Προς το περιεχόμενο

Xbox One Topic v1


aslanG7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το ότι το KI δε θα ήταν μούφα δεν το περίμενα, για να είμαι ειλικρινής, πόσο μάλλον ότι θα ήταν και καλό. 

 

Το Dead Rising 3 φαίνεται fun σε co-op, πάντως, παρά την όλη μανούρα για να παίξεις με το άτομο που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθω να μην καταλαβαινω για ποιο λογο λεγονται τοσο καλα λογια για το KIhttp://www.metacritic.com/game/xbox-one/killer-instinct .6 χαρακτηρες μονο(Spinal και Fulgore θα βγουν τους επομενους μηνες)δεν εχει Story mode ή Arcade και γενικα ποικιλια τυπου MK9(και δεν μιλαω για την Free εκδοση του KI αλλα για την κανονικη).Ολα αυτα δηλαδη μου θυμιζουν ενα απο τα πιο δημοφιλη παιχνιδια που βλεπουμε σε Evo το MVC3 http://www.metacritic.com/game/xbox-360/ultimate-marvel-vs-capcom-3 που και αυτο εκτως απο Vs Battle και Training δεν ειχε τιποτα αλλο να κανεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξακολουθω να μην καταλαβαινω για ποιο λογο λεγονται τοσο καλα λογια για το KIhttp://www.metacritic.com/game/xbox-one/killer-instinct .6 χαρακτηρες μονο(Spinal και Fulgore θα βγουν τους επομενους μηνες)δεν εχει Story mode ή Arcade και γενικα ποικιλια τυπου MK9(και δεν μιλαω για την Free εκδοση του KI αλλα για την κανονικη).Ολα αυτα δηλαδη μου θυμιζουν ενα απο τα πιο δημοφιλη παιχνιδια που βλεπουμε σε Evo το MVC3 http://www.metacritic.com/game/xbox-360/ultimate-marvel-vs-capcom-3 που και αυτο εκτως απο Vs Battle και Training δεν ειχε τιποτα αλλο να κανεις.

Εχει να παίξεις με άλλο κόσμο όσες ώρες τραβάει η ψυχή σου, δεν είναι αρκετό αυτό; Τα fighting games με βάση αυτό ζουν, δε χρειάζονται ούτε ιστορία ούτε mini games, μόνο να είναι καλοφτιαγμένα στο πώς παίζουν. Ευπρόσδεκτα και αξιέπαινα όσα έκανε το ΜΚ 9, αλλά είναι μπόνους, δεν είναι το ζουμί που κάνει ένα fighting game καλό ή όχι. Για τον αριθμό των χαρακτήρων συμφωνώ, όμως, 6 είναι πολύ λίγοι. 

 

 

Συνομωσία είναι το πρόβλημα με τα drives, για να προωθήσει η MS τις ψηφιακές πωλήσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xbox One sells through one million on day one worldwide

 

Xbox One sold through more than one million consoles in its first 24 hours, Microsoft has announced.

 

The system launched today in 13 markets, including Australia, Austria, Brazil, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Mexico, New Zealand, Spain, the United Kingdom, and the United States.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικό νούμερο , μακράν το καλύτερο λανσάρισμα της Microsoft ever .όμως αρκετά πίσω από το PS4 που το ίδιο νούμερο ήταν μόνο σε μια χώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαιρετικό νούμερο , μακράν το καλύτερο λανσάρισμα της Microsoft ever .όμως αρκετά πίσω από το PS4 που το ίδιο νούμερο ήταν μόνο σε μια χώρα.

να περιμενουμε και το vgcahrtz να το επιβεβαιωσει, γιατι προβλεπω το sold να γινεται sold to retailers συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να περιμενουμε και το vgcahrtz να το επιβεβαιωσει, γιατι προβλεπω το sold να γινεται sold to retailers συντομα.

εντάξει το συγκεκριμένο site δεν είναι και ότι καλύτερο σε θέμα αξιοπιστίας αλλά OK. Για να πουν sell through θεωρώ ότι μάλλον θα έχουν δίκαιο, γιατί κυρίως έχουμε να κάνουμε με preorders και είχαν σίγουρα πολύ καλή πρόσβαση στα στοιχεία με τους retailers.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να περιμενουμε και το vgcahrtz να το επιβεβαιωσει, γιατι προβλεπω το sold να γινεται sold to retailers συντομα.

