αν δεν ειναι θα τους κραξω σε κανα email. Να πληρωνεις premium delivery και αυτοι να καθυστερουν να τα στειλουν ειναι απαραδεκτο.

 

 

Τελευταία φορά πάντως που είχα πάρει από Amazon την Collectors του Diablo με απλό delivery Τρίτη το έστειλαν και Τετάρτη πρωί ήταν στο σπίτι μου.

Ίδια μέρα με την επίσημη κυκλοφορία. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποστηρίζει DLNA οπότε μικρό το κακό. Και δεν υπάρχει κάποια δικαιολογία. Απλά θέλουν να προωθήσουν τα music stores τους.

Εφόσον υπάρχει το iTunes Store μάλλον θα αναγκαστούν να κάνουν γρήγορα το update.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...