Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Καλώδιο; Γιατί; Στο DS3 αρκεί ο BT δέκτης μου. Και στο DS4 το ίδιο θα γίνεται πιστεύω.

Α, ίσως να έχεις δίκιο. Θυμάμαι ότι το DS 4 είχαν πει ότι αναγνωριζόταν με βασικές λειτουργίες στο PC πριν την κυκλοφορία του αν το σύνδεες με USB. Ισως για BT να θέλει drivers; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ ψήνω άσχημα ένα X1 controller για το pc μου.

 

Αν και νομίζω ότι το DS4 θα το κοντράρει άνετα σε θέμα εργονομίας, λόγω του touchpad.

 

Θα δούμε, είναι νωρίς ακόμα.

Στο pc πως θα το χρησιμοποιησεις αυτο??

 

Για wired δεν θελει κατι αλλο του x1 για wireless θελει δεκτη.. Οι θεσεις των αναλογικων στο Χ1 ειναι αυτες που πρεπει εκτος αν θες να παιζεις με το dpad..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχες πει, αν  θυμάμαι καλά, ότι θα έχει πλάκα αν τελικά είναι έτσι. Δες το Quick Look του Giantbomb που πόσταρε ο Privateer στο topic του Ryse, όπως και το link από το Digital Foundry που μόλις πόσταρα εγώ (έχει frame rate analysis στην οποία έχουν αφήσει "εκτός" - μέσα στο βίντεο είναι, απλώς χωρίς να μετρούν fps - τα FMV scenes), όπου και τα frames φαίνονται να κυμαίνονται στα 26-28 την περισσότερη ώρα.

 

Πάντως, ακόμα κι έτσι, είναι μάλλον ό,τι καλύτερο υπάρχει οπτικά αυτή τη στιγμή στις νέες κονσόλες. 

Το ειδα στο eurogamer, εντωμεταξυ εκανα ενα search και δεν βρηκα να εχω πει αυτο που λες, μηπως διαβαζεις και την σκεψη μου εκτος απο τα post μου? :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο pc πως θα το χρησιμοποιησεις αυτο??

 

Για wired δεν θελει κατι αλλο του x1 για wireless θελει δεκτη.. Οι θεσεις των αναλογικων στο Χ1 ειναι αυτες που πρεπει εκτος αν θες να παιζεις με το dpad..

Του Χ1 δλδ λειτουργεί ως wired στο PC αν το συνδέσεις με καλώδιο; Επειδή του 360 δε λειτουργούσε έτσι, ήθελε τον δέκτη.

Για τις θέσεις των μοχλών συμφωνώ, όσο και να το βελτίωσαν το DS 4, οι θέσεις του Χμποχ είναι οι σωστές, για μένα.

 

Το ειδα στο eurogamer, εντωμεταξυ εκανα ενα search και δεν βρηκα να εχω πει αυτο που λες, μηπως διαβαζεις και την σκεψη μου εκτος απο τα post μου? :-D

Ισως τα πήρε το τσεκούρι του μοδεράτορα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλοριζικο ναναι αναμενε !!!!!

νάσε καλά , θα σας πω εντυπώσεις μόλις το πάρω στα χέρια μου σε καμιά βδομάδα, υπάρχουν και άλλοι στο forum που θα το έχουν πολύ πιο σύντομα.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...