οταν το ανακοινωνει η σονυ ειναι αληθεια...οταν το ανακοινωνει η ms ειναι ψεμματα! μου αρεσει που περιμενεις νουμερα απο το πολυ αξιοπιστο vgchartz!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το ανακοινωνει η σονυ ειναι αληθεια...οταν το ανακοινωνει η ms ειναι ψεμματα! μου αρεσει που περιμενεις νουμερα απο το πολυ αξιοπιστο vgchartz!

οταν το ανακοινωνει η sony ΚΑΙ το επιβεβαιωνει και το vgchartz ειναι αληθεια, και μπορει το vgchartz να μην εχει τα απολυτως σωστα νουμερα, αλλα ειναι οτι κοντινοτερο μπορεις να εχεις απο καποιον τριτο παρατηρητη, εκτος και εαν εχεις να μας προτεινεις κατι αλλο που δεν το ξερουμε και ειναι ποιο αξιοπιστο.

 

Απλα φοβασαι και εσυ οτι το vgchartz ΔΕΝ θα επιβεβαιωσει το νουμερο της MS, θα γινουν για αλλη μια φορα ρομπα, οποτε κανεις pre-emptive damage control.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν το ανακοινωνει η sony ΚΑΙ το επιβεβαιωνει και το vgchartz ειναι αληθεια, και μπορει το vgchartz να μην εχει τα απολυτως σωστα νουμερα, αλλα ειναι οτι κοντινοτερο μπορεις να εχεις απο καποιον τριτο παρατηρητη, εκτος και εαν εχεις να μας προτεινεις κατι αλλο που δεν το ξερουμε και ειναι ποιο αξιοπιστο.

 

Απλα φοβασαι και εσυ οτι το vgchartz ΔΕΝ θα επιβεβαιωσει το νουμερο της MS, θα γινουν για αλλη μια φορα ρομπα, οποτε κανεις pre-emptive damage control.

 

στην Αμερική και Αγγλία είναι sold out παντού, μιλάμε για τρελή ζήτηση και αυτό φαίνεται και από τις τιμές που άρχισαν να τα πουλούν στην δεύτερη αγορά.

 

http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_1?url=search-alias%3Daps&field-keywords=xbox%20one&sprefix=xbox+%2Caps&rh=i%3Aaps%2Ck%3Axbox%20one

 

στο amazon παρακαλώ $1099

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι αποκλειεται να πουλησε ενα εκατομμυριο οχι αποκλειεται να μην υπαρχει stock οχι αποκλειεται να εχει καλυτερα launch games! οχι αποκλειεται να ειναι gaming κονσολα! η τρελα παει στα βουνα λενε... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αψογη ποιοτητα το πακετο του day one X1. Aπο τα καλυτερα που εχω δει σε συσκευη.

Το day1 ειναι 500 MB και κατεβηκε με την μεγιστη ταχυτητα της συνδεσης χωρις κανενα προβλημα με το live.

Βαζοντας english->uk εχουμε φωνητικες εντολες, οι οποιες λειτουργουν πολυ καλα ακομα και με την δικη μου κλασικη  Ελληνικη προφορα. Aλλα εχωντας UK, μια καρτα με MS points που πηρα για ευρωπαικο λογαριασμο δεν μπορω να την κανω redeem με τιποτα. Δεν με αφηνει μου λεει λαθος νομισμα. Θα βαλω Ιρλανδια και θα δω αν γινεται.

Αυτο που δεν καταφερα με τιποτα με φωνητικες εντολες ,ειναι να σερφαρω σε site.

Το Dashboard πολυ γρηγορο, οσο το δοκιμασα.

Εντυπωσεις απο παιχνιδια δεν εχω να πω, γιατι εχω παρατησει την κονσολα σε σπιτι φιλου να κατεβαζει καθοτι να ειναι καλα ο ΟΤΕ και τα κομμενα του καλωδια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...